Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Ranzoku
Ranzoku
Liczba postów : 136

Techniki?

on Nie Sty 27, 2019 1:15 am
Chciałbym uzupełnić techniki androidów i dodać jedną, która została pokazana w M&A, mianowicie została ona użyta przez Androida #16 podczas walki z Komórczakiem (xD).

Hell's Flash [Heruzu Furasshu]:
Po uprzednim odłączeniu przedramion od ciała, w odsłoniętych miejscach ukazuje się kilka mniejszych luf, które po dłuższym naładowaniu zaczynają emanować energię o złotej barwie, by ostatecznie przerodzić się w olbrzymią falę mocy, która mknie w kierunku wroga powodując koszmarne obrażenia. Technika dość długo się ładuje, więc należy używać jej z rozwagą.
Wymagania: 1500 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2 sekundy. Szybkość techniki określa się na 60

Rzuciłem takie wartości, oczywiście w razie czego proszę o podanie innych, bardziej zbalansowanych cyferek.

P.S. Będę dodawał tutaj jeszcze inne techniki jeśli takowe znajdę.

Ostatnio zmieniony przez Ranzoku dnia Nie Sty 27, 2019 2:29 pm, w całości zmieniany 2 razy
Laptor
Laptor
Liczba postów : 42

Re: Techniki?

on Nie Sty 27, 2019 11:25 am
Zmniejszyć do 2s, to i tak bardzo długo. Zmniejszyć do 60 pkt szybkości.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1584

on Nie Sty 27, 2019 2:24 pm
Zgadzam się z Laptorem. Zmienić te wartości i można wprowadzić.

on Nie Sty 27, 2019 9:37 pm
Okej, widzę, że zmienione, więc dodaję oficjalnie do technik androidów.

Liczba postów : 728

on Pon Sty 28, 2019 10:04 am
Jeśli ktoś jeszcze ma jakieś propozycje nowych technik - temat pozostaje otwarty dla użytkowników.

Ranzoku
Ranzoku

on Sro Sty 30, 2019 5:27 pm

Thunder Flash Attack: Przed użyciem tej techniki należy wykonać specyficzną sekwencję ruchów, które zwieńczone są połączeniem ze sobą obu pięści uwalniajac stopniowo Ki. Barwa zebranej energii jest biała, a po chwili przekształca się w niebieskie płomienie. Gdy technika będzie przypominać szalejący wokół rąk ogień to jest znak, że jest gotowa do użycia. Po chwili wystrzelona zostaje fala ognia, która rani zjawiskowo oponenta. Wadą tej techniki jest jednak to, że użytkownik nie może się przemieszczać podczas jej wykonywania.
Wymagania: 2100 PL
Efekt:  DMG = Energia postaci x8: 1200KI/użycie. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3 sek. Szybkość techniki określa się na 80.

Technika wspólna. Miałem pomysły na dodatkowe efekty typu podpalenie zależne od wytrzymałości oponenta.

Ostatnio zmieniony przez Ranzoku dnia Sob Lut 02, 2019 7:40 pm, w całości zmieniany 1 raz
Laptor
Laptor
Liczba postów : 42

on Sro Sty 30, 2019 8:26 pm
Technika, która rozwaliła Goku, myślę, że możnaby dać tutaj 1,2k użycie, x8 siła i 80 prędkość.
Ranzoku
Ranzoku

on Sro Sty 30, 2019 8:31 pm
Myślałem również nad tym, że bez całej sekwencji technika byłaby słabsza i kosztowała mniej. Także byłyby jej dwie wersje, chociaż zdaje mi się, że ten cały 'taniec' jest niezbędny w tym przypadku.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol

on Sob Lut 02, 2019 7:26 pm
Myślę, że można dodać. Nie ma potrzeby rozbijać na słabszą i silniejszą wersję.

on Wto Lut 05, 2019 4:56 pm
Dodane.

Powrót do góry