Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
avatar
Dastan
Liczba postów : 19

Dastan

on Sob Lis 25, 2017 12:30 am
Imię:Dastan
Wiek:28
Rasa:Shinjin-Makaiōshin
Wygląd:
Dastan na pierwszy rzut oka, wygląda jak każdy inny przedstawiciel jego rasy, ma białe, sięgające ramion włosy, które niekiedy opadają na jego twarz. Spod włosów wystają charakterystyczne, dość duże i szpiczaste uszy jak u innych shinjinów. Nie dysponuje on zadziwiającą posturą fizyczną ani wzrostem, mierzy on bowiem zaledwie nieco powyżej 1.7 metra. Wyróżniającą go cechą jest na pewno jego ubiór, magicznie wytworzony przez niego samego. Są to czarna materiałowa kamizelka z białymi akcentami oraz skórzane spodnie tego samego koloru. Dodatkowo gdzie niegdzie młody shinjin ma pozakładane na ciele cienkie skórzane paski, które mają służyć zarówno jako element dekoracyjny całości, delikatna forma ochrony ramion i nóg czy też po prostu mają za zadanie przytrzymać kamizelkę na jego torsie. Jego przed ramiona z kolei zawsze bardzo ciasno owinięte są bandażami. Poza tym wokół jego talii znajduje się również przepaska, w tym samym kolorze co reszta i tak samo jak kamizelka posiada ona drobne białe elementy. Jednakże sam ubiór nie jest rzeczą, która wystarczającą wyróżniała by Dastana, ot kwestia gustu. Rzeczą, a właściwie częściami ciała, które najbardziej wyróżniają młodego boga są jego skrzydła, które może on ukazać w sytuacji zagrożenia lub gdy chce się on gdzieś szybko przemieścić z ich pomocą. Jedno skrzydło symbolizujące dobrą stronę tej osoby są upierzone śnieżnobiałym piórem, z kolei drugie ukazujące drugą część charakteru młodego shinjina jest całkowicie czarne i przypomina skrzydło nietoperza.

Charakter:
Młody shinjin nie jest taki jak reszta z jego rasy, podczas gdy cała reszta jest tylko dobra lub tylko zła, tak Dastan łączy obie części charakteru. Gdy akurat dobry charakter bierze górę, młody shinjin jest spokojny i rzadko jest coś w stanie go wyprowadzić z równowagi, woli przeanalizować wszystko zanim podejmie jakieś działanie, czy to w ratowaniu kogoś czy też unicestwieniu agresora. Z kolei gdy jego mroczny charakter się ujawnia, Dastan zmienia się diametralnie, zaczyna działać dużo bardziej instynktownie, jeżeli zauważy jakieś oznaki wrogości od razu broni się przed potencjalnym agresorem. Jakiekolwiek chłodne kalkulacje nie wchodzą wtedy w grę. To że jego mroczną strona zaczyna przejmować kontrolę, da się zauważyć nawet w trakcie zwykłej rozmowy, gdzie nagle młody shinjin zaczyna dużo częściej się zająkiwać i wplatać w tok rozmowy różne wulgaryzmy gdzie normalnie takie coś nigdy nie ma miejsca. Na szczęście dla Dastana potrafi on w miarę kontrolować swoją gorszą stronę, i dochodzi ona do głosu jedynie przy bardzo intensywnej walce lub też gdy młody bóg jest strasznie wyczerpany i nie ma sił na trzymanie swoich emocji na wodzy.

Historia:
Dastan jak każdy inny przedstawiciel rasy shinjin narodził się z złotego owocu drzewa z planety kaioshinów, jednakże w jego przypadku od samego początku wszystko było zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Początkowo nie wykryto w nim ani cząstki zła, co bardzo dobrze wróżyło dla jego przyszłości, jednak dwa skrzydła wyrastające z pleców nowego przybysza spędzały sen z powiek nawet najstarszych i najbardziej doświadczonych kaioshinów. Mogliby to zlekceważyć, w końcu nie wykryto w nim ani cząstki zła. Niestety podczas gdy jedno ze skrzydeł było śnieżnobiałe i symbolizowało dla kaioshinów czystość i dobroć, drugie było zupełnie czarne i przypominało te, które posiadają nietoperze. Starsi postanowili nie wydawać wyroku zbyt pochopnie i dać szansę młodemu shinjinowi.
Zapewne Dastan mógłby wieść spokojny żywot wśród reszty jego rasy niestety pewnego razu zdarzył się wypadek, który pozostawił szramę na całej reszcie życiorysu młodego shinjina. W trakcie wykonywania jednego z zadań dla starszego kaioshina, Dastan znalazł się na przeciwko przeciwnika, który zagrażał jego życiu. Właśnie wtedy mroczna strona młodego boga się ukazała, skrzydła owinęły się samoistnie wokół jego ciała broniąc go przed ciosem po czym natychmiast się rozwierając i pozbawiając jego przeciwnika głowy. Dastan natychmiast się ocknął, wiedział że morderstwo nawet podczas wykonywania zadania nie było zbytnio pochwalane, a zwłaszcza tak brutalne. Nie mając jednak lepszego wyjścia wziął przedmiot, po który został wysłany i postanowił przemilczeć całe zajście. Na jego nieszczęście starszy kaioshin, który zlecił mu to zadanie bardzo szybko zauważył zmianę w zachowaniu Dastana, który zaczął nagle odpowiadać dużo mniej składnie niż zwykle a także jego wypowiedzi były wypełnione zupełnie innymi słowami. Młody shinjin został wtedy postawiony przed zgromadzeniem kaioshinów i raz jeszcze poddany sprawdzeniu czy w jego duszy nie czai się mrok. Początkowo wszystko szło tak jak poprzednio, nic nie zostało wykryte jednak im dłużej trwało sprawdzanie tym bardziej Dastan zaczynał wątpić w wynik i się niecierpliwić. Złe emocje sięgające Dastana podczas "badania" pozwoliły jego mrocznej stronie wziąć górę raz jeszcze. Kaioshinowie zamarli widząc jak jasna energia tkwiąca w młodym bogu momentalnie zamienia się w czyste zło, w takiej sytuacji nie mieli innego wyjścia i bardzo szybko spacyfikowali Dastana oraz posłali go do świata Makaioshinów.
Młody shinjin nie pamiętał co się działo od momentu gdy złe emocje zaczęły w nim wygrywać, jedyne co kojarzyło mu się z tamtym okresem to ciemność i kierująca nim żądza mordu, zaraz po tym wybuchło jasne światło a on znalazł się w nieznanym sobie miejscu. Dastan bardzo szybko zdał sobie sprawę co się przydarzyło i gdzie został odesłany, początkowo nie chciał się z tym pogodzić i starał się zrzucić winę na zły osąd kaioshinów, jednak im dłużej podróżował po nowym miejscu tym bardziej uświadamiał sobie że zło cały czas było w nim, tylko że głęboko ukryte, postanowił on z nim walczyć i nauczyć się je kontrolować. Co nie było takie proste zważywszy na nastawienie mieszkańców co do jego osoby. Podczas gdy u kaioshinów dziwnie przyglądano się jego czarnemu skrzydłu tak w królestwie makaioshinów to śnieżnobiałe skrzydło stało się obiektem obserwacji wielu z demonów, i wyłącznie z jego powodu Dastan wiele razy musiał salwować się ucieczką przed zaczepiającymi go demonami i makaioshinami. Będąc zmęczonym ciągłymi przytykami i zaczepkami, które zawsze dążyły do otwartej walki z innymi, młody shinjin schował się na odludziu i przez wiele lat praktykował umiejętność chowania swoich skrzydeł by te nie przyciągały wzroku. Nie było to proste zważywszy na to, że były one bardzo duże, jednak Dastan odkrył że może je w pewien sposób schować w głąb swojego ciała, nie wiedział jak to jest tak na prawdę możliwe od strony biologicznej, jednak tak długo jak miało mu to pomóc nie zagłębiał się w ten problem. Jednak nawet pomimo tej wiedzy białowłosemu zajęło długie lata aby nauczyć się w końcu nie tylko ukryć skrzydła, ale także utrzymywać je w takiej pozycji przez cały czas przynajmniej do momentu kiedy nie będą potrzebne. Dzięki tej zdolności Dastan nareszcie mógł wyruszyć w głąb królestwa makaioshinów, co prawda nie chciał on tu być i jak najszybciej się stąd wydostać. Nie miał on jednak pojęcia jak tego dokonać dlatego jedyne co mu pozostało to przynajmniej na jakiś czas oswoić się z tym miejscem i zdobyć potrzebne mu informacje.

Techniki:
- Bukujutsu
- Ki Blast
- Kai Kai
Planeta/Miejsce zamieszkania: Królestwo Makaioshin
avatar
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 644

Re: Dastan

on Pon Lis 27, 2017 12:14 pm
Karta całkiem ciekawa, nawet mi się spodobała ta wizja xD Mogłabym się przyczepić do tych skrzydeł, ale z dwojga złego nie będziesz jedynym wybrykiem natury w świecie shinjinów, jeśli zostaną ci skrzydła, a w sumie wnosi to trochę świeżości :3 Znalazłam kilka błędów stylistycznych, ale nie wpływają one na ocenę, spokojnie.
Przechodząc do konkretów... Ode mnie leci całkiem miły

AKCEPT

Poproszę jeszcze tylko o tematy Rozwoju postaci i Treningu w odpowiednich działach. No i zapraszam do gry o/

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach