Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Orbita   Empty Orbita

on Sro Kwi 11, 2018 11:38 am
Orbita Sadali. Planeta nie posiada żadnych satelit, co wskazuje na dwie rzeczy: jest niezamieszkała lub bardzo uboga technologicznie.
avatar
Gość
Gość

Orbita   Empty Re: Orbita

on Sro Maj 30, 2018 10:58 pm
Już z daleka, planeta, na którą zmierzał Laptor i unieruchomiony Antical, wyglądała na bardzo ciekawą. Jej kolorystyka była dość wyjątkowa... Planeta, o której nie wiedział Laptor z życzenia smoka, a może po prostu nie pamiętał?
- Twój nowy dom. - Powiedział Laptor, popychając saiyanina w kierunku szyby obserwacyjnej. Gdy tylko weszli w orbitę planety, wyczuwanie energii, będące niepodzielną częścią majina, od razu się uaktywniło. Ciekawiło go, czy saiyanin pozostanie tutaj na pewną śmierć, czy spędzi resztę życia wraz z pozostałymi istotami.
Statek kosmiczny zaczął lądować, jednak miejsce jego lądowanie, pozostawało póki co tajemnicą... Jeżeli udało się wykryć jakieś źródła energii, Laptor ląduje tam, gdzie się one znajdują.
*Energie, energie, energie... gdzie jesteście?* myślał, podczas przeszukiwania planety, pod względem jakichkolwiek poziomów mocy.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1756

Orbita   Empty Re: Orbita

on Czw Maj 31, 2018 7:22 pm
MG

Statek kosmiczny wszedł w atmosferę planety. Majin nie był w stanie wykryc dużego poziomu mocy. Zupełna cisza, która mówiła tylko jedno - ta planeta była opustoszała, nie licząc oczywiście zwierząt na niej żyjących. 
Laptora i Anticala dzieliło od lądowania zaledwie kilka chwil. Zbliżając się coraz bliżej powierzchni, statek kosmiczny łamał swoim "brzuchem" drzewa, aż w końcu zanurkował głęboko w las, lądując z impetem i tworząc ogromny krater.

z/t -> Las

_________________
Orbita   3rhfQvw
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Orbita   Empty Re: Orbita

on Czw Maj 31, 2018 7:35 pm
Podczas całej podróży starał się zapamiętywać mijane gwiazdy i orientować się w którym mniej więcej kierunku lecą. Na szczęście majin nie zawiązał mu oczu. Tuż po lądowaniu miał zamiar zabrać się za sprawę, która w tym momencie była najważniejsza. Technologia... potrzebuję technologii... Wiedział, że Laptor uda się po smocze kule. Liczył, że odnalezienie ich zajmie mu wystarczająco dużo czasu, aby trafił na ziemię zanim zostaną zebrane. Nie miał jednak zamiaru jak najszybciej wybierać się w stronę błękitnego globu. Najpierw muszę wysadzić tego monstrualnego cukierka... - uśmiechnął się w duszy. Odniósł wrażenie, że szary stwór, którego aktualnie był jeńcem jest bardzo przywiązany do swojej planety. Zauważył dodatkowo, że gumiak zostawił na niej swoją samice. Nie będziesz miał dokąd wracać, a kiedy się spotkamy  zabiję Cię... - pomyślał. Wiedział, że musi trenować jak najmocniej. Czuł jednak, że to co osiągnął nie jest żadnym limitem. Przypomniał sobie sen w którym to ujrzał swojego wroga Shina. Kolejny poziom super saiyanina... - to był jego cel.

zt/Las
avatar
Gość
Gość

Orbita   Empty Re: Orbita

on Pią Cze 01, 2018 2:47 pm
Statek kosmiczny Laptora dość szybko powrócił na orbitę planety Sadal. Nie interesowało go już, co stanie się z saiyaninem, czy umrze, czy przeżyje. Dostał to na co zasłużył, chociaż mocno kusiło go zwyczajnie jego zabicie. Antical był bowiem typem saiyanina, który nie potrafił się dostosować, i zawsze knuł jakąś intrygę. Imperium nie mogło pozwolić sobie na brak lojalności, a już na pewno nie wobec szerokich planów Majina. Gdy zasiadł wygodnie w fotelu i był pewny, że jest wystarczająco daleko, przeszedł do sali treningowej statku kosmicznego. W tym miejscu postanowił spędzić resztę swojej podróży. Nie miał wiele czasu, ale przynajmniej w ten sposób mógł zabić nudę, która w tę stronę towarzyszyła mu nieustannie. Niestety musiał pilnować małpy. Jego trening nie odbiegał od tego, którymi od jakiegoś czasu się zajmował. Zwykły trening mający na celu ciągłe doskonalenie ciała i przede wszystkim ducha. Medytacje, ale również zwiększanie możliwości precyzyjnego oddawania ciosów, oraz ich szybkości.

Start treningu na statystyki.


z/t Orbita CL
Sponsored content

Orbita   Empty Re: Orbita

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach