Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Hubert
Hubert
Liczba postów : 1

Hatato

on Nie Sty 06, 2019 6:26 pm
Imię: Hatato
Wiek: 20 lat
Rasa: Changeling
Klasa: Wojownik

Wygląd: (Dołączam obraz jako wzór) Hatato to średnio zbudowany Changeling, który mierzy 1,65 m. Posiada niebieskawą skórę, biały pancerz oraz różowo-fioletowe punkty znajdujące się na nim. Ma zawsze na oczach czerwony goglowy skauter, który pasuje mu do wyglądu. Oczy ma czerwone jak krew, ale przez urządzenie które nosi zbytnio tego nie widać. Posiada 30 cm rogi, którymi czasami posługuje się w walce.

Charakter: Hatato to zazwyczaj dziwnie spokojna osoba i ciężko się go wyprowadza z równowagi. Jest o dziwo dosyć lojalny dla swoich kompanów i zbytnio się nie wywyższa, a przeciwnika mało kiedy lekceważy.

Historia: Hatato jest z linii czasowej, gdzie Cooler jest głową organizacji, a Friza jest kimś bardziej w tle. Hatato jest synem Coolera i przez piętnaście lat był u jego boku. Kiedy Cooler zniszczył planetę Vegeta dopilnował, aby każdy z rasy Saiyan został uśmiercony, gdyż bał się nieco ich potęgi. Coolerowi nie wystarczył sam fakt, że jest największym władcą wszechświata, bo był jeszcze Bóg zniszczenia Beerus, a ojcowi Hatato zaczęło zależeć, aby zająć miejsce Beerusa. Cooler więc ćwiczył i trenował, aż w końcu wynalazł genialną złotą formę. Cooler wiedział, że jest już gotowy, aby walczyć z Bogiem zniszczenia. Był w swojej dumnej piątej formie i przyleciał na planetę Boga zniszczenia wyzywając go na pojedynek. Walkę oczywiście wygrał Beerus, ale Whis postanowił trenować Coolera na następnego Boga zniszczenia. Trenował tak przez pięć lat, a jego syn był cały czas przy nim, aż do momentu, gdy Zamasu przejął ciało Coolera. Cooler chcąc, aby jego rodowód się nie zakończył poprosił kompana Boga zniszczenia, aby wysłał jego syna do innego wymiaru lub linii czasowej. Whis spełniaj życzenie następcy Boga zniszczenia i Hatato wylądował tam gdzie teraz jest.

Techniki:
- Latanie [Bukujutsu]
- Ki blast [Kiko]

Planeta/Miejsce zamieszkania: Planeta No. 79Ostatnio zmieniony przez Hubert dnia Nie Sty 06, 2019 6:41 pm, w całości zmieniany 5 razy
Aymi
Aymi
Mistrz Gry
Liczba postów : 737

Re: Hatato

on Nie Sty 06, 2019 7:07 pm
Do poprawy:
- charakter - dwie linijki to stanowczo za mało; rozpisz bardziej
- wygląd - mogłoby być lepiej, ale nie jest źle
- historia - to opowieść o Hatato czy tatku Coolerze? Bo na chwilę obecną widzę tam dwa-trzy zdania odnośnie samej postaci, reszta to lanie wody. Wzmianka o Beerusie, Whisie, Zamasu i Złotej Formie - odpadają. Tym bardziej odpada Whis jako czynnik sprowadzający Hatato w inny wymiar.

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach