Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down

Czy zainteresowałaby mnie możliwość wcielenia się w postać innego gracza?

3 - 23%
1 - 8%
2 - 15%
7 - 54%

Wszystkich Głosów: 13
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 625

"Mogę być, kim chcę!"

on Czw Lis 16, 2017 4:33 pm
UWAGA, UWAGA!

Zapytanie do ludu naszego forumowego, czyli obywateli Another Universe! A jest ono proste i łatwe do przyswojenia!

Gdybyś miał/a możliwość na jeden dzień wcielić się w dowolną postać innego gracza na forum - byłbyś/byłabyś zainteresowany/a czymś takim? I czy dałbyś/dałabyś radę w sposób kreatywny przedstawić charakter wybranej postaci?

O co właściwie chodzi? Cóż, chcemy się rozeznać, czy pewien pomysł byłby trafny, a nic nie potwierdzi lub nie zaneguje tej trafności bardziej jak opinia samych graczy. Zatem pytam: bralibyście udział w takiej akcji? Oczywiście sposób przedstawienia danej postaci byłby całkowicie dowolny i zależny od waszej wyobraźni i liczyłby się sam efekt a nie sposób wykonania/prezentacji. Wiadomo, że każdy ma swoje talenty w danych dziedzinach, w innych zaś nie, a nam chodzi głównie o dobrą zabawę. A dzień z życia danego gracza można przedstawić w różnoraki sposób (nie tylko przez opowiadanie, jak sądzą niektórzy). wystarczy wyobraźnia.
Co zatem myślicie? Ciekawy pomysł czy raczej jakieś banialuki? Zapraszam do dyskusji  cheers

Dodam tylko do tego, że chodzi tu o przedstawienie dowolnej postaci, może to być nasza, może to być postać innego gracza. Przedstawiona w różnoraki sposób, piosenka o tej postaci, opowiadanie, rysunek graficzny, wiersz, co tylko tylko wymyślicie... Pytanie tylko, ile osób by się tym zainteresowało i czy mielibyście pomysł na coś takiego.
Przykład: Ryu jako bezwzględny, chory psychicznie z trzema osobowościami doktor medycyny niekonwencjonalnej Armii RR przedstawiony np. na rysunku w mundurze, albo opowiadanie o tym jak potoczyły by się jego losy, lub piosenka o jego zupełnie innym (lustrzanym wręcz) charakterze. // Laptor

Laptor
Liczba postów : 1490
http://www.invincible.oxn.pl

Re: "Mogę być, kim chcę!"

on Czw Lis 16, 2017 4:45 pm
ZAGŁOSOWAŁEŚ? NAPISZ, INNE GŁOSY NIE BĘDĄ LICZONE.
Honoberuto
Time Patrol
Liczba postów : 489

on Czw Lis 16, 2017 5:40 pm
oddałem głos
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 420

on Czw Lis 16, 2017 5:49 pm
Pomysł ciekawy i kreatywny, jednak uważam, że więź gracz - postać ma wielkie znaczenie, dlatego zdecydowane "nie".

Pozdrawiam, MG Antical
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 448

on Czw Lis 16, 2017 6:12 pm
A ja jestem na tak, <zaciera rączki> *-*
Guts
Mistrz Gry/Time Patrol
Liczba postów : 204

on Czw Lis 16, 2017 6:16 pm
Myślę dokładie tak samo jak Jareczek. Jestem na nie

Liczba postów : 97

on Czw Lis 16, 2017 6:18 pm
Osobiście nie jestem zbytnio pomysłowy, więc raczej bym spasował. Być może dla innych byłoby to frajdą, ale w tym przypadku nie dla mnie. Tak więc nie jestem co do tego przekonany. : D
Arystarch
Liczba postów : 109

on Czw Lis 16, 2017 11:37 pm
Hail Hydra. Zagłosowane.
Arisu
Liczba postów : 93

on Pią Lis 17, 2017 12:11 pm
Zagłosowane
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1441

on Pią Lis 17, 2017 4:24 pm
Zgadzam się z Anticalem. Jestem na nie. Jedyna opcja, jaką popierałbym, to wyobrażenie swojej postaci, która piastuje jakieś stanowisko fabularne. Taki "what-if", opowiadający alternatywną historię postaci, w której Antical mógłby zostać Galaktycznym Policjantem, Aymi Wszechmogącym (w tym przypadku Wszechmogącą), Ryu generałem wojsk RR, i tak dalej.

P.S. Aymi, popraw avatar. Ma złe rozmiary.

Liczba postów : 625

on Pią Lis 17, 2017 4:33 pm
O taką alternatywę właśnie mi chodziło, a wszyscy chyba skupili się na naszym uniwersum ;-;

P.S. Poprawię, jak znajdę wolną chwilkę.

Ryu
Maskotka
Liczba postów : 294

on Pią Lis 17, 2017 10:32 pm
Zagłosowane
Arystarch
Liczba postów : 109

on Nie Lis 19, 2017 1:49 am
No What-If były nawet zabawne w grach, więc może i w wykonaniu forumowym nie wyszłoby to tak źle.
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 490

on Nie Lis 19, 2017 12:18 pm
Uważam, że to dość ciekawy pomysł, ale jednak patrząc na argumenty poprzedników i na moje władne przemyślenia... 
Nie
Sponsored content

Powrót do góry