Żenada, żałość, niesmak, brak słów.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Żenada, żałość, niesmak, brak słów.

Pisanie by Antical on Pią Paź 27, 2017 8:49 pm

Po raz kolejny z bólem serca piszę takiego posta. Kolejna bezpodstawna kara. Tym razem pseudomoderatorowi, ukrywającemu się pod nickiem Aymi nie pasował - uwaga - TEMAT ROZMOWY. Naganne zachowanie, tej wykorzystującej nadaną jej przez lud władzę do własnych celów osoby powinno spotkać się ze stanowczym sprzeciwem. Niestety wszechobecne równouprawnienie nakazuje biednym umysłom traktować ją lepiej, ze względu na płeć. Cóż za brak logiki. Niestety, okrutne życie po raz kolejny skazało mnie na banicję. Mam nadzieję, że ten (tfu) moderator w końcu straci możliwość banowania na chacie.

#STOPTYRANI #BUNT #ANTKRUL #WALKAZOSZUSTWEM #SAMOTNAKRUCJATA

Antical
Kicked over 9000!

Liczba postów : 410

Powrót do góry Go down

Re: Żenada, żałość, niesmak, brak słów.

Pisanie by Aymi on Pią Paź 27, 2017 8:55 pm

Prosiłam tylko o zakończenie dyskusji, która zmierzała w stronę kłótni. Honoberuto się dostosował, ty nie - po raz kolejny zresztą. Więcej do powiedzenia w tej sprawie nie mam.
Dziękuję za uwagę.

Aymi
Mistrz Gry

Liczba postów : 582

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisu on Pią Paź 27, 2017 8:55 pm

Aymi miała rację, że Cię wykopała z czatu, bo źle się zachowywałeś. Nie umiesz przyjąć krytyki na klatę, a w dodatku zachowujesz sie bezczelnie i obrażasz użytkowników, nie dziw się, że raz po raz dostajesz kicki od Aymi, która wykonuje tylko swoją robotę. Moim zdaniem dawno powinien już dostać bana na czat za takie zachowanie.

Arisu

Liczba postów : 85

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Pią Paź 27, 2017 8:59 pm

Aymi napisał:Prosiłam tylko o zakończenie dyskusji, która zmierzała w stronę kłótni. Honoberuto się dostosował, ty nie - po raz kolejny zresztą. Więcej do powiedzenia w tej sprawie nie mam.
Dziękuję za uwagę.

No jebłem XD.
Dyskusje polegają na tym, że 2 osoby się z czymś nie zgadzają. Ocena czy coś zmierza w stronę kłótni, czy nie, nie powinna w żadnym stopniu wiązać się z banowaniem. Nie wiem... może dlatego, że NA CHACIE MOŻNA DYSKUTOWAĆ? Ty serio uważasz, że jak masz tę małpkę to wszystko co powiesz ma być wykonane ot tak? No chyba nie bardzo.

@Arisu
Dziękuję za Twoją subiektywną opinię. Dała mi wiele do myślenia ;*

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arystarch on Pią Paź 27, 2017 9:02 pm

Typie weź się ogarnij. Nie jesteś pępkiem świata. Jest różnica między byciem trollem, a byciem wkurw...wkurzającym i irytującym. Nie widzisz granicy między tymi dwoma stanami. Mod ma prawo zareagować. Zwracała Ci wielokrotnie uwagę, byś skończył temat. Nie zastosowałeś się to dostałeś kare. Jakbym ja był modem to dałbym perma ban na chat, bo to nie pierwsza sytuacja. Dziękuj Ay, że ma dobre serce i tego nie zrobiła.

Arystarch

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Pią Paź 27, 2017 9:03 pm

@up
To o czym mówisz to był poprzedni temat rozmowy. Wypowiadanie się, nie znając sytuacji, pomimo przebywania na chacie podczas jej trwania, nie świadczy o Tobie zbyt dobrze.

Pozdrawiam, Antical

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arystarch on Pią Paź 27, 2017 9:03 pm

Weź schowaj tę arogancję do kieszeni i naucz się trochę pokory. W życiu będzie Ci łatwiej.

Arystarch

Liczba postów : 109

Powrót do góry Go down

Pisanie by Antical on Pią Paź 27, 2017 9:11 pm

Arogancja nie jest rzeczą fizyczną. Nie da się jej schować do kieszeni. Wspomniany w temacie brak logiki daje o sobie znać...

Antical
Kicked over 9000!

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry