Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 379
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Podstawowe podstawy

on Sro Lis 29, 2017 8:40 pm
Temat przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem PBF. Znajdują się tutaj informacje i odnośniki do tematów, które niezbędne są do tego, by zacząć rozgrywkę. Niżej opisane są podstawowe rzeczy.

Wprowadzenie:

Played by Forum – tekstowa gra online RPG rozgrywana na forum dyskusyjnym, w której gracze wcielają się w role fikcyjnych postaci lub kierują całymi grupami lub strukturami. Rozgrywka toczy się w świecie przyjętym na forum dyskusyjnym.

Dragon Ball – manga stworzona przez Akirę Toriyamę. Jest ona luźno oparta na motywach zaczerpniętych z chińskiej powieści Wędrówka na Zachód. Manga składa się z 42 tomów podstawowych oraz jednego tomu specjalnego.

Jak zacząć?:

Regulamin można znaleźć tutaj. Po przeczytaniu go, należy "złożyć podpis" w tym miejscu. Nieprzestrzeganie zasad zawartych w regulaminie skutkować będzie nakładaniem odpowiednich kar adekwatnych do popełnionego czynu.

Historia świata forum znajduje się tutaj. Oczywiście, różni się ona od tej ukazanej w mandze Dragon Ball, niemniej jednak, znajomość wydarzeń z oryginału jest bardzo przydatna.

Dostępne rasy, ich transformacje oraz umiejętności wrodzone można znaleźć w tym miejscu.

Kartę Postaci należy złożyć w tym temacie. W dziale z zaakceptowanymi Kartami Postaci dowiedzieć można się niektórych rzeczy na temat bohaterów i złoczyńców, którymi są inni gracze.

Co dalej?:

Tutaj należy stworzyć swój własny temat, w którym zawarte będą wszystkie te rzeczy, które potrafi wykonać postać, np. techniki, umiejętności i transformacje.

Bohaterowie ciągle się rozwijają, stawiają sobie coraz to nowsze granice, które z upływem czasu przekraczają z przyjemnością. Treningi to nieodłączna część Smoczego Świata. Załóż swój temat i trenuj, by nie zostać w tyle za innymi!

Coś jeszcze?:

Od czasu do czasu pojawiać się będą specjalne eventy, których głównym zadaniem będzie przyspieszenie czasu forum. Mówi się na nie "TimeSkip", ponieważ przeskakują pewien okres czasu do przodu.

Ughughughu! Aghaghagha! Khekhekee!

Na sam koniec...:

Życzymy miłej gry i jak najszybszego rośnięcia w siłę! Czujecie tę energię Ki?! To z pewnością nie Satan...
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach