SAFARI (wip)

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

SAFARI (wip)

Pisanie by Safari on Pon Paź 30, 2017 4:17 am

Imię: Safari (matka nie potrafiła się zdecydować na konkretne imię, więc powstał taki zlepek, który został zaakceptowany przez nazwanego jak i rodziców)

Wiek: ok 22-23 (według oryginalnej linii czasowej urodził się krótko po tym jak Saiyanie wraz z niedoszłym obrońcą zostali ożywieni przez Porungę)

Rasa: Saiyan – wojownik z ciągotami do sztuki pięknej Smile

Wygląd:
Czarne jak u każdego Saiyana włosy, niezbyt długie i do tego mocno rozczochrane. Mocno wdał się wyglądem jak w ojca tak i jednego ze starszych braci. Z twarzy także, jednakże jego wyraz jest łagodniejszy jak u matki. By dało się go łatwiej odróżnić od ojca, wiąże sobie pomarańczową chustkę na głowie (koledzy z jego grupy czasami mu płatali psikusa dorysowując markerem bliznę na twarzy gdy tylko była okazja po ciężkim treningu kiedy po nim mocno spał; niekiedy się nie orientował, że ma pomuzgany policzek co powodowało czasem śmieszne sytuacje).
Atletyczny jak na wojownika przystało i wysoki- 188 cm, gdzie mógłby się równać z najstarszym z braci (gdyby ten żył). Standardowo posiada ogon, któremu końcówkę obwiązuje kawałkiem materiału. Jako, że się uczy sztuki wojennej; uczęszcza do ośrodka szkoleniowego w swojej linii czasowej przez co nosi charakterystyczny częściowo opancerzony kombinezon z najnowszych generacji. Udało mu się osiągnąć stopień starszego kadeta dzięki temu dostał nieco lepszy strój. Oczywiście w standardowym kolorze jakim jest granat (co nie znaczy, że nie ma innej kolorystyki).
Po wypadku z przeniesieniem go w inny wymiar jak i czas w wyniku anomalii jakim była ta podróż, część jego włosów przybrało czerwony kolor. Na stałe. Dzięki temu obecnie się znacznie wyróżnia, jak i ciężej go pomylić z podobnymi do niego osobnikami z nowego wymiaru. Przez nabytą barwę w swoim uczesaniu jest często brany za Halfa.

Prócz tej oczywistości, posiada też kilka innych cech charakterystycznych w swoim wyglądzie (przy autopsji łatwiej go zidentyfikować dzięki czemu):

* Duża blizna na prawym boku tuż pod żebrami (z dwa lata temu nabawił się jej w trakcie awaryjnego lądowania kapsuły na rodzimej planecie po powrocie z misji wraz z ojcem, gdzie jego statek uległ na tyle poważnej awarii, że się rozleciał w trakcie nim się rozbił).

Kawałek poszycia się w niego wbiło, na szczęście nie było to śmiertelne dla jego życia
Potem poranił wnętrze prawej dłoni próbując sobie wyjąć obce ciało z siebie
czego wynikiem była kolejna blizna: ciągnąca się od strony nadgarstka na „wysokości” małego palca: nierówna, cięta, skośna, na długość 1/3 śródręcza skierowana  ku środkowi
Była możliwość na wyleczenie ran całkowicie, ale bycie kadetem nie pozwala na użycie zaawansowanych maszyn regeneracyjnych oraz ojciec na to nie pozwolił, więc goiło się wolniej i pozostały blizny.

* Małe zgrubienie skórne w formie kulki przy lewym uchu od strony szczęki (przypomina to kolczyk i to cecha od urodzenia)

* Dwa pieprzyki na lewej dłoni: ciemny i trójkątny na wskazującym palcu przy pierwszym stawie od strony pozostałych, a drugi jaśniejszy i mniejszy na środku małego palca-na widoku

Charakter:

Ma raczej łagodne usposobienie jak na Saiyana, które w gruncie rzeczy odziedziczył po matce (która z kolei nijak nie nadaje się do walk). Także miękkie serce i wrażliwość na piękno po niej odziedziczył. Czasem bywa nieco ciamajdowaty i zapominalski przez bujanie w obłokach. Jednakże jakoś nieszczególnie mu to przeszkadza przy podążaniu ścieżką przodków jaką mu wyznaczył ojciec. Nauczył się częściowo tłumić cechy niepotrzebne w tego typu aspektach (chociaż też czasem nie ma nad nimi kontroli). Jak u każdego małpiatego bywa uparty i zawzięty w walce, jak też potrafi czerpać z tego przyjemność. Jednakże walczy kiedy sytuacja tego wymaga, co go też nieco wyróżnia na tle pozostałych rówieśników. Miewa czasem nieco zaniżoną samoocenę gdy za mocno pragnie się przypodobać ojcu czy też trenerom i mu nie wychodzi. W takich momentach może liczyć na wsparcie swojej mamy dzięki, której odkrył inne swoje talenty prócz mordobicia. Są takie momenty kiedy pokazuje jaki on bywa głupiutki i naiwny (jednakże to bystry chłopak), ale to wynika raczej bardziej z braku doświadczenia. Zresztą jest jeszcze młody i musi się wiele nauczyć. Czasem miewa problem z oceną sytuacji jak i przeciwnika przez co popełnia błędy. Oczywiście stara się na nich uczyć i ich nie popełniać więcej. Także nieco trudności mu sprawia rozpoznawanie sarkazmu czy ironii. Dostaje lekkiego fioła na widok, np.: nowych kredek Smile Przez swoje upodobanie do rysowania czy malowania (szczególnie tego pierwszego) bywa znieważany przez rówieśników czy wyśmiewany, ale raczej stara się nie reagować w miarę możliwości, jak i ojcu nic o tym nie mówić (a i tak pewnie o tym wie). Jednakże często się to nie zdarza i jest raczej lubiany czy raczej tolerowany (co nie zaszkodziło mu się zakolegować z kilkoma rówieśnikami). Kreatywność także się udziela w trakcie walki, gdzie czasem potrzeba przechytrzyć przeciwnika gdy się nie jest zbyt silnym. Dość łatwo nawiązuje znajomości mimo bycia typowym samotnikiem, jak też bywa nieco zbyt gadatliwy kiedy się rozochoci. W przypadku pojedynku raczej jest poważniejszy, bo w końcu przeciwnik wymaga jako takiego szacunku.

Historia:
     Wszechświat to zbiór wielu galaktyk przypominających dyski czy też wiry w różnym stopniu zawirowania oraz czarne dziury, które są rozsiane po całej przestrzeni kosmicznej. Istnieje przekonanie, że Wszechświat istnieje tylko jeden. Jednakże to błąd myślowy, bowiem wielu naukowców i filozofów doszło do wniosku czy też odkryło inne wymiary występujące w nieskończonej mnogości. Wiele światów przejawia wobec siebie podobieństwa lub też różnice w większym lub mniejszym stopniu. To tak jak postawić naprzeciwko siebie dwa lustra gdzie odbicia nigdy się nie kończą. Także do tego dochodzą ścieżki rozwoju wydarzeń, które zostały wybrane w danym momencie historii skutkując wieloma nowymi drogami bogatymi w odmienne wydarzenia od pierwotnej autostrady. A to o wiele i wiele więcej niż znane dwanaście wszechświatów gdzie władzę mają Bogowie Zniszczenia.

Pewne osobniki  nie baczące na czas i przestrzeń, posiadły wiedzę jak przedostać się do innych uniwersów i zmienić historie bez wahania na własną modłę. Ta krótka opowieść się zaczyna od właśnie jednego ze światów, który miał swój początek w pierwotnej linii czasowej i gdzie Time Breakerzy wkroczyli by ją zniszczyć. Świat gdzie Porunga ożywił wszystkich Saiyan, którzy zginęli w trakcie wybuchu Vegety za sprawą Freezera.

Techniki:

Planeta/Miejsce zamieszkania: Vegeta ( w rzeczywistości alternatywnej planeta Vedal „Nowa Vegeta”, posiadająca cechy Vegety jak i Sadal)
avatar

Safari

Liczba postów : 17

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach