Go down
Cody Wolf
Cody Wolf
Liczba postów : 13

Cody Wolf Empty Cody Wolf

on Nie Cze 02, 2019 1:32 pm
Imię: Cody Wolf
Wiek: 18
Rasa: Inni
Klasa: Wojownik

Wygląd:
Mierzący metr dziewięćdziesiąt i ważący sześćdziesiąt kilo młody brunet, z krótkim zarostem i dłuższą grzywką zasłaniającą prawe oko. Gładka cera, bez jakiegokolwiek zarostu na twarzy. Wysportowany i lekko umięśniony. Złociste oczy, brak jakichkolwiek blizn i tym podobnych uszkodzeń ciała.
Cody zazwyczaj ubiera się w krótkie koszulki i spodenki, jeżeli pozwala mu na to pogoda. Jego gust kolorów, kończy się zazwyczaj na czarnym i czerwonym. Jednak zazwyczaj można go spotkać w czarnych ubiorach, zależy od humoru. Przy sobie może też posiadać gadżety, typu: Zegarek, telefon i portfel. Większość przedmiotów trzyma w swoim małym plecaku podróżnym, z którym się nie rozstaje. Jest w kolorze czerwonym i ma kilka breloczków, które przedstawiają jakieś postaci z anime. Do tego buty sportowe, pasek z bidonem i mała saszetka. Wygląda jak typowy licealista, niczym się nie wyróżnia z tłumu.

Charakter:
Na pierwszy rzut oka, będzie można dostrzec młodzieńca, któremu nie zależy na niczym i nie chce robić nic wymagającego wysiłku. Po prostu mały leń, który by przespał pół dnia i nie zastanawiał się nad jutrem. Jednak prawdą jest to, że on po prostu nigdy nie pokazuje swojej prawdziwej twarzy byle komu. Jest ciężko pracującym osobnikiem, który poświęca dużo czasu na trening swojego ciała. Chcąc stać się jak najsilniejszym człowiekiem na świecie, ponieważ jest to jego główny cel, który nie powstał z przypadku.
Nie posiada na razie zbytnio dużej ilości przyjaciół, ani znajomych. Tak więc nie jest zbytnio gadatliwy, ani tym bardziej nie jest duszą towarzystwa. Jednak płynie w nim jakieś poczucie humoru, na swój sposób.
Uwielbia dobrze zjeść, bardzo przepada za mięsem i deserami lodowymi. Jego motto to: Przynajmniej jedna lub dwie drzemki dziennie, w końcu ciało i umysł musi odpoczywać. W przypadku walki i sprzeczek oraz bójek, on zawsze jest chętny na te sprawy. Intensywne treningi oraz rozwój sztuk walki. Jednak po za tym całym trenowaniem i spędzaniem czasu w łóżku, chłopak lubi sobie pozwiedzać świat i robić długie spacery.
Nie lubi natomiast. Kosmitów wszelkiej maści, bo zazwyczaj kojarzą mu się z inwazją na ziemię. Czerwonej armii, bo to jednak dupki. W sumie znajdzie się jeszcze kilka rzeczy, których nie lubi.
W skrócie opisując. Ciężko pracujący młodzieniec, kryjący się pod maską lenia. Nie ważne ile razy upadnie, do póki żyje, może rozwijać się dalej.


Historia:
Nie pamięta swojego prawdziwego pochodzenia, ani tego jak dostał się na ziemię. Cody został znaleziony w kwadratowej kapsule, która była pochodzenia nieznanego. Z wyglądu przypominał człowieka, lecz posiadał kilka cech, która go odrobinę wyróżniały. Kły i złociste oczy, które lśniły blaskiem każdej nocy. Cody dorastał przy boku swojej przybranej rodziny, aż do wieku dziesięciu lat. Bowiem wtedy został osierocony, kiedy to w jego dom trafił przypadkowy pocisk i pogrzebał całą rodzinę pod gruzem. Jedynym który ocalał, był chłopiec. Los chciał, że akurat spacerował po za domem. Jednak gdy wrócił i zobaczył zgliszcza, uświadomił sobie, że jego rodziny już nie ma. Pogrążył się w smutku i rozpaczy. Przez miesiąc czasu wędrował samotnie przez lasy i polany, unikając jakichkolwiek ludzi. Za śmierć rodziny zaczął obwiniał Armię czerwoną oraz nie ludzi, którzy cały czas walczyli. W sumie z drugiej strony mógłby obwiniać też ruch oporu, w końcu oni cały czas walczą.
Po dłuższym czasie przebywania w samotności, chłopak został przygarnięty przez człekokształtnego lisa. Mistrza sztuk walki, który mieszkał samotnie w górach. Zwał się Kitsurugi Maeba. Po tym jak przygarnął nieznajomego chłopca i usłyszał jego historię, postanowił go szkolić. Tylko z tego powodu, żeby mógł poradzić sobie w przyszłości. Chłopka spędził z nim osiem lat, był to ciężki okres w jego życiu. Jednak dzięki treningowi, chłopak uświadomił sobie czego potrzebuje. Siły, siły dzięki której będzie mógł zaprowadzić porządek na ziemi. Jednak czy jest to możliwe, w końcu jest tylko człowiekiem. Gdy skończył osiemnaście lat, postanowił opuścić swojego mistrza i ruszyć w świat, żeby móc się rozwijać.

Techniki startowe:
- Flight [Bukujutsu]
- Ki blast
Planeta/Miejsce zamieszkania: Ziemia
Guts
Guts
Liczba postów : 377

Cody Wolf Empty Re: Cody Wolf

on Nie Cze 02, 2019 4:01 pm
AKCEPT

_________________
Skróty:
Theme
Trening
Steam
Discord: Gattsu#1259

Transformacje:

Podstawowa forma:
Cody Wolf UZwBMgDCody Wolf HXCYlBh

Super Saiyanin:
Cody Wolf IGwod81Cody Wolf CmWQOmR

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach