Go down
avatar
Gość
Gość

Nowe NPC Empty Nowe NPC

on Nie Kwi 14, 2019 2:41 pm
Imię: Blueberry
Opis: Jeden z żołnierzy służących w Kosmicznej Organizacji Handlu. Bluberry walczy w oddziałach Freezera. Nie jest nikim ważnym, od zwykły szeregowy żołnierz. Blueberry nie grzeszy inteligencją przez co, wbrew pozorom, jest świetnym żołnierzem. Głupio wierzy we wszystko co mu się powie, dlatego jest lojalnym członkiem załogi Freezera.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC KBkOdjs

Imię: Banan
Opis:Banan ma charakterystyczne włosy i zarost koloru jaskrawopomarańczowego. Ma dwa krótkie rogi na głowie i jasnofioletową skórę. Jest jednym ze zwykłych, szeregowych żołnierzy Freezera. I chociaż nie cieszy się zbyt dużą siłą, to nie jest w grupie najgłupszych żołnierzy.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC C3CQJO6

Imię: Orlen
Jeden z szeregowych żołnierzy Freezera. Należy do rasy Apple'a, ma on charakterystyczną dla tej rasy głowę przypominającą głowę ośmiornicy, ma pomarańczową skórę bez plam. Jako jedyny znany przedstawiciel tej rasy ma długie kły. Orlen jest dobrym żołnierzem, lojalnym i samodzielnie myślącym, jednakże nie oznacza to, że jest ponad przeciętnie inteligentny.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC A6GAvCt

Imię: Raspberry
Humanoidalny kosmiczny szeregowiec Freezera. Jest kompanem Blueberrego, i tak samo jak On nie cieszy się zbyt dużą inteligencją, co w rzeczywistości nie oznacza to dobrej kombinacji.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC CJ6YeKy

I tu jeszcze zdjęcia innych NPC których nie chce mi się szukać i są do opisania:
Spoiler:
Nowe NPC SQJsojr
Nowe NPC SDdrfWJ
Nowe NPC FlyM6a4
Nowe NPC HKzB9FV
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach