Go down
Yaki Chou
Yaki Chou
Liczba postów : 114

Gratuluję, Hari Empty Gratuluję, Hari

Sro Sie 28, 2019 3:14 pm
Hej. Pewnie większość z nowych użytkowników może mnie nie kojarzyć, to zrozumiałe, w końcu dawno mnie tu nie było. Szczerze mówiąc wszedłem tutaj, ponieważ byłem ciekawy czy pbf nadal się trzyma i jestem całkiem miło zaskoczony. Udało mi się nawet zalogować na moje stare, zakurzone konto z moim pierwszym OC kiedykolwiek, z którym zacząłem przygodę z RP. Chciałem tylko odwiedzić was na moment, ponieważ czuję, że należy pogratulować Haricotto utrzymania tak porządnej społeczności przez tak długi okres czasu, na pewno musimy kiedyś jeszcze pogadać, powspominamy stare dzieje i może opowiesz mi nieco o teraźniejszości i przyszłości forum. To samo się tyczy reszty ludzi, którzy mogą mnie jeszcze kojarzyć, w tym mojej kiedyś-córki. Reszcie, z mojej obecnej pozycji, mogę najwyżej życzyć miłej gry o/
Nihilius Imperius
Nihilius Imperius
Liczba postów : 436

Gratuluję, Hari Empty Re: Gratuluję, Hari

Sro Sie 28, 2019 4:14 pm
Miałem z Tobą dosyć fajną przygodę, więc kojarzę. Mam też nadzieję, że mimo wszystko kiedyś wrócisz na forum w takim razie :>
Sether
Sether
Liczba postów : 136

Gratuluję, Hari Empty Re: Gratuluję, Hari

Sro Sie 28, 2019 6:50 pm
Hmm faktycznie, jeżeli już robimy oficjalne podziękowania to nie sposób nie podziękować Hariemu za to co zrobił i co nadal robi. Jednakże bardzo mnie boli w tych podziękowaniach to, że cała kadra MG została pominięta. A to również Oni, obecni tutaj Aymi i Guts, tworzą to forum razem z Harim. Oczywiście, MG chwilowych, takich jak Jirri, Tensa czy Shin (a może i nawet Antical, chociaż on więcej zrobił od tej 3) być może ujdzie jeszcze pominąć. Prawda jest jednak taka, że bywało różnie, za kulisami graczy, a i czasami nie. Być może gdyby nie pojedynczy gracze, Aymi, Guts... to forum by nie istniało. Prawdą jest, że Hari jest solidnym spoiwem tejże społeczności, jemu z pewnością należą się szczególne podziękowania. Ja od siebie dodam jeszcze duże podziękowania Wam. Pojedynczym graczom i MG, tworzącym naszą społeczność. Nie tylko ważne są wasze pomysły i rady, ale sam fakt, że jesteście.

Pozderki.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Gratuluję, Hari Empty Re: Gratuluję, Hari

Czw Sie 29, 2019 3:29 pm
No, proste. Bo mje się należy! Jak wszystkim madkom, które kochają swoje bąbelki!

Mówiąc serio, bez wygłupów, to dziękuję za miłe słowa. Podziękowania należą się także innym. Zarówno MG, jak i graczom. Nie mam zamiaru wymieniać po nickach, bo każdy dołożył coś od siebie, a co za tym idzie, przyczynił się do rozrostu forum i Smoczego Świata, w którym się bawimy.

Liczę Yaki, że wrócisz do gry. Tyle mieliśmy pomysłów na wspólną fabułę, że szkoda, żeby się zmarnowały. W każdym razie, fajnie, że się odezwałeś. Nawet jeśli postanowisz odrzucić rozgrywkę, to mam nadzieję, że wpadniesz od czasu do czasu na kanał discord, żeby pogadać i powygłupiać się z nami wszystkimi.

Gratuluję, Hari YakiHari
Sponsored content

Gratuluję, Hari Empty Re: Gratuluję, Hari

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach