Go down
avatar
Gość
Gość

Nowe NPC Empty Nowe NPC

on Nie Kwi 14, 2019 2:41 pm
Imię: Blueberry
Opis: Jeden z żołnierzy służących w Kosmicznej Organizacji Handlu. Bluberry walczy w oddziałach Freezera. Nie jest nikim ważnym, od zwykły szeregowy żołnierz. Blueberry nie grzeszy inteligencją przez co, wbrew pozorom, jest świetnym żołnierzem. Głupio wierzy we wszystko co mu się powie, dlatego jest lojalnym członkiem załogi Freezera.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC KBkOdjs

Imię: Banan
Opis:Banan ma charakterystyczne włosy i zarost koloru jaskrawopomarańczowego. Ma dwa krótkie rogi na głowie i jasnofioletową skórę. Jest jednym ze zwykłych, szeregowych żołnierzy Freezera. I chociaż nie cieszy się zbyt dużą siłą, to nie jest w grupie najgłupszych żołnierzy.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC C3CQJO6

Imię: Orlen
Jeden z szeregowych żołnierzy Freezera. Należy do rasy Apple'a, ma on charakterystyczną dla tej rasy głowę przypominającą głowę ośmiornicy, ma pomarańczową skórę bez plam. Jako jedyny znany przedstawiciel tej rasy ma długie kły. Orlen jest dobrym żołnierzem, lojalnym i samodzielnie myślącym, jednakże nie oznacza to, że jest ponad przeciętnie inteligentny.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC A6GAvCt

Imię: Raspberry
Humanoidalny kosmiczny szeregowiec Freezera. Jest kompanem Blueberrego, i tak samo jak On nie cieszy się zbyt dużą inteligencją, co w rzeczywistości nie oznacza to dobrej kombinacji.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:
Nowe NPC CJ6YeKy

I tu jeszcze zdjęcia innych NPC których nie chce mi się szukać i są do opisania:
Spoiler:
Nowe NPC SQJsojr
Nowe NPC SDdrfWJ
Nowe NPC FlyM6a4
Nowe NPC HKzB9FV
Sether
Sether
Liczba postów : 52

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

on Czw Sie 15, 2019 3:33 pm
up
Nihilius Imperius
Nihilius Imperius
Liczba postów : 241

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

on Czw Sie 15, 2019 5:40 pm
A przeżyli po tym co zrobił Laptor i Cumber?
Sether
Sether
Liczba postów : 52

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

on Czw Sie 15, 2019 6:10 pm
Całkiem możliwe. Zniszczyliśmy tylko miasta, dużo ludzi uciekało wcześniej.
Sether
Sether
Liczba postów : 52

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

on Pią Sie 23, 2019 8:09 pm
Tutaj obrazki i imiona NPCtów, które dałem w pierwszym poście w spoiler i napisałem, że trzeba ich znaleźć i opisać:
Spoiler:

Dla tych OPISANYCH NPC dostosowałem avki pod rozmiar forum:
Spoiler:
Sether
Sether
Liczba postów : 52

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

on Pią Sie 23, 2019 9:30 pm
Mam trochę czasu i jestem pokłócony z narzeczoną, więc zrobiłem opisy dla NPC z dwóch wszechświatów, które nie wejdą w życie forum jeszcze, ale MG mogą sobie to zachować na przyszłość:
Wszechświat 1:

Imię: Anato
Opis: Anato jest niezwykle udanym, pod każdym względem, shinjinem. Dzięki jego staraniom i inteligencji, jego wszechświat jest jednym z najwyższych pod względem śmiertelności. Jego poziom inteligencji pozwala mu często na dostrzeżenie spraw, których nie łatwo dostrzec. Wydaje się uprzejmy, łagodny i ugodowy. Można powiedzieć, że bije od niego dobrocią. Jest również cierpliwy i zrównoważony.
Funkcja: Kaioshin, Wszechświat 1
Planeta: ?
Nowe NPC 7hJl7ck


Imię: Awamo
Opis: Ten z pozoru niegroźny i gruby Anioł, sprawuje opiekę nad Bogiem Zniszczenia imieniem Iwen. Awamo wygląda dość niekorzystnie, jest pulchaty i nie zbyt wysoki. Niewiele wiadomo na temat usposobienia tego Anioła, jednak jego wygląd może stwarzać pokojowo nastawionego do życia. Jest przyjacielem Iwena, trenerem, opiekunem i pomocnikiem w jednym. Jego zadaniem jest wspierać Boga Zniszczenia, ale także karcić go, gdy ten przekroczy granice. Jest bardzo silny, jak każdy Anioł. Śmiało można powiedzieć, że jest nawet potężniejszy niż sam Bóg, nad którym czuwa.
Funkcja: Anioł,  Wszechświat 1
Planeta: ?
Nowe NPC RgaxFX1


Imię: Iwen
Opis: Iwen to Bóg Zniszczenia, który na pewno nie pochwali się wzrostem. Jest mały, okrągły i sierściowaty, przez co wygląda jak starsza maskotka, przez długi, obfity zarost, który... pokrywają całą jego twarz. Ponieważ nie da się dostrzec jego twarzy, a jego oczy zawsze są okrągłe, nie widać żadnych emocji, które nimi władają. Nie wiadomo, czy jest pogodny, czy nie. Przez to jak wygląda, można określić go jako zagadkę. Wszyscy wiemy, że ci niepozorni, zazwyczaj okazują się kłopotliwi i zaskakujący. Lepiej na niego uważać.
Funkcja: Bóg Zniszczenia, Wszechświat 1
Planeta: ?
Nowe NPC UfZyBDq


Wszechświat 2:
Imię: Bikaru
Opis: Bikaru jest kobietą, która wygląda jak ktoś z rasy demonów, ciemna kolorystyka, czerwone oczy bez źrenic... Wiadomo jednak, że preferuje kobiety od mężczyzn. Potrafi latać. Prawdopodobnie wygląd to tylko pozory, a w rzeczywistości jest to istota pomocna, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo jej przyjaciół, czy znajomych.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC DItbFTw


Imię: Brianne
Opis: Z wyglądu nietuzinkowa kobieta rasy Ziemi o zielonych włosach. Jej słodki wygląd może zmylić. Brianne jest niezwykle silną osobą, z pewnością fizycznie jak i psychicznie. Swoją siłę wykorzystuje do dzielenia się miłością, która emanuje. Jest pomocna, pogodna i łagodna. Warto jednak dodać, że miłość jest dla niej nade wszystko, a gdy ktoś jej zagraża... niech się strzeże.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC KpOeHGi


Imię: Hamira
Opis: Pełnokrwisty wojownik o dziwnym wyglądzie, który potrafi współpracować z każdym z kim nadarzy mu się okazja. Można więc wnioskować, że nie jest to antagonista. Jednakże ciężko coś powiedzieć o jego charakterze.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC 0MZnwxQ


Imię: Helles
Opis: Piękna Bogini Zniszczenia, jedyna znana kobieta w tej funkcji. Wydaje się być dość opryskliwa, gardzi niższymi formami życia, szczególnie tymi brzydkimi, a według niej prawie każdy jest brzydszy, a już na pewno od niej. Gardzi brzydotą, wstydzi jej się i chciałaby ja usunąć ze swojego Wszechświata, kto wie... może to robi.
Funkcja: Bóg Zniszczenia, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC MBBebex


Imię: Jimizu
Opis: Przedstawiciel rasy Yardatanów. Bardzo pokojowa rasa, nastawiona na ogólną pomoc. Kiedy musi, jest gotowy stanąć do walki wykorzystując swoją potężną technikę teleportacji. Jest niezwykle honorowym wojownikiem, który potrafi docenić dobrego wroga, służąc mu nawet radą.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: Yardat
Nowe NPC GmQISpL


Imię: Peru
Opis: Niski, lekko grubawy Kaioshin pełen wigoru, mimo swojego wieku. Można odczuwać wrażenie, że dzięki swojemu wiekowi, jest niezwykle inteligentny i doświadczony. Słabo reaguje na duży stres, denerwuje się i traci kontrolę nad sobą, możliwe, że w panice a nie w złości.
Funkcja: Kaioshin, Wszechświat 2
Planeta: -
Nowe NPC OU4Au7P


Imię: Puran
Opis: Duży, pulchny jegomość, który potrafi współpracować. Wygląda na kogoś starszego. Jego mina nie zdradza zbyt wielu emocji, możliwe, że nie jest zbyt inteligentny.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC Hb1gNVx


Imię: Rabanra
Opis: Nie wysoki, dobrze zbudowany jegomość, który wydaje się nie być pewny swoich umiejętności. Potrafi docenić swojego przeciwnika, a nawet przyznać się, że jest słabszy, wycofać się gdy tego wymaga sytuacja... a nawet uciec przerażony mocą przeciwnika. Trochę odwrotnie do saiyanów, których siłą przeciwnika cieszy, a nie przeraża.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC Wp6GZyj


Imię: Sanka Ku
Opis: Wydaje się być słodką wojowniczką, którą nie została z powołania. Odnosi się wrażenie, że jest niewinną istotką, która tak samo jak koleżanka, wierzy przede wszystkim w miłość i jest w stanie stanąć do walki w jej obronie.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC G35PSCG


Imię: Sawaa
Opis: Jest Aniołem drugiego wszechświata, sprawuje opiekę nad Helles. Jest również jej mistrzem i asystentem. Wysoki, dobrze zbudowany i szczupły. Jego wzrok sprawia wrażenie, jakoby Sawaa miał być podejrzliwą osobą, knującą i nieufną. Jest przyjacielem Helles, trenerem, opiekunem i pomocnikiem w jednym. Jego zadaniem jest wspierać Boga Zniszczenia, ale także karcić go, gdy ta przekroczy granice. Jest bardzo silny, jak każdy Anioł. Śmiało można powiedzieć, że jest nawet potężniejszy niż sama Bogini, nad którą czuwa.
Funkcja: Anioł, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC TLVKITa


Imię: Sirloin
Opis: Potężnie zbudowany, niezwykle duży wojownik o morderczym wzroku. Jego twarz mówi o doświadczeniu życiowym, ale również na polu walki. Możliwe jednak, że ta góra mięśni nie jest zbyt szybka czy inteligentna. Jednakże, z pewnością to dobra dusza zdolna do obrony słabszych i troski o nich.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC LkXnJVW


Imię: Su Roas
Opis: Pewna siebie kobieta, która pod wpływem dużych emocji niestety pęka. Potrafi dać się ogarnąć emocją i wybuchnąć płaczem. Jest dumna z tego kim jest, dobra, radosna i pomocna. Szczególnie potrafi dbać o swoich znajomych, przyjaciołach, rodzinie... i tej samej płci.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC SCv41UN


Imię: Zarbuto
Opis: Zarbuto to z pewnością wojownik honorowy, jest doświadczony i starszy od swoich towarzyszy. Z pewnością służy radą innym i nie szuka tanich sztuczek, aby osiągnąć swój cel. Woli robić to powoli, lecz systematycznie dążyć do celu.
Funkcja: -, Wszechświat 2
Planeta: ?
Nowe NPC YB6Tv5P


Niedługo następne.

Wszechświat 3:

Imię: Campari
Opis: Poważny i oszczędny w słowa Anioł, pilnujący Boga Zniszczenia o imieniu Mosco. Jest jego przyjacielem, trenerem, opiekunem i pomocnikiem w jednym. Jego zadaniem jest wspierać Boga Zniszczenia, ale także karcić go, gdy ten przekroczy granice. Jest bardzo silny, jak każdy Anioł. Śmiało można powiedzieć, że jest nawet potężniejszy niż sam Bóg, nad którym czuwa.
Funkcja: Anioł, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC KLyWwuK

Imię: Mosco
Opis: Prawdziwa tożsamość Mosco skrywana jest pod zbroją i hełmem, które wydają się niezwykle wytrzymałe. Sam Mosco nie jest kimś kto posiada dużo centymetrów. Jest naprawdę mały. Ciekawe jak taka siła zmieściła się w takie małe ciało. Można przypuszczać, że jest dość dziecinny i kapryśny, chociaż mogą to być równie dobrze jedynie spekulacje. W końcu to inny wszechświat.
Funkcja: Bóg Zniszczenia, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC PpdagSH

Imię: Ea
Opis: Ea to niezwykle inteligentny Kaioshin, który stawia na dobry plan i opracowanie dokładnej strategii, która zawiera punkty, co kto i kiedy. Jest więc ostrożny w swoich poczynaniach. Jest dość pewny swojej inteligencji i uważa, że potrafi stworzyć plan idealny. Jego mimika zdradza nam, że jest to spokojny i dobry Bóg.
Funkcja: Kaioshin, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC UT2dETs

Imię: Katopesla
Opis: Wysoki, dobrze zbudowany wojownik, który swoją tożsamość skrywa za bardzo zaawansowanym kombinezonem, który zdolny jest przejść w kilka przydatnych trybów walki. Można więc wnioskować, że sam w sobie jest przedstawicielem dość słabej rasy, która wspomaga się technologią. Jest dość skryty i małomówny.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC 97NtKCJ

Imię: Koitsukai
Opis: Jest robotem, a więc nastawiony jest na to, aby wykonywać rozkazy które zostały mu przedstawione. Prawdopodobnie nie ma swojej osobowości.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC 7AddJUr

Imię: Maji Kayo
Opis: Niebieski jegomość potrafiący zmieniać swoją formę. Potrafi się natychmiast regenerować, jego postać może się dowolnie zmieniać a ciało przybierać wszelakie kształty. Zdolny jest również do rozlania się w ciekły płyn. Co ciekawe, ponieważ ma umiejętność zmiany postaci, trudno stwierdzić jakiej jest płci. Możliwe również, że zostać stworzony przez Kaioshina Ea.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC L0mWDWk

Imię: Narirama
Opis: Kolejny robot, niewiadomego pochodzenia. Wydaje się wykonywać tylko swoje zadania, lub dążyć do wyznaczonego mu celu. Możliwe, że również nie posiada własnej osobowości.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC O23u0Yh

Imię: Nigirisshi
Opis: Nieznanej rasy kosmita, wysoki i posiadający niebieskie wstawki zbroi w swoim ciele. Prawdopodobnie lubi walczyć i bliżej mu do antagonisty niż postaci pozytywnej. Lepiej na niego uważać.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC PrXnI0q

Imię: Panchia
Opis: Wydaje się być stworzony po coś. Jakby był jakąś częścią, czegoś większego. Samotnie, wygląda na niewielkiego robocika z chowanymi nogami. Prawdopodobnie wykonuje rozkazy lub cele mu postawione.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC URRghJs

Imię: Paparoni
Opis: Schludnie, elegancko ubrany fioletowy jegomość. Jest naukowcem, twórcą wielu robotów. Wydaje się nie być zbyt silnym kosmitą, jednakże jego siłą jest inteligencja i zdolności naukowca. Wycofany, analizuje krok przeciwnika, by w końcu zaatakować pełną mocą jego słaby punkt. Można wręcz powiedzieć, że jest formą szalonego naukowca.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC WpU11ug

Imię: Preecho
Opis: Typowy wojownik, chętny do walki. Wydaje się być niespokojny podczas walki, jakby za wszelką cenę chciał odnieść zwycięstwo. Prawdopodobnie wierzy w swoje umiejętności, lub ma nadzieję, że przeciwnik jest słabszy. Na pewno nie wygląda na kogoś nieustraszonego, kto nie zorientował by się w bardzo trudnej sytuacji.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC EkmKguU

Imię: Biarra
Opis:  Potężnie opancerzony, ogromny robot. Wydaje się odróżniać od niektórych robotów z 3 wszechświata. Przejawia odznaki inteligencji, potrafi się komunikować. Możliwe, że jest to jakaś opancerzona rasa, a nie wytwór naukowca.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?
Nowe NPC V7VUqIO

Imię: Borareta
Opis: Mały, dziwny robot. Kształtem przypomina jakąś część, jakby był potrzebny do większej konstrukcji. Nie wygląda przyjaźnie.
Funkcja: -, Wszechświat 3
Planeta: ?

Wszechświat 4:

Imię: Derkori
Opis: Piękna kobieta o fioletowej skórze. Posiada skrzela, prawdopodobnie świetnie pływa. Jej ciało ma bardzo... giętkie zdolności, potrafi wyginać się jak guma. Derkori woli przebywać w ciemnych miejscach, ponieważ jej planeta jest pozbawiona światła.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC BPoKTqm

Imię: Damon
Opis: Bardzo niewielki wojownik przypominający owada. Jego skóra jest zielona a dłonie to dwie kulki. Ten wojownik jest niezwykle szybki, dodając do tego swój niewielki wzrost, może być sporym problemem.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC JjtHi2v

Imię: Gamisaras
Opis: Niewidzialny mieszkaniec czwartego wszechświata. Swój prawdziwy wygląd reprezentuje fioletowy kolor skóry, wygląda jak chodzący na dwóch łapach gekon z irokezem.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC WuHsVCj

Imię: Ganos
Opis:  Swoim wyglądem przypomina ptaka. Jest zawzięty i uparty. Lubi walczyć niczym prawdziwy wojownik. Jego strój sugeruje pracę pilota, lub mechanika, ale nie jest to potwierdzone w żaden sposób.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC 02NLKRh

Imię: Koniok
Opis: Wysoki, szczupły i szeroki w ramionach. Nosi długą, zakrywającą czoło grzywkę i gładko zaczesane włosy. Jest opiekunem Quiteli. Jego imię pochodzi od „koniaku”.
Funkcja: Anioł, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC 8ylQWUL

Imię: Kur
Opis: Kur to wysoki, pomarańczowy Kaioshin o białych włosach. Wygląda na miłego i humorzastego Boga. Jest bardzo wyniosły, jego duma jak na Boga jest niezwykle interesująca.
Funkcja: Kaioshin, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC 6dsSpBY

Imię: Quitela
Opis: Quitela to zgniło żółta, humanoidalna mysz o dużych okrągłych uszach i nieodzownym złośliwym spojrzeniu. Prawdopodobnie jest skonfliktowany z Beerusem, Bogiem zniszczenia siódmego wszechświata. Co więcej, Quitela wygląda na bardzo aroganckiego, humorzastego, kapryśnego i wrednego Boga.
Funkcja: Bóg Zniszczenia, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC EHx2ALB

Imię: Caway
Opis: Piękna kobieca wojo... przedstawicielka nieznanej rasy. Ta kobieta opiera swoją siłę na swoim wyglądzie. Używa różnych sztuczek, aby uwieźć swojego przeciwnika. Lubi piękna i czeka na swojego księcia z bajki. Nie jest nieustraszona, ani głupia. Potrafi rozeznać się w niekorzystnej sytuacji.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC Nm1VXHl

Imię: Majora
Opis: Niewidomy przedstawiciel podobny do Fenka. Zielono włosy. Do walki używa swojego węchu, za którego pomocą namierza ruchy przeciwnika, nawet kilku na raz. Jego węch może być plusem i minusem. Jest wprawiony w różne techniki wręcz.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC H4vk1QZ

Imię: Monna
Opis: Ogromna, okrągła kobieta, z twarzy niezwykle sympatyczna i miła. Jednakże również zawzięta i uparta!
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC CccGTUe

Imię: Nink
Opis: Wyglądem przypomina stereotypowego orka. Jest muskularny i wysoki, ma zieloną skórę, długie siwe włosy związane w kucyk na czubku głowy. Prawdopodobnie oprócz swoich mięśni nie posiada żadnych atutów.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC Dp0Abp9

Imię: Shantsa
Opis: Mały, niebieski, beznosy, latający stworek z kolcami na głowie. Na policzkach i brzuchu ma czerwone wzorki, na nogach złote bransolety. Jego głowa i tułów są okrągłe, a ręce i nogi małe. Wydaje się być sympatycznym stworkiem, chociaż potrafi być dość wredny.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC 4kIusQn

Imię: Shosa
Opis: Ciemnozielony, humanoidalny wilk. Jest cwany i dość inteligentny by złapać wroga w pułapkę.
Funkcja: -, Wszechświat 4
Planeta: ?
Nowe NPC A81m5O9

Wszechświat 5:

Imię:  Arak
Opis: Wygląda jak humanoidalny owad, na licach ma czułki, jego wargi są duże i szafirowe, białka oczu różowe, a źrenice czarne, na głowie nosi rudą szczecinę. Wygląda jak Bóg, który nie lubi przegrywać i wszystko musi iść zgodnie z jego planem.
Funkcja: Bóg Zniszczenia, Wszechświat 5
Planeta: ?
Nowe NPC ZzjdLFn

Imię: Ogma
Opis: Ma fioletową skórę i białe włosy, jest niski i gruby, nosi zieloną bluzę i fioletową tunikę z żółtą lamówką, w pasie jest przewiązany różową chustą. Jego wygląd wskazuje na wielce miłościwego Boga, dobrego, łaskawego i lubiącego sobie podjeść.
Funkcja: Kaioshin, Wszechświat 5
Planeta: ?
Nowe NPC ZKrDkPx

Wszechświat 6:

Imię: Champa
Opis: Champa pochodzi z tej samej rasy co Beerus, jednak jest od niego dużo grubszy, co z pewnością odbija się na jego szybkości poruszania się. Niewiele wiadomo o tym jaki jest. Champa zdaje się mieć jakiś uraz do Beerusa i wydaje się przeciwko niemu knuć. Zdradza nam to, że jest chciwy i nie szybko wybacza. Czy łatwo go zdenerwować? Z pewnością.
Funkcja: Bóg Zniszczenia, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC Fj0shtm

Imię: Vados
Opis: Vados jest siostrą Whisa, jego byłą mistrzynią. Jest starsza i uważa, że jest silniejsza od brata. Wydaje się być niezwykle miłą osobą, poczciwą i uczciwą. Pogodną. Jest bardzo podobna do swojego brata, nie tylko z wyglądu, ale również pod względem charakteru.
Funkcja: Anioł, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC ASVmgs0

Imię: Fuwa
Opis: Zielono skóry, pulchny Kaioshin o miłym wyglądzie. Tak jak większość kaioshinów, ten również emanuje dobrocią, radą, troską i zmartwieniem, jeżeli występuje niebezpieczeństwo. Fuwa nie tylko martwi się o swój wszechświat. Ważni są dla niego mieszkańcy wszystkich wszechświatów.
Funkcja: Kaioshin, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC 9aNndV3

Imię: Tsubiro
Opis: Pomocnik Fuwy. Jego charakter w ogóle nie różni się od Fuwy, co jest zrozumiałe, ponieważ jest przez niego szkolony na Kaioshina.
Funkcja: Pomocnik Kaioshina, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC QO5zuOc

Imię: Botamo
Opis: Gruby, żółty miś. Jego ciało pochłania energię ciosów, uderzające go przedmioty zapadają się w jego ciało i odbijają od niego jak od gumy. Jest bardzo pewny siebie, zawzięty i uparty.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC UzcwU0k

Imię: Cabba
Opis: Nietypowy saiyanin, jeżeli porównać go do Wszechświata 7. Łagodny, odważny (chociaż różnie z tym bywa), dobry, broni swojej rodziny i planety. Kocha swój świat i ludzi. Jest gotowy zrobić wszystko, by ich bronić. Lojalny, kibicuje członkom swojej drużyny. Szanuje swoich przeciwników, jest sprawiedliwy, umie przyznać się do słabości, ale chce się doskonalić.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: Sadal
Nowe NPC 0KLWdB4

Imię: Caulifla
Opis: Niezwykle piękna przedstawicielka rasy saiyan. Prawdopodobnie najsilniejsza saiyanka w uniwersum 6. Caulifla wygląda jeszcze na nastolatkę. Caulifla jest bardzo pewna siebie i dumna oraz oschła w stosunku do obcych, a także konfliktowa i temperamentna. Obejmuje dowodzenie nad Gangiem, który jest w konflikcie z prawem. Pomimo tego Caulifla potrafi być troskliwa, szczególnie wobec swojej protegowanej Kale.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC 2KMULsE

Imię: Frost
Opis: Uważany za filantropa, bezwzględny mafiozo-przedsiębiorca. Potrafi udawać kogoś, kim nie jest, byleby osiągnąć swój cel. Jest bezwzględny w swoich poczynaniach i niezwykle uparty, ale również agresywny. Jest dwulicowy i myśli tylko o swoich korzyściach.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC BkNg0a6

Imię: Hit
Opis: Hit jest wysokim, fioletowym humanoidem przypominającym Changelinga lub Nameczanina, w zależności od tego kto na niego spojrzy... Dysponuję ciekawą umiejętnością przeskoku w czasie. Jest zabójcą. Wydaje się być obojętny na temat wydarzeń wokół niego póki nie są związane bezpośrednio z nim samym. Jest raczej spokojny i pewny siebie, chociaż z pewnością dysponuje honorem, nie zaatakuje bezbronnego przeciwnika.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC Xdnkvi1

Imię: Kale
Opis: Nieśmiała, łagodna, niepewna siebie. Żyje w cieniu szefowej, Caulifly. Kiedy się denerwuje i traci nad sobą kontrolę, staje się najpotężniejszą Saiyanką, ale niczego nie pamięta. Kale jest wrażliwa i łatwo ją urazić, zdenerwować i doprowadzić do płaczu.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC UqTEDuu

Imię: Kamin
Opis: Sztuczna forma życia. Siostra Orena. Ma zdolności pasożytnicze, regeneracyjne, kontroli umysłu itp. Obezwładnia przeciwników dzięki niezwykłej współpracy z Orenem. Jest niezwykle spokojna, opanowana i wydaje się nie być sadystyczna. Jest niezwykle potężną formą życia.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC YftC83d

Imię: Magetta
Opis: Żywa istota zbudowana z metalu. W jego wnętrzu płonie ogień, przez komin na głowie odchodzi dym, lawa stanowi jego ślinę, również traktuje lawę jako napój, który często popija. Wrażliwy, łatwo go urazić, obraza osłabia jego ducha walki.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC Gu7wjAk

Imię: Oren
Opis: Bliźniaczy brat Kamin, również jest sztuczną formą życia. Posiada te same zdolności co siostra, jest od niej lekko silniejszy. Spokojny i opanowany mężczyzna, który lubi walkę. Potrafi bardzo dobrze współpracować z siostrą.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC JrQvRlL

Imię: Pirina
Opis: Wysoki, muskularny wojownik o mocnych rysach twarzy. Przyodziany jest w brązową szatę. Można wnioskować, że jest to niezwykle inteligentny Nameczanin, gdyż sfuzjował się z wieloma Nameczanami.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC Z6VfMWW

Imię: Saonel
Opis: Wysoki i dobrze zbudowany nemczanin. Jest ubrany tak samo jak Pirina, i tak samo jak On, połączył się z wieloma nameczanami. Również cechuje go duża inteligencja.
Funkcja: -, Wszechświat 6
Planeta: ?
Nowe NPC 8PF3w0I


Ostatnio zmieniony przez Sether dnia Nie Wrz 01, 2019 7:06 pm, w całości zmieniany 5 razy
Sether
Sether
Liczba postów : 52

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

on Sob Sie 24, 2019 9:04 pm
NPC, które zostały już w fabule wprowadzone, jednak nikt ich nie dodał oficjalnie:

Imię: Fu
Opis: Fu to fioletowo skóry kosmita. Jest dobrze umięśniony, sprytny, inteligentny i bardzo przebiegły. Żyje w swoim świecie, planując i knując to tu, to tam. Jest pewny swoich planów, do tego stopnia, że nie ma problemu z tym by oddać "stery" komuś innemu i obserwować jak sobie radzi. Można mieć wrażenie, jakby wszystko przewidział i nic go nie zdziwiło, co by się nie stało.
Funkcja: -
Planeta: Kosmos
Nowe NPC 6mNkb0S


Imię: Shallot
Opis: Shallot posiada niesamowity potencjał bojowy. Jest agresywny tak jak zwykli być Saiyanie.Odznacza się jednak pewnego rodzaju honorowością i kieruje się własną moralnością. Shalloto mimo swojej agresji, do której najpierw musi dojść... Na co dzień unika niepotrzebnej walki, jest bardziej osobą wycofaną, ostrożną.
Funkcja: -
Planeta: Kosmos
Nowe NPC ZhzR4aM


Imię: Tights
Opis: Tights to siostra Bulmy, starsza. W przeciwieństwie do Bulmy, Tights została bardzo sławną pisarką powieści science fiction. Uwielbia przejażdżki na motorze, pisanie i czytanie. Jest również inteligentna, jednak w zupełnie innych dziedzinach niż siostra. Dużo podróżuje.
Funkcja: -
Planeta: Ziemia
Nowe NPC BL28RXP
Sether
Sether
Liczba postów : 52

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

on Nie Wrz 01, 2019 11:23 am
Imię: Brolly
Opis: Urodził się z niespotykanie wysokim poziomem bojowym, przez co został wygnany przez króla Vegetę na planetę Vampa. Brolly jest bardzo spokojną osobą. Broni te osoby, na których mu zależy i darzy je szacunkiem. Jest mało rozmowny, ponieważ ojciec nie nauczył go dobrych manier, zwrotów grzecznościowych czy innych tego typu rzeczy. Brolly został zamieniony w kamień przez demona o imieniu Dabura, gdzie pozostałam w tej formie na planecie Sadala. Został odmieniony przez odpowiednim Dabury Time Breakers.
Funkcja: -
Planeta: Przestrzeń Kosmiczna
Nowe NPC LwIVQzv

Imię: Moro
Opis: Moro to Arcyzłoczyńca, który pozostaje w zamknięciu więzienia Galaktycznego patrolu o nieznanym położeniu. To humanoidalny kozioł o niebieskiej skórze i długiej, białej brodzie. Bardzo dawno temu próbował zabić Kaioshinów, lecz obezwładniony potężną techniką, został oddany patrolowi. Moro wydaje się nie mieć szacunku dla istot żywych. Przeciwnie, postrzega je wszystkie jako pożywienie dla przyjemności i drwi z ludzi, którzy próbują go powstrzymać.
Funkcja: -
Planeta: Więzienie Galaktycznego Patrolu/Przestrzeń kosmiczna
Nowe NPC Dxb24sh

Imię: Laggs
Opis: Niewiele wiadomo o jej pochodzeniu, czy charakterze. Laggs to turkusowa kobieta a jej imię oznacza szkło. Posługuje się ciekawymi, potężnymi technikami związanymi z kryształem. Jest członkinią nieznanej dotąd grupy o nieznanym celu.
Funkcja: Członkini Wojowników Obszaru Środka
Planeta: Przestrzeń kosmiczna
Nowe NPC BGpaoC4

Imię: Hearts
Opis: Posiada umiejętność „czytania serc”, którą wykorzystuje do zarządzania wojownikami z Obszaru Środka. Planuje wykorzystać „Nasiono Wszechświata”, które posiada wystarczająco dużo mocy, by stworzyć wszechświat czy obalić Zenō. Powód jego działania pozostaje nieznany. Hearts jest hipokrytą.
Funkcja: Przywódca Wojowników Obszaru Środka
Planeta: Przestrzeń Kosmiczna
Nowe NPC 6tUYJyj

Imię: Sealas
Opis: Sealas był pierwszym członkiem Patrolu czasu. Jest biały, wysoki a swoją aparycją przypomina Hita z wszechświata 6. Na co dzień przywdziewa białą zbroję Patrolu. Sealas to spokojny, poważny, skoncentrowany i głęboko wierzący w „sprawiedliwość” kosmita.
Funkcja: Członek Galaktycznego Patrolu, Patrolu Czasu.
Planeta: Przestrzeń kosmiczna
Nowe NPC Ranxze5
Sponsored content

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach