Go down
Kimi
Kimi
Liczba postów : 32

Kimi Empty Kimi

on Nie Cze 17, 2018 10:43 pm
Imię: Kimi

Wiek: 16 lat

Rasa: Half-saiyanin

Wygląd: Młoda, niska dziewczyna o niebieskich oczach oraz przyjemnym wyrazie twarzy. Posiada brązowe włosy ułożone w przedziałek na środku głowy, które po bokach sięgają jej do ramion, a z tyłu zaś poniżej łopatek. Z dolnej części pleców wyrasta jej małpi ogon w tym samym kolorze co kolor włosów. Ubrana jest w czerwone dogi zawiązane czarnym pasem oraz czarnymi frotkami na nadgarstkach. Ma jasną i delikatną cerę, która tylko podkreśla jej młody wygląd.

Charakter: Uważa się za samotnika, trzyma się na uboczu unikając niepotrzebnych kontaktów z obcymi. Z wyglądu sprawia wrażenie spokojnej, ale w wewnątrz siebie zawsze wszystko przeżywa. Stara się złe emocje zamaskować sztucznym uśmiechem, ponieważ nie umie rozmawiać o swoich uczuciach. Trudniejsze sprawy zawsze dokładniej analizuje. Jest pokojowo nastawiona do innych, ale boi się nawiązywania kontaktów. Często bywa ciekawska, co często nie daje jej spokoju. Ma tendencje do obarczania się za wszystkie błędy. Z chęcią poznaje nowe rzeczy, ale z drugiej strony boi się nowości. Geny saiyanina przewyższyły w niej nad genami ludzkimi, przez co lubi walkę, ale nie jest tak barbarzyńska jak prawdziwi saiyanie. Przez pociąg do walk oraz treningów mogłoby się wydawać, że jest to bardziej typ babochłopa, ale to mylne stwierdzenie, ponieważ wciąż jest w niej wiele kobiecości. Lubi też czasami trochę się pouczyć, przeczytać jakąś książkę albo narysować coś na kartce papieru.

Historia: Opowieść ta zaczęła się kilkanaście lat temu w momencie, gdy pewien saiyanin uświadomił sobie prawdę o rasie, jaką byli saiyanie. Chciał skończyć barbarzyńskie życie i zacząć je od nowa, spróbować czegoś nowego. W tym celu uciekł z Vegety i wyruszył w kosmos podróżując po różnych planetach i szukając sobie nowego miejsca dla siebie. Odwiedził różne planety, ale nigdzie nie mógł zaznać spokoju, gdyż rasy z innych planet znały już prawdziwe oblicze saiyan, przez co nie mógł stworzyć sobie własnego azylu. Jego ostatnia podróż była skierowana na obcą planetę - Ziemię. Okazało się, że jest ona piękna i bogata w różnego rodzaju surowce. Od razu spodobało mu się to miejsce, dlatego pozostał w nim już na zawsze. Trwała jednak wojna. Armia Czerwonej Wstęgi podbijała kolejne tereny oraz plądrowała następne wsie i miasta. Saiyanin postanowił wspomóc walkę, jednak nie był w stanie zbyt wiele zdziałać. Zapomniał o treningach, przez co jego moc drastycznie spadła. Jednak nie poddawał się i starał się wspomagać okoliczne wsie odpierając najazdy małych grup wojskowych. Wtedy poznał kobietę, w której zakochał się od pierwszego wejrzenia. Zapewnił jej ochronę, a ona odpowiednio się nim zaopiekowała. Z tego związku po pewnym czasie narodziło się dziecko, którym była Kimi. Jej ociec podarował jej ochronę oraz bezpieczeństwo, a jej matka dużo miłości i ciepła.

W wieku kilku lat Kimi nie mogła znaleźć sobie żadnych przyjaciół. Posiadała małpi ogon, przez co była uważana za inną wśród jej rówieśników. Nie rozumiała tego. Jej rodzice nigdy jej nie mówili o tym, że posiada w sobie geny saiyan oraz tego, że sam jej ociec jest saiyaninem. Postanowił zrobić to dla jej bezpieczeństwa. Nie chciał, aby jego córka wiedziała, jaką rasą są saiyanie, dlatego żyła w niewiedzy.

W wieku kilkunastu lat zaczęła trenować razem ze swoim ojcem. Lubiła walkę oraz treningi, przez co jej ociec często zabierał ją w różne, fajne miejsca i miło spędzał z nią czas. Kiedy wracała do domu uczyła się czytając książki matki. Nie mogła chodzić do szkoły ani sama tego za bardzo nie chciała, ponieważ bała się kontaktów z obcymi, którzy ją wyśmiewali i uważali za dziwadło, za małpę. Wciąż nie rozumiała tej sytuacji. Nigdy nie dowiedziała się dlaczego razem z ojcem mają ogon, a jej matka nie. Miała trochę za złe ojcu, ponieważ chciała wiedzieć dlaczego.

Zaczęło robić się coraz niebezpieczniej. Saiyanin zwrócił na siebie uwagę, przez co nasłano na niego androidy, które miały go zabić. Niemniej jednak wojownik dał radę, ale odniósł w tej walce bardzo poważną ranę - stracił prawą rękę. Matka wraz z córką opatrzyły jego ranę oraz pomogły mu ponownie wstać na nogi. Jednak był on bardzo załamany tym i czuł się z tym źle. Nie poddawał się i wciąż trenował, ale zmienił się. Był bardzo zdeterminowany do ochrony swojej rodziny, trenował w dzień i w nocy. Kimi raz nawet przez przypadek podglądnęła, jak ojcu udało się przemienić w świecącego blondyna. Jednak nigdy o to nie pytała. Kilka miesięcy później nadszedł dzień ataku. Grupa wojowników zaatakowała kwaterę RR, jednak ponieśli szybką klęskę. Wojownicy już nie wrócili do swoich domów. Zapanowała żałoba, po której wydarzyło się coś jeszcze gorszego. Ojciec wrócił do domu, ale... wyglądał kompletnie inaczej. Posiadał wszędzie metalowe elementy, jego ręka została naprawiona. Stał się androidem i wrócił, aby zabrać ze sobą swoją rodzinę, aby z nich również stworzyć androidów. Kimi na jego widok złapała się za głowę oraz wydarła się wniebogłosy, po czym uciekła z domu. Nie chciała tego robić, nie chciała z nim iść i bała się tego oraz samego nowego ojca, którym już praktycznie nie był, ponieważ diametralnie się zmienił. Kimi nie poznała dalszych losów rodziców, ale jej matka została porwana przez ojca oraz zamieniona w androida, którzy następnie byli posyłani na rozkazy RR. Stracili własną wolę. Kimi następnie przez kilka kolejnych miesięcy chowała się w dziczy oraz w ruinach miast próbując oswoić się z rzeczywistością oraz zapomnieć o przeszłych zdarzeniach.

Techniki: Bukujutsu
Ki blast

Planeta/Miejsce zamieszkania: Ziemia


Ostatnio zmieniony przez Kimi dnia Pon Cze 18, 2018 5:32 pm, w całości zmieniany 1 raz
Aymi
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 789

Kimi Empty Re: Kimi

on Pon Cze 18, 2018 12:22 am
Ładnie, podoba mi się. Nawet opcja saiyanina-androida jest ciekawa :3 Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: o z matką Kimi? Po pojawieniu się zmienionego ojca dziewczyna uciekła, nie wiadomo jednak, co się stało z matką. Zaginęła? Została porwana, zabita? Warto coś napomknąć na ten temat ^^

Wstępnie akcept, daj jeszcze ewentualnie tę notkę o losach matki, wstaw avatar i przyklepię całkowicie :3

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Kimi
Kimi
Liczba postów : 32

Kimi Empty Re: Kimi

on Pon Cze 18, 2018 10:02 am
Oh zapomniałam dopisać ;3
Ojciec Kimi wrócił do rodziny, aby zabrać ich ze sobą, żeby też stali się androidami, by ich żywotność się znacznie wydłużyła oraz podniosła się ich moc bojowa. Kimi uciekła, ponieważ nie chciała tego i się bała, a jej mama została przez niego porwana i też stała się androidem. Kimi oczywiście tego nie wie oraz nie zna dalszych losów jej rodziców, ale pewnie skończyli jako sługusy dla RR ;v

Z avatarem pojawił się taki problem, ponieważ nie mogę nigdzie znaleźć odpowiedniego obrazka, który pasowałby wyglądem do mojej postaci ;-;

edit: okej, ten może jako tako być, jako tymczasowy, póki nie znajdę czegoś lepszego ;3
Aymi
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 789

Kimi Empty Re: Kimi

on Pon Cze 18, 2018 8:08 pm
Dla mnie w porządku, AKCEPT i zapraszam do gry o/


_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Sponsored content

Kimi Empty Re: Kimi

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach