Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 388
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Podstawowe podstawy Empty Podstawowe podstawy

on Sro Lis 29, 2017 8:40 pm
Temat przeznaczony dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze światem PBF. Znajdują się tutaj informacje i odnośniki do tematów, które niezbędne są do tego, by zacząć rozgrywkę. Niżej opisane są podstawowe rzeczy.

Wprowadzenie:

Podstawowe podstawy D0Vv6pv
Played by Forum – tekstowa gra online RPG rozgrywana na forum dyskusyjnym, w której gracze wcielają się w role fikcyjnych postaci lub kierują całymi grupami lub strukturami. Rozgrywka toczy się w świecie przyjętym na forum dyskusyjnym.

Dragon Ball – manga stworzona przez Akirę Toriyamę. Jest ona luźno oparta na motywach zaczerpniętych z chińskiej powieści Wędrówka na Zachód. Manga składa się z 42 tomów podstawowych oraz jednego tomu specjalnego.

Jak zacząć?:

Podstawowe podstawy Ag6jOw3
Regulamin można znaleźć tutaj. Po przeczytaniu go, należy "złożyć podpis" w tym miejscu. Nieprzestrzeganie zasad zawartych w regulaminie skutkować będzie nakładaniem odpowiednich kar adekwatnych do popełnionego czynu.

Podstawowe podstawy BMUTJgy
Historia świata forum znajduje się tutaj. Oczywiście, różni się ona od tej ukazanej w mandze Dragon Ball, niemniej jednak, znajomość wydarzeń z oryginału jest bardzo przydatna.

Podstawowe podstawy 48EWDbg
Dostępne rasy, ich transformacje oraz umiejętności wrodzone można znaleźć w tym miejscu.

Podstawowe podstawy LHIYLRr
Kartę Postaci należy złożyć w tym temacie. W dziale z zaakceptowanymi Kartami Postaci dowiedzieć można się niektórych rzeczy na temat bohaterów i złoczyńców, którymi są inni gracze.

Co dalej?:

Podstawowe podstawy 4efZ9HC
Tutaj należy stworzyć swój własny temat, w którym zawarte będą wszystkie te rzeczy, które potrafi wykonać postać, np. techniki, umiejętności i transformacje.

Podstawowe podstawy W0NNbwK
Bohaterowie ciągle się rozwijają, stawiają sobie coraz to nowsze granice, które z upływem czasu przekraczają z przyjemnością. Treningi to nieodłączna część Smoczego Świata. Załóż swój temat i trenuj, by nie zostać w tyle za innymi!

Coś jeszcze?:

Podstawowe podstawy 1gAnvTc
Od czasu do czasu pojawiać się będą specjalne eventy, których głównym zadaniem będzie przyspieszenie czasu forum. Mówi się na nie "TimeSkip", ponieważ przeskakują pewien okres czasu do przodu.

Podstawowe podstawy 13Pzwsc
Ughughughu! Aghaghagha! Khekhekee!

Na sam koniec...:

Podstawowe podstawy HfZQ281
Życzymy miłej gry i jak najszybszego rośnięcia w siłę! Czujecie tę energię Ki?! To z pewnością nie Satan...
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach