Go down
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Relacje i inne cosie Empty Relacje i inne cosie

Pon Paź 30, 2017 8:21 pm
Na wielu forach których grałam był temat z relacjami jakimi się nawiązało fabularnie, brakuje mi tego na tym forum jest opcja stworzyć tego? Tak samo jak np. temat z poszukiwaniami gracza do gry czego też nie dostrzegłam.
Ogłoszenia widziałam tylko, że... dodawane przez samych adminów/modów, a gdzie temat gdzie my szarzy userzy mogą dodawać od siebie jakieś ogłoszenia? Co prawdą mogą być one narzucone odgórnie od Admina/mg, ale mimo wszystko jakoś mi tego brakuje.
avatar
Gość
Gość

Relacje i inne cosie Empty Re: Relacje i inne cosie

Pon Paź 30, 2017 8:45 pm
Nie zauważyłaś tematu do poszukiwania gracza do gry bo to zbyteczne, stawiamy na fabułę, więc jeśli twoja postać w przygodzie/fabularnym pisaniu nie spotka nikogo to nikogo nie spotka, bezsensu się umawiać na coś.
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Relacje i inne cosie Empty Re: Relacje i inne cosie

Pon Paź 30, 2017 8:51 pm
Powiedzmy, że rozumiem twój tok rozumowania. Np. Jeżeli spotkałam fabularnie 10 osób i chce o tym napisać w RELACJACH to jak mam to zrobić? Skoro ich nie ma i przecież wszystkiego nie zapamiętam jakie relacje miałam z kim.
avatar
Gość
Gość

Relacje i inne cosie Empty Re: Relacje i inne cosie

Pon Paź 30, 2017 8:59 pm
Jest historia postaci, w której możesz i powinnaś opisywać wszystko co związane z postacią.

Sam osobiście to nieco uprościłem i ograniczyłem w historii do "Laptor wie o..."
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Relacje i inne cosie Empty Re: Relacje i inne cosie

Pon Paź 30, 2017 9:05 pm
Historia postaci =/= Relacje fabularne, no nie dla mnie.
Arystarch
Arystarch
Liczba postów : 109

Relacje i inne cosie Empty Re: Relacje i inne cosie

Wto Paź 31, 2017 12:16 am
Arisu pisz sobie po prostu w temacie "o wszystkim i o niczym" tak by mieć to dla siebie. Jakby kiedyś przeszło to najwyżej sobie przeniesiesz.
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Relacje i inne cosie Empty Re: Relacje i inne cosie

Wto Paź 31, 2017 12:28 am
Ok :____;

Temat można zamknąć w takim razie
Sponsored content

Relacje i inne cosie Empty Re: Relacje i inne cosie

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach