Go down
Medryd
Medryd
Liczba postów : 3

Karta postaci Medryd Empty Karta postaci Medryd

on Nie Sie 25, 2019 12:24 am
Imię: Medryd
Wiek: 26
Rasa: Half-Saiyan
Klasa: Wojownik

Wygląd:
Medryd to dosyć niski, umięśniony mężczyzna, o czarnych włosach i brązowych oczach.
Na plecach ma dwie rany przypominające literę "T", oraz jedną na szyi. Ma delikatne rysy twarzy, jak i dość długie włosy sięgające ramion, które lubi splątywać. Posiada również czarny ogon z białą kokardką. Nosi na sobie luźną wygodną białą koszulkę na krótki rękaw która jest lekko podarta, luźne czarne spodnie oraz czarne buty sportowe.

Charakter:
Jest to dość przyjaźnie nastawiona do każdego osoba, potrafi być zarazem miły i subtelny,  jak i groźny oraz stanowczy w swych działaniach. Mimo ludzkich korzeni, nie boi się walki i potrafi przyjąć nawet szalone wyzwania od większości napotkanych wędrowców. Nie odmówi potrzebującemu pomocy, nawet jeśli sam jest w głębokim bagnie, więc śmiało można rzec o nim, iż jest on dobroduszny. Nie jest łatwo go zdenerwować, wpada w gniew jedynie w sytuacjach poważnych oraz wymagających, takie jak utrata bliskiego mu sojusznika, lub zjedzenie ulubionego obiadku.

Historia:
Urodzony w 735 roku na ziemi, wychowany został w starej chacie przez starsze bezdzietne małżeństwo, został bowiem porzucony przez swych biologicznych rodziców jeszcze jako niemowlę. Ojciec był saiyanem, podczas jednej ze swych misji na ziemi poznał zwyczajną kobietę która się w nim zakochała. Po skończeniu ów misji na ziemi, postanowił wrócić na rodzinną planetę, nie wiedzieli bowiem wtedy, że kobieta której postanowił poświęcić trochę swego czasu została przez niego zapłodniona. Matka Medryda wiedząc, iż nie da rady samotnie wychować chłopca przez swój stan finansowy, postanowiła porzucić go w lesie na pastwę losu. Porzucony chłopiec Został znaleziony przez Starszego mężczyznę, który podczas jednego ze swych częstych spacerów zauważył dziecko w koszyku, po chwili namysłu postanowił się nim zaopiekować, a z faktu, że dziadzio nie mógł mieć nigdy dzieci z powodu choroby małżonki, ucieszył się tym darem od losu. Mężczyzna zwał się Urdyn, a kobieta Arda. Urdyn trenował młodego, aby ten poradził sobie w tym ciężkim świecie. Większość czasu spędzał na treningach, pomagał jednak również w obowiązkach domowych i często wyręczał dziadzia. Nie zawsze dogadywał się ze staruszkami, lecz jednak obdarzał ich wielkim szacunkiem. Arda nie mogła ukrywać faktu, iż został znaleziony w lesie, więc krótko po skończeniu 15 lat postanowiła mu to powiedzieć. Medryd zaskoczony tym faktem spytał się Babci kim byli jego biologiczni rodzice, lecz ta nie potrafiła mu odpowiedzieć na to pytanie, gdyż ich nie znała. Przez większość czasu zachowywał się w stosunku do nich jak przedtem, lecz krótko po skończeniu 25 roku życia podczas poważnej kłótni z dziadziem o jego postępowanie, postanowił wyruszyć w podróż i odkryć otaczający go świat na nowo na własną rękę, zachowując dotychczasową wiedzę od dziadzia. Podróżuje teraz po ziemi całkiem samotnie i poszukuję swej biologicznej matki, o której niestety nic nie wie, lecz przy odrobinie szczęścia może zdobędzie jakieś informacje.

Techniki startowe:
- Flight [Bukujutsu]
- Ki Attack [Kiai]

Planeta/Miejsce zamieszkania: Ziemia


Ostatnio zmieniony przez Medryd dnia Nie Sie 25, 2019 11:59 pm, w całości zmieniany 1 raz
Guts
Guts
Liczba postów : 447

Karta postaci Medryd Empty Re: Karta postaci Medryd

on Nie Sie 25, 2019 12:52 am
AKCEPTACJA!
Otrzymujesz 40 punktów do rozdania w statystyki. Po rozdaniu wyślij je jednemu z MG, który je sprawdzi, a następnie wpisz je do Scoutera. Załóż też tematy z Rozwojem i Treningiem postaci. W rozwoju wypisz też techniki, jakie sobie wybrałeś z obydwu ras. Witamy na forum!

_________________
Skróty:
Theme
Steam
Discord: Gattsu#1259

Transformacje:

Podstawowa forma:
Karta postaci Medryd UZwBMgDKarta postaci Medryd HXCYlBh

Super Saiyanin:
Karta postaci Medryd IGwod81Karta postaci Medryd CmWQOmR

Super Saiyanin 2:
Karta postaci Medryd RgsR62a

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach