Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 388
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Główne Piętro Empty Główne Piętro

on Pią Sie 17, 2018 11:14 am
Najważniejsze miejsce na całym statku. To właśnie stąd rozkazy wydawane są przez Babidiego i jego najwierniejszego sługę, Daburę.
Pomieszczenie jest zaciemnione i większe niż reszta pięter. Tu, jak i na wcześniejszych piętrach, na środku wybudowany jest właz. Znaleźć tu można też drzwi, które wyglądem przypominają kapsułę, prowadzące do pozostałych zakątków statku. Podobnie jak w przypadku tamtych pięter, drzwi otwierają się tylko dla członków "załogi" Babidiego.
Nikt jednak nie wie, że niżej znajduje się jeszcze jeden pokój, w którym skryta jest przerażająca tajemnica...
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Główne Piętro Empty Re: Główne Piętro

on Pią Sie 24, 2018 12:44 pm
Zakończył swój trening i postanowił udać się na zewnątrz. Nie miał pojęcia na jakiej planecie się znajdował. Miał jednak nadzieję, że jej odległość od "ziemi" o której mówił Laptor nie jest przesadnie wielka. Prędzej czy później musiał tam się dostać. Na pewno miał zamiar zrobić to przed majinem. Na razie jednak zamierzał potrenować jeszcze trochę. Dawno nie ćwiczył, wcześniejszy trening nie zmęczył go zbytnio. W końcu była to tylko zabawa z energią. Potrzebował ruchu do lepszego samopoczucia. Przy okazji chciał też przetestować nową moc. Czuł, że jest naprawdę potężny. Póki co nie będę zbytnio oddalał się od statku... - uznał, rozciągając swe mięśnie i ścięgna. Potrzebował jeszcze jednej rozmowy. Nie chciał jednak robić wszystkiego od razu, bez odpowiednich przygotowań. Wszystkie czynności wykonywał mechanicznie. Oprócz kilku myśli na temat swego położenia, czy planów treningowych nie pojawiało się w jego głowie nic więcej.

__________
Trening start
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 450

Główne Piętro Empty Re: Główne Piętro

on Sob Sie 25, 2018 1:34 pm
Zakończył trening i bez zastanowienia wrócił do wnętrza statku. Dokładnie wiedział co musiał zrobić. Babidi kazał mu zwracać się do Dabury jeśli chciałby się potrenować. Odnalezienia króla demonów nie było zbyt ciężkie. Złotowłosy morderca bez zawachania podszedł do niego i patrząc mu prosto w oczy powiedział. Potrzebuję sparingpartnera. Pan kazał zwracać się w tych sprawach do Ciebie, czerwony psie... - przemiana w majina niczym nie wpłynęła na charakter wojownika. Nadal był bezpośredni i ani trochę nie ukrywał braku sympatii do rogatego, diabolicznie wyglądającego, jegomościa. Odlecimy stąd kawałek, nie chcę zniszczyć statku... - dodał. Doskonale zdawał sobie sprawę, że przy mocy jaką władał, okręt Babidiego nie przetrwałby nawet sekundy walki. Przy okazji może dowiem się na jaką planetę trafiłem... - dodał w myślach. To gdzie się aktualnie znajdował było dla niego szalenie istotne. Skrupulatnie realizował swój plan. Był coraz bliżej...

____________
koniec treningu
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1708

Główne Piętro Empty Re: Główne Piętro

on Sob Wrz 01, 2018 9:08 pm
MG

Dabura siedział przy kryształowej kuli i medytował, unosząc się kilka centymetrów nad podłogą. Dookoła niego mrugała okrągła kula energii, której towarzyszyły wyładowania elektryczne, pojawiające się nagle i znikające jeszcze szybciej. Wydawał się być w głębokiej zadumie, z której wyrwał go głos Anticala.
Otworzył jedno oko i zerknął w bok, na tego, który mu przeszkodził w codziennym treningu.
- Małpa widzi, małpa robi. - parsknął, mocno sugerując się ogonem i pochodzeniem Saiyanina.
- Skoro pan Babidi tak powiedział... - powiedział do siebie, po czym zdjął energetyczną zasłonę i stanął na nogi. Dokładnie w tym samym momencie zatrząsł się cały statek. Dabura spojrzał na Anticala, po czym obaj spojrzeli na sufit.
- Chyba mamy gości. - znów spojrzał na Saiyanina, po czym skinął głową, by podążał za nim. Nie zwlekając dłużej, przelecieli przez wszystkie piętra, gdzie włazy same przed nimi się otwierały. Już po chwili znaleźli się na powierzchni, gdzie czekał na nich nieproszony gość.

z/t -> Główne Wejście
_____
Pisz od razu w tamtym temacie.

_________________
Główne Piętro 3rhfQvw
Sponsored content

Główne Piętro Empty Re: Główne Piętro

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach