Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 396

Trzecia rocznica forum!  Empty Trzecia rocznica forum!

on Nie Sie 04, 2019 10:40 pm
~Rocznica Forum Dragon Ball: Another Universe PBF~

Witajcie! 
Obchodzimy trzecią rocznicę forum! Ogłoszenie pojawia się z lekkim opóźnieniem, ponieważ H@ to leniwa bułeczka, która dopiero teraz zebrała siły na napisanie wiadomości... W każdym razie, do rzeczy!

Przede wszystkim, chcieliśmy z całego serca podziękować osobom, które wytrwały z nami tyle czasu! Dziękujemy też nowym graczom, którzy dali nam szansę, postanawiając przemierzać z nami Smoczy Świat. Bez was, nie ma nas. Razem tworzymy tę grę i mamy nadzieję, że będziemy ją tworzyć jeszcze przez długie lata.
Bywały ciężkie chwile, momenty zawahań i niepewności, ale jak widać - przetrwaliśmy. Jesteśmy gotowi na to, co postawi przed nami los. Najważniejsze to nie poddawać się!

W tym roku, główną atrakcją będzie forumowy quiz. Nie jest długi, ale pytania w nim zawarte wymagają odpowiedniej znajomości lore naszego świata. Czy Dabura zginął? Z kim przegrał Cumber? Kto był zwycięzcą pierwszego niefabularnego Tenkaichi Budokai?
Te, oraz inne pytania, znajdziecie na stronie quizu. W zależności od zdobytych punktów, wylosowane zostaną nagrody. Techniki, umiejętności, a może tak bardzo kochane przez wszystkich punkty statystyk? Tego nie wie nikt!
Rozwiązywanie quizu trwa do piątku. (09.08.2019).


Trzecia rocznica forum!  HjIoZUM
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1806

Trzecia rocznica forum!  Empty Re: Trzecia rocznica forum!

on Sob Sie 10, 2019 12:22 am
Witajcie!
Przed wami głoszenie punktacji quizu! To była zabawa związana z rocznicą, więc stawka była maksymalnie zawyżona. Poniżej przedstawiamy zakres punktacji, czyli co można było zdobyć w zależności od ilości uzyskanych punktów.

1-5 - 5 punktów
6-10 - 5 punktów + technika rasowa*
11-15 - 5 punktów + technika rasowa* + umiejętność**

Na PW do Mistrzów Gry należy wysłać wiadomość, w której zawarte będą wybory nagród. Mamy bezpośredni wgląd w wyniki, więc próba oszustwa skończy się marnie (zero punktów, zero technik, zero umiejętności), hehe!
Technik i umiejętności nie trzeba się uczyć - nie trzeba wykorzystywać na nie treningów.

Pozdrawiamy serdecznie.
*Można wziąć technikę, co do której nie spełnia się wymogów PL, ale nie można jej używać do czasu, aż wymagane PL będzie zdobyte.
**Do wyboru nowa umiejętność lub kolejny (jeden) stopień zdobytej już umiejętności.

_________________
Trzecia rocznica forum!  3rhfQvw
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach