Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Drzewo Mocy Empty Drzewo Mocy

on Pon Gru 07, 2015 10:54 am
1. Drzewo Shinseijū:
Drzewo, które posadzone w żyznej glebie, wbija swoje ogromne korzenie, pobierając energię z planety do momentu, aż życie na tym globie przestanie istnieć. Jest tylko kilka planet, na których Drzewo Mocy rozwinęło się i nie zniszczyło doszczętnie życia. Jedynymi istotami, które mają prawo do tej rośliny, są Kaioshinowie.
Miejsce występowania: Miejsce nie znane; prawdopodobnie świat Bogów.
Drzewo Mocy PmnXy9C

2. Owoc Shinseijū:
Owoc, jaki rodzi Drzewo Mocy. Posiadana on w sobie energię, którą wcześniej pobrało drzewo swymi korzeniami. Jedynymi godnymi istotami, które mają prawo spożywać te owoce, są Kaioshinowie. Wiadomo jednak, że nie zawsze wszystko jest dokładnie takie, jak zaplanowano...
Po zjedzeniu jednego z nich, siła wojownika rośnie kilkukrotnie, sprawiając, że nawet niepozorna i słaba osoba w ciągu sekundy może stać się poważnym przeciwnikiem!
Efekt: Siła, Szybkość, Wytrzymałość, Energia + 20
Drzewo Mocy QeiAL28

3. Nasiono Shinseijū:
Nasiono, za pomocą którego można zasadzić Drzewo Mocy. Można je zdobyć z Owocu Mocy, ale najpierw trzeba taki owoc posiadać. Zdobycie go nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.
Do posadzenia nasionka potrzebna jest bardzo żyzna gleba, taka, jaka jest np. na Ziemi. To właśnie w dużym stopniu od gleby zależy, jak szybko urośnie Drzewo Mocy.
Drzewo Mocy SIXtk6a
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach