Drzewo Mocy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Drzewo Mocy

Pisanie by Admin on Pon Gru 07, 2015 10:54 am

1. Drzewo Shinseijū:
Drzewo, które posadzone w żyznej glebie, wbija swoje ogromne korzenie, pobierając energię z planety do momentu, aż życie na tym globie przestanie istnieć. Jest tylko kilka planet, na których Drzewo Mocy rozwinęło się i nie zniszczyło doszczętnie życia. Jedynymi istotami, które mają prawo do tej rośliny, są Kaioshinowie.
Miejsce występowania: Miejsce nie znane; prawdopodobnie świat Bogów.

2. Owoc Shinseijū:
Owoc, jaki rodzi Drzewo Mocy. Posiadana on w sobie energię, którą wcześniej pobrało drzewo swymi korzeniami. Jedynymi godnymi istotami, które mają prawo spożywać te owoce, są Kaioshinowie. Wiadomo jednak, że nie zawsze wszystko jest dokładnie takie, jak zaplanowano...
Po zjedzeniu jednego z nich, siła wojownika rośnie kilkukrotnie, sprawiając, że nawet niepozorna i słaba osoba w ciągu sekundy może stać się poważnym przeciwnikiem!
Efekt: Siła, Szybkość, Wytrzymałość, Energia + 20

3. Nasiono Shinseijū:
Nasiono, za pomocą którego można zasadzić Drzewo Mocy. Można je zdobyć z Owocu Mocy, ale najpierw trzeba taki owoc posiadać. Zdobycie go nie jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać.
Do posadzenia nasionka potrzebna jest bardzo żyzna gleba, taka, jaka jest np. na Ziemi. To właśnie w dużym stopniu od gleby zależy, jak szybko urośnie Drzewo Mocy.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 346

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach