Go down
King
King
Liczba postów : 29

King KP Empty King KP

on Nie Lis 11, 2018 11:06 pm
Imię: King
Wiek: 16
Rasa: Half Saiyanin
Klasa: Wojownik

Wygląd: Młody, wysoki chłopak o smukłej twarzy, szarych oczach i małym nosie. Ma długie rozczochrane włosy koloru czarnego jak większość z jego rasy oraz małpi ogon tego samego koloru wychodzący spod pleców.
Jest umięśniony ale na tyle, że nie widać tego po nim tak bardzo, jedyne co go wyróżnia od reszty to jego ciągły uśmiech na twarzy, który utrzymuje się nawet w najgorszych dla niego sytuacjach przez co niektórzy ludzie nie potrafią go zrozumieć.
Ma jasną cerę oraz silne rysy po jego Ojcu saiyaninie. Ma długie czarne brwi przy czym prawa jest przerwana po środku przez malutką bliznę.

Charakter: King od dziecka był bardzo grzeczny nie sprawiał problemow mamie ani szkole.
Zawsze jest pierwszy do pomocy komuś kto jej potrzebować nawet tym ktorzy się z niego naśmiewali.
Często wykazuje się dużą odwagą np. kiedy widzi dziecko przechodzące na drugą stronę ulicy i rozp?dzone auto zmierzające w jego stroną to nie zawacha się samemu wskoczyć na środek drogi aby to dziecko z niej zabrać.
Życzliwość także jest jedna z jego dominujących cech ponieważ zachowuje się przyjaźnie dla osob w otoczeniu.
Przypisać mu można także skromność gdyż pomimo wielu zwycięstw w sztukach walki nigdy się nie wywyższać a przeciwnikow traktować z szacunkiem i podziwem.

Historia: King urodził się w małej wiosce na wschodzie, jego ojciec był Saiyaninem o którym mało wiedział ponieważ zginął kiedy chłopak był jeszcze w brzuchu matki, jedyne co po nim posiadał to własny długi małpi ogon i wygląd.
Jego mama za to była najzwyklejszą ziemianką, która pokochała swojego syna w dniu jego narodzin, lecz chciała utrzymać w tajemnicy przed wioską to, że mały jest innej rasy niż ludzkiej, gdyż wioska była cofnięta w rozwoju i nie tolerowała "nie-ludzi", mimo to nie zamierzała mu odcinać ogona.
Kiedy młody Half Saiyanin trochę podrósł jego mama zapisała go do jedynej w wiosce szkółki sztuk walk, aby poszedł śladem Ojca którego mu brakowało.
Okazało się że był bardzo utalentowany w sztukach walki i szybko uczył się coraz to trudniejszych technik.
Pewnego dnia kiedy King był już 13 latkiem jego sensei postanowił go nauczyć jednej z sekretnych technik dojo jaką był zwyczajny Ki Blast.
Dla jednego z najsilniejszych uczniów w dojo jeśli nie najsilniejszego taka technika nie była największym wyzwaniem, ale parę dni minęło zanim całkowicie ją opanował, w ten sposób nauczył Ki Blasta a troszkę później opanował drugą sekretną umiejętność jaką było Bukkujutsu.
W końcu każdy w wiosce znał jego imię gdyż ciężko by było nie znać imienia gościa który prawie wysadził budynek szkółki podczas jednego z indywidualnych treningów z sensei.
Mimo tego, że w dojo każdy się go bał a przynajmniej uważał go za bardzo silnego to w szkole młody wojownik już nie miał tak łatwo z tego powodu, że geniuszem to on nie był zresztą przeciętny też nie, przez co był wyśmiewany w klasie, i przez uczniów i przez nauczycieli, nigdy się tym nie przejmował ale jednak w pewien sposób wpłynęło to na jego życie w szkole.
Pewnego deszczowego dnia kiedy King był już szesnastolatkiem, w drodze na trening dowiedział się od starszego kolegi z dojo, że zostało ono zamknięte z powodów bliżej nieokreślonych ale najprawdopodobniej chodziło o śmierć senseia i braku następcy który mógłby poprowadzić dojo.
Mimo swojego zawsze dobrego humoru chłopak przejął się tym ponieważ było ono dla niego jak drugi dom, najbardziej go zdenerwowało to, że nie mógł z tym nic zrobić.
Po kilku dniach się z tym pogodził ale rana w jego sercu po stracie drugiego domu wciąż się do końca nie zagoiła, przez co całkowicie przestał chodzić do szkoły.
Jego matka widząc w jakim stanie znajduje się jej syn wiedziała, że jeśli straci swoje ukochane sztuki walki to nic mu nie pomoże przypomniała sobie pewnego pustelnika o, którym kiedyś mówił jej ojciec Kinga i doszła do wniosku, że jeśli tu nie zostało mu nic to powinien odejść z wioski i znaleźć Mistrza Roshiego.
Główny bohater tej historii po wysłuchaniu tego co jego mama miała do powiedzenia poczuł się lepiej, po wielu dniach smutku, i teraz za cel obrał sobie odnalezienie Mistrza Roshiego.
Po dwóch dniach przygotowania, pożegnawszy się ze swoją kochaną matką wyruszył w podróż, która miała całkowicie odmienić jego życie.

Techniki startowe:
- Ki Blast
- Bukkujutsu

Planeta/Miejsce zamieszkania: Ziemia
Guts
Guts
Mistrz Gry/Time Patrol
Liczba postów : 326

King KP Empty Re: King KP

on Nie Lis 11, 2018 11:52 pm
AKCEPTACJA

_________________
Skróty:
Theme
KP
Rozwój
Treningi
Steam
Discord: Gattsu#1259
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach