Grota przy plaży

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Grota przy plaży

Pisanie by Admin Junior on Pią Lip 27, 2018 9:23 am

West City posiada parę wejść na plażę. Ostatnie na wschód od miasta prowadzi do plaży, gdzie po lewej stronie od wejścia znajdują się liczne skały, które wraz z przemierzaną drogą przechodzą w skarpy. Dwa kilometry od wejścia do plaży, i półtora kilometra od zakończenia plaży (gdzie piasek się kończy i są jedynie skały), znajduje się duża grota. W grocie tej swą kryjówkę, lub dom posiada człowiek imieniem Vedis. Vedis jest młodym chłopakiem odpowiadającym za dostarczanie broni Ruchowi Oporu. Jest to jego siedziba, w której zarówno śpi, jak i trzyma całe swoje zaopatrzenie.

Admin Junior
No.1 Beerus' Fanboy

Liczba postów : 79

Powrót do góry Go down

Re: Grota przy plaży

Pisanie by Laptor on Sro Sie 08, 2018 7:23 pm

MG

Gdy weszli do środka, schodkami kamiennymi w dół, woda zaczęła znowu płynąć i część z niej popłynęła strużką po ziemi, zanim grunt się nie złączył ponownie, po poprzednim rozłączeniu. Nastała ciemność, lecz na krótko. Nagle zapaliły się światełka, dość mocne, umiejscowione po bokach schodów. Przed Arisu znajdowała się teraz zakręt, musiała skręcić w lewo. Szybko okazało się, że jest to spirala. Przeszli w dół jeden poziom. I wtedy znaleźli się przed dużymi, metalowymi drzwiami, a po wpisaniu jakichś cyfr drzwi się otworzyły. Arisu zobaczyła mnóstwo, ogromnych paczek, stały dosłownie wszędzie. Była to kolejna jaskinia, lecz bardziej zadbana. Grota wypełniona była bowiem bronią. W końcu był to magazyn, jak twierdził facet.
- Powiedz, kim jesteś? - Zapytał.

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1456

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisu on Sro Sie 08, 2018 8:40 pm

Szła powoli za nim rozglądając się nieco na boki, choć i tak tutaj dużo nie widziała. Skupiona szła więc przed siebie zastanawiając się gdzie ją znowu ciągają... Jakby to miała mało przygód w swoim życiu, to jeszcze ciągają ją na jakieś wypizdowie, Kiedy zeszli na sam dół dostrzegła mnóstwo paczek, które były wszędzie gdzie by się nie obejrzała. No no sporo tu tego...
-Co? Nie rozumiem. Jestem Arisu ziemianką, zwykłą szarą osobą.... I nie wiem po co ja tutaj jestem... - Tak właściwie nie znała odpowiedzi na to pytanie. Była mechanikiem to fakt, nie kryła się z tym specjalnie. Najczęściej mówił o tym jej ubiór albo dłonie ubrudzone od różnych metali, które dotykała.
-Nie jestem nikim specjalnym... trochę jestem mechanikiem, ale to nic wielkiego - dodała po chwili swobodnym tonem. Nie mówiła tego głośno, choć nie była do końca pewna do czego dąży jej rozmówca. Spoglądała na niego obserwując jego reakcje na jej słowa.

Arisu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Laptor on Nie Sie 12, 2018 9:45 pm

MG

Widział zaciekawienie w oczach dziewczyny... a przynajmniej tak to odebrał. Rozglądała się, nie wiedziała gdzie jest. A może to bardziej przerażenie? Była sama z obcym chłopakiem. Jednak wspomniał o ruchu oporu. Czy Arisu nie spotkała się z tą nazwą?
- Tak, zwykła osobą... - mruknął chłopak majsterkując coś przy metalowym stole, gdzie rozłożone były części.
- Mechanikiem? - Odezwał się, odwracając do dziewczyny, jego wzrok zdradzał ciekawość.
- Jak wspomniałem, jestem doręczycielem zaopatrzenia w Ruchu Oporu. Pewnie zorientowałaś się Arisu, ziemianko, że planetą zawładnęła złowroga armia czerwonej wstęgi? Musimy się ich pozbyć, aby nasza planeta znowu cieszyła się spokojem. Nie chcesz nam w tym pomóc?

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1456

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Pisanie by Arisu Yesterday at 12:28 pm

-Jestem od kilku dni w Ruchu Oporu i nie znam wielu osób, Ciebie też - rzekła i zmarszczyła brwi w geście podejrzenia. Nie wiedziała co myśleć o całej tej sytuacji, wydawała się dość dziwna, ale jednocześnie wyglądało na to, że chłopak nie kłamie. Chyba. To jedynie jej spekulacje. Starała się coś odczytać z jego twarzy, ale było to dość trudne, aczkolwiek nie niemożliwe do zrealizowania w danej chwili.
-Umiem konstruować narzędzia, dopiero się uczę więc chyba na niewiele się zdam - rzekła wzruszając delikatnie ramionami. Mimo, że była początkującym mechanikiem miała ducha walki by osiągać swój cel. Zwłaszcza, że jak coś chciała to to osiągała dzięki swojemu uporowi. Oczywiście jeżeli ten cel był na wyciągniecie jej ręki.
-Ja? Pomóc? Ale w jaki sposób? Nie umiem walczyć... - rzekła i westchnęła ciężko zrezygnowana. To, że nie umiała nie od razu ją to przekreślało, po prostu myślała, że jedynym jej celem w życiu to zostać arcymistrzem w byciu mechanikiem jak jej ojciec, a nie ratowanie świata. No gdzie? Ona i walki? Jakoś sobie nie mogła tego dobrze wyobrazić.
-Nie jestem wojownikiem więc jak sobie to wyobrażasz? Jak mogłabym wam tam pomóc? - spytała po chwili z ciekawości. Ona nie wiedziała jak mogła by pomóc, ale on może znał odpowiedź na jej pytanie. Albo odpowiedź jest prostsza niż jej się wydaje, chyba.

Arisu

Powrót do góry Go down

Pisanie by Sponsored content

Sponsored content

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry