Go down
Kekke
Kekke
Liczba postów : 57

Kekke Empty Kekke

on Sro Cze 27, 2018 2:44 pm
Imię: Kekke

Wiek: Wiek 7, wygląd 18

Rasa: Namekku-sejin

Miejsce startu: Namek

Wygląd: Profilem aparycja jak u każdego wojownika z Namek. Rozumiane przez to dość spory wzrost i proporcjonalna do niego waga. Młody wojownik, o atletycznej budowie, który bardzo chętnie odsłania swoje ciało. Tj. przede wszystkim tors. Jest on jego dumą, więc śmiało napina pokaźną pierś i wyrzeźbiony brzuch. Mięśnie pleców i rąk wcale nie odstają, są równie piękne i pokaźne. Przy tak potężnej budowie mogłoby się wydawać, że to jego siła i wytrzymałość stanowią o jego sile. Jest to bardzo mylne, gdyż Kekke odróżniał się od rówieśników niewiarygodnym refleksem. To, właśnie to przyczyniło się do obrania przez niego drogi wojownika. Mimo lekkiego samouwielbienia, paradoksalnie przysłania swoje ciało workowatą płachtą z kapturem, koloru słomy. Jest cienka i dosyć lekka, a sama sięga do kostek. Nosi ją przede wszystkim po to, by przy rozpoczęciu walk, móc ją spektakularnie zrzucić. Zazwyczaj pod płaszczem trzyma ciemnogranatową tunikę. Zarzucona jest na prawe ramię i u góry niczym prócz koloru, nie różni się od greckich. W pasie spięta czarnym, szerokim i grubym pasem. U dołu natomiast rozchodzi się już na dwie, workowate nogawki, zwieńczone u dołu skórzanymi butami.(Podstawowe wymiary: 198cm/97kg)

Charakter: Spokojny młodzieniec, odważny, pewny siebie, a nawet dosadniej ujmując zuchwały. W porównaniu do rówieśników nie czuje sobie równych. Faktyczne utwierdzenie w tym dostrzegli również starsi wojownicy, którzy traktowali go jak dorosłego. To tylko napompowało jego ego. Nie lubi żartować, ani szydzić z przeciwnika. Zawsze stara się zgrywać poważnego. Często kryje w sobie bardzo wiele przemyśleń, podszytych własną dumą i arogancją. Mówi je tylko wtedy, gdy uważa, że i tak mu nikt nic za to nie zrobi. Pokazuje tym swoje cwaniactwo, ale przede wszystkim tchórzostwo. W sytuacjach krytycznych ogarnia go ogromna panika. Przestaje racjonalnie myśleć i jak zwierze kieruje się instynktami. Jako członek rebelii, jest zwolennikiem tego, by Namek i jej skarby pozostały tylko dla jej rodowitych mieszkańców. Uważając się za uzdolnionego, czuje wewnętrzny obowiązek, by przedrzeć się przez hierarchię wojskową. Chce pewnego dnia na czele wielkiej armii podporządkować sobie całe Namek. Mimo szczytnej intencji pokoju, podszyty jest chaotycznym złem.

Historia: Stworzony po to by walczyć. Nie pamięta z początku młodości niczego więcej. Tylko hasło, które nakazywało mu zostać wojownikiem. Stało się to jednocześnie jego obowiązkiem i marzeniem. W chwili rozpoczęcia wojny domowej spełniło się. Był wtedy bardzo młody. Nie wysłano go od razu front, ale dokładnie wytrenowano. Tak jak wielu jego przeciwników. Po kilku latach(Dokładnie 4 realnych latach) wzmocnił się jego poziom mocy, ale wciąż był znacznie słabszy od dorosłych wojowników. Podobnie więc jak reszta nie wysyłano go bezpośrednio do walki, tylko do akcji zwiadowczych i dywersyjnych. Młodzi bardzo bali się niebezpieczeństwa, jakie niosło ze sobą całe przedsięwzięcie. On jednak miał w sobie misję. Został bardzo doceniony przez starszych, gdy dowiedzieli się o jego zdecydowaniu. Pewnego dnia miał za zadanie przeszukać ciała poległych wrogów. Przechodząc przez pole bitwy, natknął się na jeszcze żywych wojowników. Cała piątka była krytycznie ranna i dosłownie minuty dzieliły ich od śmierci. Ledwie widzieli na oczy. Błagali o pomoc. Kekke udając jednego z nich, podszedł udając dobre chęci. Bezwzględnie wykorzystał okazję, miażdżąc jednemu po drugim krtań. Nieszczęśnicy szamotali się i spluwali juchą na wszystkie strony. Obie ręce miał brudne we krwi, aż do łokci. Płochliwi rówieśnicy drżeli, gdy oglądali ten horror. Od tego momentu dorośli traktowali go poważniej niż innych młodych.


Techniki:
1. Ki Blast [Kiko]
2. Flight [Bukujutsu]
Aymi
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 789

Kekke Empty Re: Kekke

on Sro Cze 27, 2018 4:13 pm
KLAPCEPT!_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach