Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 396

Las - Page 7 Empty Las

on Sro Sty 24, 2018 5:25 pm
First topic message reminder :

Las jest miejscem mocno... zalesionym. Drzewa, krzewy i ogólnie mnóstwo zieleni, pośród której żyją dzikie stworzenia. Zapuszczanie się tutaj po zmroku jest bardzo ryzykowne i mało kto się na to odważy. Dźwięki wydobywające się stąd nocą, takie jak szuranie, chrapanie, czy warczenie, skutecznie odganiają niedzielnych spacerowiczów.
Miejce to jest tajemnicze samo w sobie. Nikt tak naprawdę nie wie, co tutaj się znajduje. Może tutaj być wszystko, jak i nic.

Guts
Guts
Liczba postów : 377

Las - Page 7 Empty Re: Las

on Pon Sie 12, 2019 7:54 pm
MG Mode ON!

Nożownik zaszarżował na Cody'ego, lecz ten był dla niego zbyt szybki i zbyt silny. Próbował uniknąć ataku Wilczka, lecz był za wolny i cios przeniósł się ze środka brzucha na jedną z nerek. Żołnierz RR wydał z siebie głośne "GHA!", a następnie poleciał jak szmaciana lalka do tyłu. Po chwili wylądował na plecach i przeorał kawałek ziemi, nim ostatecznie się zatrzymał. Spróbował wstać, lecz nie był w stanie. Cody zaatakował go wszystkim co miał, nic dziwnego że taki szaraczek został szybko pokonany. To wystarczyło, żeby reszta żołnierzy Czerwonej Wstęgi wyszła z ukrycia i uciekła w siną dal. Snajper wstał i pomachał z krawędzi, na której wcześniej Sean oglądał obóz. Wyglądało na to, że to już koniec walki. Ruch Oporu dołożył swoją kolejną cegiełkę do upadku okupanta.
Po jakimś czasie uwolnieni jeńcy i bojownicy spotkali się na środku obozu. Zebrali się wokół osoby, która ich uratowała i której pomoc była niezwykle ważna - Cody'ego. Niestety, uważali go za kogoś innego. Kogoś, kto był łudząco podobny do Wolfa i kogo zwano per "Markus". Widocznie był strategiem tej grupy i prawą ręką lidera. Cóż, tymczasowo tę pozycję objął Cody. Czy ją zachowa? A może zniknie i nigdy nie wróci? Cóż, patrząc na ostatnie wydarzenia, między innymi upadek Armii Czerwonej Wstęgi, to i tak długo by tą prawą ręką nie był. Cóż, to dobrze! Nikt więcej nie musi cierpieć.
Wilczek poczuł klepnięcie na plecach. To był szeroko uśmiechnięty Sean!
-Chłopie, to było świetne! Jak to zrobiłeś? Skąd masz... Nawet nie wiem jak to opisać! Byłeś taki szybki! I te pociski, o stary! Odbijały się od ciebie, widziałem! A ten cios? Wow!-
Rozentuzjazmowany chłopak szybko podsumował całą potyczkę bohatera tej opowieści. Krótko po tym został zapytany o powrót do bazy, więc machnął Wolfowi na pożegnanie i zarządził odwrót. Cóż, to twoja szansa. Możesz ich zostawić, albo za nimi pójść. Wiedz jednak jedno...

KONIEC PRZYGODY

_________________
Skróty:
Theme
Trening
Steam
Discord: Gattsu#1259

Transformacje:

Podstawowa forma:
Las - Page 7 UZwBMgDLas - Page 7 HXCYlBh

Super Saiyanin:
Las - Page 7 IGwod81Las - Page 7 CmWQOmR

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach