Go down
avatar
Gość
Gość

MIKOŁAJKI - Z Dragon Ball AU! Empty MIKOŁAJKI - Z Dragon Ball AU!

Pon Gru 04, 2017 9:52 pm
MIKOŁAJKI - Z Dragon Ball AU! 72tASN4


Witajcie moi kochani użytkownicy i moje śliczne, kochane użytkowniczki, co od niektórych nadal czekam na zdjęcie Smile. Jak wiemy, zbliżają się święta i zbliżają się mikołajki. Rok temu na mikołajki nasz wspaniały administrator, który drogie panie nadal jest wolny, Haricotto, bo o nim mowa, rozdał wszystkim po dziesięć punktów statystyk. Wow prawda? W tym roku to ja przygotowuje dla was niespodziankę (a za darmo nic nie dam), dlatego sprawa wygląda dość prosto. Wystarczy przesłać jak największą ilość pieniędzy na numer konta, który otrzyma każdy w wiadomości prywatnej santa
Żarty na bok, bo tak naprawdę, mini event skupiał się będzie na waszej kreatywności, chociaż nie tylko. Przechodząc do sedna sprawy:
- Formą mini eventu (tudzież konkursu) może być praktycznie wszystko. Pokażcie mi, jak kreatywni jesteście, stwórzcie cokolwiek i w jakikolwiek sposób. To może być opowiadanie o jakimś wymyślonym forumowym wydarzeniu, przedstawiona w świątecznym klimacie, to może być wiersz, może być piosenka, filmik, grafika, komiks, wpłata pieniędzy na konto Laptora, stworzenie czegoś w prawdziwym świecie i zrobienie zdjęcia, co tylko tylko chcecie.
- Każdy gracz ma czas do 06.12.2017 godzina 00:00, na przygotowanie swojego konkursowego dzieła.
- Tematyką są oczywiście święta połączone z naszym pbfem.
- Jeżeli ktoś ma sytuację wyjątkową, prąd mu zabiorą, musi iść do pracy, czas wydłużę o 24h, jednakże po wcześniejszej rozmowie i przedstawieniu jakichś logicznych argumentów, ewentualnie dowodów.
- Nagroda będzie losowana dla każdego gracza. Mam kilkadziesiąt karteczek, które noszą na sobie pojedyncze słowa. Słowa te, jak się domyślacie, to nazwy nagród. Nagrody są przeróżne! Od punktów statystyk, przez przedmioty, a na dodatkowym treningu kończąc.
MIKOŁAJKI - Z Dragon Ball AU! MsuCvvM
Dla tych i tylko dla tych, co nie będą w stanie uczestniczyć w tym evencie, albo zwyczajnie nie chcą, jest druga opcja mini eventu: odpowiadanie na pytania-zagadki.
Spoiler:
Wszystkie odpowiedzi na zagadki, oraz wasze pracę proszę wysyłać mi na PW, i tylko mi Wink Powód jest prosty, to ja przygotowywałem cały mini event, co zresztą w tekście jest napisane.

Dodatkowo, przedłużam czas trwania eventu o 24h, czyli do godziny 00:00 07.12.2017r. Osoby, które wysłały swoje prace/odpowiedzi mogą zmienić nadal zdanie i zrobić coś innego.


Ostatnio zmieniony przez Laptor dnia Nie Gru 10, 2017 2:14 pm, w całości zmieniany 2 razy
avatar
Gość
Gość

MIKOŁAJKI - Z Dragon Ball AU! Empty Re: MIKOŁAJKI - Z Dragon Ball AU!

Sob Gru 09, 2017 1:47 pm
W kwestii formalnej: mini-event został zakończony. Jeśli mam być szczery jestem mocno rozczarowany uczestnictwem Sad
Trzy osoby poszły na łatwiznę odpowiadając na pytania-zagadki, i tylko pięć osób wzięło udział w głównym evencie, przy 16 osobach, które aktywnie grają.

Gratuluję oczywiście wszystkim uczestnictwa i nagród, które zdobyliście. Po ich odbiór zgłoście się do jednego z MG, a jeśli ten będzie miał wątpliwości co do którejś z nagród niech napiszę do mnie.

p.s osoby, które nie odpisały mi na wiadomość "MIKOŁAJKI - WYNIKI" a mieli zdecydować się na jedną nagrodę, muszą to zrobić, inaczej nie dostaną nagrody.


Praca, która wygrała, a myślę, że zasługuje na pokazanie, to komiks Haricotto:

https://imgur.com/a/2jJ4A
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach