Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
avatar
Enola
Liczba postów : 34

Enola

on Czw Lis 23, 2017 10:46 pm
Imię: Enola Scanty D.Vine

Wiek: 16 lat

Rasa: Demon

Wygląd: Demonica ma 170 centymetrów wzrostu. Nie licząc 15 centymetrowych rogów odgiętych lekko pod kątem w tył, które wyrastają z boku jej głowy. Ma czerwone, długie włosy sięgające barków, zaś znad uszu wychodzą jej dwa mniejsze skrzydełka podobne do nietoperzych. Są koloru czarnego i pokrywa je czerwona błona. Enola może nimi poruszać za pomocą swojej woli, ale nie pełnia żadnej znaczącej funkcji aerodynamicznej podczas lotu. Głowę przyozdabia jej niewielki czarny diadem z perłą w środku. Z twarzy wygląda bardzo młodo, a jej czerwone tęczówki otoczne są czernią białek, ale tylko wtedy, gdy się denerwuje albo czuje zagrożona. W innym przypadku białka mają normalną barwę. Dziewczyna waży nieco więcej przez dwie pary nietoperzych skrzydeł, które nosi ze sobą. Umożliwiają jej latanie z dużą prędkością. Pierwsza para wyrasta z pleców, zaś druga z okolic bioder. Skrzydła są koloru czarnego z czerwoną błoną analogicznie do tych, które ma w okolicy skroni. Jest szczupła, a jędrny biust eksponowany jest przez fioletowy strój, który przylega idealnie do skóry. Przytrzymywany jest on przez ozdoby przypominające żebra. Owe ornamenty przytrzymują jeszcze szatę, która zdobi dolne partie ciała (coś w rodzaju fioletowego pareo). Samo ubranie ma wycięcie od początku podbrzusza, aż do samych piersi. Na ramiona zarzuconą ma fioletową pelerynkę, która okrywa lekko ramiona. Utrzymuje się ona dzięki spince w kształcie czaszki nad piersiami. Dłonie pokryte są przez ciemno-fioletowe rękawiczki zakończone białymi szponami podszytymi czerwonym materiałem.
Zgrabne nogi czerwonowłosej zdobione są fioletowymi zakolanówkami z czerwonymi liniami ułożonymi jak pęknięcia, zaś, jeśli chodzi o obuwie to wybór padł na fioletowe obcasy z małymi czaszkami na noskach koloru czarnego.
Na zakończenie warto dodać, że demonica posiada czarny, cienki ogon zakończony wyrostkiem w kształcie dwóch serduszek nachodzących na siebie. Ogon sam w sobie jest jedynym miejscem gdzie Enola ma łaskotki, zaś samo serduszko działa jak punkt erogenny jeśli jest właściwie dotykane. Ogon wyrósł jej po 13 urodzinach. Wraz ze skrzydłami i rogami.
Spoiler:
Charakter:
Enola wychowywana była przez ojca Shinjina oraz matkę Demona, więc czuć w niej wpływ obu tych person. Jest dobrze wychowana, jednak, gdy może to ze względu na wiek potrafi być żywiołowa i napsocić. Często najpierw zareaguje, a potem pomyśli nad konsekwencjami czynów, a czasami w ogóle nie będzie się nimi przejmować. Jest beztroska pod tym względem, zaś świat uznaje za jeden wielki plac zabaw. Momentami niebezpieczny, ale jednak bardzo ciekawy. Bardzo lubi eksperymentować, a trawi ją ciekawość każdej młodej osoby. Dlatego jeśli coś przykuje jej uwagę to najpewniej spróbuje wejść z tym w interakcję. Przykładowo, jeśli znajdzie guzik z napisem "nie naciskać" to naciśnie, by sprawdzić, co się stanie. Uwielbia też słodycze, a dzięki demonicznej fizjologii nie musi się martwić o kalorie. Pod tym względem zachowuje się jak dziecko i cieszy z każdej ilości słodkości. Lubi też wykorzystywać innych, by za nią coś zrobiono, ale w ostateczności może zająć się daną kwestią. Bardzo lubi wykorzystywać magię i uczyć się coraz to nowszych zaklęć, aczkolwiek często zdarza jej się popełniać błędy. Nie zraża się, gdyż jest też bardzo upartym stworzonkiem, które nie spocznie dopóki nie dostanie tego, co chce. Była bardzo rozpieszczana, jako dziecko, więc to jej zostało do dzisiaj.
Mimo wyglądu statystycznego sukuba, jest bardzo pogodną istotą, która nie chce nikomu czynić krzywdy. Co innego spłatać jakiegoś niegroźnego psikusa albo podrażnić się z kimś. Tego nikomu nie przepuści, jeśli będzie okazja. Po mamie odziedziczyła zamiłowanie do bogactwa. Lubi posiadać różne przedmioty, ale nie widzi problemu by się nimi podzielić. Oczywiście na sensowny procent albo na zasadzie wymiany coś za coś. Jeszcze nie zna świata na tyle dobrze, a irytuje się bardzo szybko, gdy ktoś traktuje ją jak dziecko albo zabierze coś, co jej drogie. Bardzo się przywiązuje do osób, które polubi, głównie, dlatego, że nie miała zbyt wielu przyjaciół.
Uwielbia latać bez celu. Wzbijać się wysoko w powietrze, by po osiągnięciu odpowiedniego pułapu zacząć spadać w dół. Lubi ryzyko oraz popisywać się przed innymi, nawet, jeśli czasami robi głupie rzeczy. Jest tym typem demona, którego można uznać za performera szukającego poklasku widowni. Czasami nawet jej sposób wypowiedzi pokrywa się z zachowaniem typowego ringmastera cyrku. D.Vine lubi również pokazy magiczne i nie chodzi tu o widowiskowe rzucanie zaklęć, a typowe sztuczki stosowane przez śmiertelników. Sama zresztą uczy się takich prostych trików, by móc zadziwiać mieszkańców Kaioshinów, którzy wszystko mogą skojarzyć ze zwykłą magią, a tą przecież można wyczuć. Wtedy sztuczki magiczne nabierają zupełnie innej głębi jako coś co jest niewyczuwalne, a zarazem sprytem i sprawnymi palcami można kogoś pozbawić portfela lub zabawić. To taki brzydki nawyk, który też odziedziczyła po mamie.  

Historia:
Enola jest stosunkowo młodym demonem, który narodził się z upojnej nocy demona oraz shinjina. Jako, że geny matki były dominujące to urodziło się demoniątko. Jak w ogóle do tego doszło, że te dwie rasy ze sobą spółkowały? Otóż matka Enoli (poniżej znajduje się wygląd) była typem demona, który żeruje na uczuciach oraz manipuluje emocjami za pomocą zaklęć lub różnego rodzaju naparów magicznych. Inezri postanowiła się pożywić niczego niespodziewającym się Shinjnem. Najpierw go uwiodła za pomocą zaklęcia, a potem chciała przypieczętować całe zajście przy pomocy magicznego eliksiru, którego dolała do herbaty. Jej plan dalej przewidywał, że spędziłaby z bożkiem noc, wyssała go do cna, okradła, a następnie ruszyła na poszukiwanie kolejnego celu, jednocześnie dodając kolejnego frajera do kolekcji użytecznych narzędzi. Niestety w życiu nigdy nie dostajemy tego, co chcemy, a nawet najprostszy plan może rozlecieć się przez najmniejsze objawy pecha.
Kiedy chciała podać Shinjinowi o imieniu Koh herbatę, ten po prostu postanowił ją wyręczyć i niczego nieświadomy zamienił ich czarki. Demonica nie mogła odmówić wypicia herbaty, gdyż cały czar mógłby prysnąć. Należało w trakcie całego uroku nie wzbudzać najmniejszych podejrzeń, a odmówienie wypicia herbaty mogło wydawać się dziwne. Zresztą założyła, że ma 50% szansy na wypicie tej herbaty bez dodatku. No i przegrała ten zakład. Wypiła z czarki, która zawierała bardzo silny eliksir miłosny. Musiał być odpowiednio silny, by jego efekt utrzymywał się stale na Shinjinie. Pierwsza chwila po wypiciu dłużyła się niemiłosiernie. Liczyła, że trafiła dobrze, ale po chwili poczuła wypieki na swoich policzkach. Chwilę później jej demoniczne serce zaczęło bić szybciej, a Shinjin wydawał jej się niebywale atrakcyjny. Z drugiej strony tamten nie przełamał jej wcześniejszego uroku, gdyż faktycznie zaczął stopniowo odczuwać mutualny pociąg do demonicy, która wewnątrz walczyła ze sobą - bezskutecznie zresztą, gdyż eliksir już działał. Pozostawały jej tylko myśli, które były wypierane przez rodzące się uczucie względem bożka. Cały plan zaczął jej się rozsypywać przez ten jeden, niefortunny zbieg okoliczności, że Koh postanowił być dżentelmenem. Chociaż musiała przyznać, że rzadko zdarzało się, by ktoś był dla niej miły w ten konkretny sposób. Miała wrażenie, że jej zaklęcie zadziałało nie tak jak powinno, bo nie widać było po nim pożądania i zwykłej chęci pójścia do łóżka, a trzeba przyznać, że Inezri należała do jednych z najpiękniejszych demonów.
Właśnie z takiej kuriozalnej sytuacji zrodził się związek rodziców Enoli. Inezri zamieszkała w domu Koha i tam po jakimś czasie urodziła córkę. By nie wzbudzać podejrzeń sama od dłuższego czasu ukrywała swoje demoniczne atrybuty takie jak skrzydła czy też rogi, za pomocą magii. Enola raczej nie miała zbyt trudnego dzieciństwa, bo akurat Shinjin mógł wyczarować jakąkolwiek zabawkę, którą dziecko zapragnęło. Czasu również miał sporo, aczkolwiek chciał by istnienie dziecka pozostało tajemnicą. Inni mogliby chcieć narobić im problemów, dlatego ilekroć przychodzili goście to Enola wysyłana była po jakieś drobiazgi na Namek, Ziemię lub inne miejsce, w które ojciec ją zabrał za pomocą Kai Kai. Była jeszcze wtedy dzieckiem, a jak wiadomo one są bardzo ciekawe świata więc zamiast wykonywać nudne obowiązki to zwiedzała sobie planety, na które ją wysłano.  Głównie było to królestwo Kaioshinów, bo póki dziewczynka nie osiągnęła 13 roku życia to jedynym co było w niej demoniczne były czerwone oczy z czarnymi białkami jeśli się zdenerwowała.
Jak już trochę podrosła i rodzice opowiedzieli jej o okolicznościach spotkania, a matka potajemnie dopowiedziała resztę historii to troszkę jej światopogląd legł w gruzach. Myślała, że cały związek rodziców był taki jak w bajkach, a wyszło jak zawsze.
Jakiś czas później sekret wyszedł na jaw. Stało się to podczas jednej z wizyt innego kaioshina w domostwie Koha. Była to niezapowiedziana wizyta, na którą był już przygotowany specyficzny manewr. Ojciec miał wykonaną lalkę w skali 1:1 o wyglądzie Enoli, zaś Inezri umiała stworzyć zaklęcie oszukujące zmysł wykrywania boskiego ki. Patent polegał na tym, że jeśli ktoś zobaczył młodą demonicę to w trakcie spotkania podmieniało się ją w jakimś etapie i tłumaczono, że jest to po prostu ożywiona lalka. Niestety tym razem ten patent nie przeszedł, bo ciekawska Enola wpadła przy próbie podsłuchiwania rozmowy rodziców z gościem. Cała sytuacja skończyła się na tym, że Koha, Inezri i Enole wygnano do królestwa Makaiōshin, gdzie ponownie się osiedlili. Sprawę rozstrzygnięto polubownie, gdyż demony nie sprawiały problemów oraz żyły w zgodzie z Shinjinem, który traktował je jak rodzinę. Przez wzgląd na wcześniejszą dobrą reputację karę złagodzono do permanentnego wygnania.
Niewiele już przypominało bajki, które czytała Enola, a jej samej towarzystwo innych demonów nie przypadło do gustu. Były złośliwe i robiły innym przykrość, a nie żarty takie by obie strony rozbawić. W świecie Makaiōshinów nie było miejsca nawet na moment radości lub szczęścia. Dlatego ciekawska świata Enola postanowiła coś z tym zrobić. Znaleźć w nim tą pozytywną część, bo jak wiadomo każda moneta ma dwie strony.  
Zapragnęła wtedy, by znaleźć prawdziwą miłość dla siebie. Bez użycia żadnych czarów, eliksirów, ani innych sztuczek. Chciała też znaleźć przyjaciół, dlatego wyruszyła w podróż po świecie. Może nawet założy cyrk? W końcu to byłoby jej spełnienie marzeń jako osoby wielbiącej performance. Dodatkowo takie przedsięwzięcie może przynieść całkiem sporo radości mieszkańcom tego miejsca. Na pewno nigdy nie widzieli dobrego cyrku!
Spoiler:

Techniki:
- Flight
- Ki Blast (fioletowe)

Planeta/Miejsce zamieszkania: Królestwo Makaiōshin, inaczej Makao.


Ostatnio zmieniony przez Enola dnia Pon Lis 27, 2017 4:33 pm, w całości zmieniany 3 razy
avatar
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 644

Re: Enola

on Pon Lis 27, 2017 4:22 pm
Po debatach i poprawkach ogłaszam werdykt:
AKCEPT

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach