Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 404

Teren dookoła domu Empty Teren dookoła domu

on Czw Gru 17, 2015 12:28 pm
Zielona trawa, drzewa na których rosną czerwone jabłka, studnia oraz droga, która wiedzie dookoła tej niewielkiej planetki. Tak w skrócie można opisać otoczenie, w jakim żyje na co dzień Północny Kaio.
Jak to się mówi, "małe, ciasne, ale własne!". Jest tutaj naprawdę pięknie, a dodatkowego uroku dodają gęste, żółte chmury, otaczające to miejsce.
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Pią Wrz 07, 2018 9:44 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Przemierzywszy Drogę Węża, w końcu dotarł na sam jej koniec, a tam czekała na niego zawieszona w powietrzu planetka. Widział na niej zieloną trawkę, gdzieniegdzie rozstawione drzewka pełne jabłek (tych oczywiście nie mógł dostrzec z tej odległości), a także domek i jakby ścieżkę okalającą cały ten glob. Postanowił dostać się tam dzięki technice bukujutsu, więc uniósł się i poszybował.
Leciał i leciał, aż w końcu zbliżył się do powierzchni i zaczął lądować. Nim jednak jego stopy dotknęły ziemi, poczuł coś dziwnego. Jakaś siła ciągnęła go w dół, a po chwili uderzył całym ciałem w grunt, lądując twarzą w trawie. Czuł się wyjątkowo ciężki, choć nie aż tak, by nie mógł się ruszać. Jedną z rzeczy, które od razu zauważył, był padający na niego cień. Gdy uniósł spojrzenie, dostrzegł pochylającą się nad nim małpkę.
Uuk:
Teren dookoła domu 2kWTAOA
- Uuk uuuk uk? - rzuciła pytająco, przekrzywiając łeb na bok. Czyżby to był gospodarz na tej planecie? Ale gdzie jest Kaio?

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Nie Wrz 16, 2018 11:44 am
Szybki skok do góry, użycie bukujutsu i natychmiastowy upadek na glebę. Trzy kroki niezbędne do dosięgnięcia planetki Kaio. Haricotto był bardzo zaskoczony, kiedy poczuł, jak coś ściąga go do dołu. Nie był przygotowany na taki zabieg i nie zdążył odpowiednio zareagować, co skończyło się bolesnym upadkiem. Podnosząc się, ciężko było mu ustać na nogach. Grawitacja ściągała go w dół, co sprawiało, że poruszanie się było ograniczone.
- Tfu! - wypluł trawę z ust, której się "najadł" przy upadku. Spojrzał na małpkę, która go powitała pytającym bełkotem i spojrzeniem.
- Cześć, mały! - Haricotto uniósł rękę do góry, witając się ze stworzeniem. Wyciągnął rękę w stronę zwierzątka, by pogłaskać je po głowie. Zaraz rozglądnął się dookoła po planecie, ale nigdzie nie ujrzał boga.
- Widziałeś może Kaio? - zapytał, spoglądając w stronę budynków. Doskonale wiedział, że ta małpka nie mogła być tym, którego szukał, ponieważ spotkał go osobiście, zaraz po Anoyoichi Budōkai.
- Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że przebyłem tę Węzłową Drogę na nic? - rzucił bezradnie, starając się utrzymać w pionie. Grawitacja ciągle na niego działała. Czy w ogóle zdoła się do niej przyzwyczaić?
- Ooooooooi! Kaaaaaioooooo! - przystawiając dłonie do ust i tworząc z nich prowizoryczny megafon, zaczął krzyczeć tak głośno, jak tylko mógł. Wcześniejsza taktyka, którą miał zamiar zastosować na polance, w końcu została wprowadzona w życie.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Wto Wrz 18, 2018 11:57 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Upadek był niespodziewany, ale kto mógłby się spodziewać nagłej zmiany przyciągania? Naszemu saiyaninowi jednak tutejsza trawa niekoniecznie zasmakowała, za to chyba polubił małpkę, która stała teraz nad nim, kiwając się lekko. W momencie, gdy mężczyzna wyciągnął ku niej rękę, ta gładko podskoczyła, lądując mu na głowie.
- Uuk uk uuk, uuuk uk! - stwierdziła donośnie w odpowiedzi na zadane pytanie, choć sam brunet nie mógł jej zapewne zrozumieć. Bo kto normalny rozumie mowę zwierząt? No właśnie.
- Bubbles, coś ty znowu wymyślił? - rozległ się po chwili głos z wnętrza położonego nieopodal domku, na dźwięk którego małpka odbiła się od głowy saiyanina i pognała przed siebie. - Co to za hałasy?
Z domostwa wyszedł poznany przez Haricotta bożek w ciemnych okularach. W pierwszej chwili zdawał się on karcić zwierzaka, zaraz jednak dostrzegł stojącego z trudem na ugiętych nogach młodzieńca. Podszedł bliżej, a na jego twarzy wykwitł przyjazny uśmiech.
Kaio-sama:
Teren dookoła domu Latest?cb=20150217112804&path-prefix=lt
- Och, wreszcie dotarłeś! - zawołał wesoło. - Długo kazałeś na siebie czekać, ale to nie szkodzi. Najważniejsze, że jesteś, prawda?
Przyjrzał mu się uważnie, marszcząc po chwili brwi. Obszedł go do okoła, potem zawrócił i znów obejrzał go z każdej strony. Ostatecznie stanął tuż przed nim, pochylając się nieco do przodu.
- Widzę, że masz lekki problem z poruszaniem się - zauważył. - Grawitacja tej planety nieco różni się od tej na Ziemi, skąd przybyłeś. Tutaj jesteś cięższy, więc ciężej jest ci chodzić. Bubbles pomoże ci przyzwyczaić się do ciężaru, co ty na to? Zaraz potem możemy zaczynać.
Po raz kolejny się uśmiechnął, a następnie przeszedł kawałek w kierunku domku, usadawiając się na krześle i otwierając jakąś książkę. Zajął się lekturą, a resztę pozostawił brunetowi i małpce.
________
END
Teraz możesz sobie potrenować :3


Ostatnio zmieniony przez Aymi dnia Pią Paź 26, 2018 11:08 pm, w całości zmieniany 1 raz

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Wto Paź 02, 2018 11:21 pm
Start treningu: 02.10.2018 23:20

Nogi trzęsły mu się w kolanach. Próbował stać wyprostowany, ale jeśli chodziło o poruszanie się - było to poza jego zasięgiem. Jego plan z krzyczeniem po całej planetce udał się. Kaio pojawił się, witając wesoło Haricotto.
- Tak. Trochę ciężko mi tu stać. Czuję się, jakbym ważył tonę! - powiedział głośniej, zaciskając swoje pięści. Był lekko pochylony, ponieważ grawitacja tak mocno przyciągała go do podłoża.
- Jakim cudem on i ta małpka mogą tu normalnie chodzić? - zastanawiał się, starając się zrobić krok do przodu. Gdy tylko oderwał stopę od ziemi, czuł jak ta natychmiastowo wraca na swoje miejsce. Jeśli chce cokolwiek zdziałać, przy każdym kroku będzie musiał dawać z siebie wszystko. Przemiana w Super Saiyanina nie wchodziła w grę. To byłoby oszustwo. Musiał wszystko robić na swojej podstawowej formie, czy mu się to podobało czy nie. Poza tym, można na to patrzeć jak na formę treningu.
- No... to ten... ja se tu pochodzę trochę. Może się przyzwyczaję. Miłej lekturki, panie boże. - uśmiechnął się zadziornie, troszkę zazdroszcząc tego, że nie mógł poruszać się tak swobodnie jak Kaio.
- Okej... jedziemy, Bubbles! - powiedział radośnie, napawając się pozytywną energią i wystartował. Niczym żółw, zaczął kierować się w stronę małpki, która wesoło skakała, po części prowowkując tym Saiyanina do działania.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Sro Paź 24, 2018 10:30 am
Mijał czas, a ciężki Haricotto stawiał kolejne kroki, jeden za drugim. Czuł jak ściągany jest do ziemi. Przy każdym kroku jego całe ciało się trzęsło, opierając się z całych swoich sił grawitacji. Bubbles wymachiwał rękami wesoło, uciekając kilka metrów do przodu, gdy Saiyanin zdołał podejść zbyt blisko.
Trwało to przez dłuższy czas...

W końcu! Haricotto stał całkowicie wyprostowany. Czuł jeszcze ciężar i siłę, z jaką był przyciągany, ale jego ciało zdołało się już przyzwyczaić. Wiele można było zasługiwać temu, że był martwy i jego ciało nie męczyło się tak bardzo, a dwa, że był Saiyaninem. Saiyanie rozwijając się cały czas, ciągle przekraczając swoje limity.
- Oooi, Kaio-sama! Patrz na mnie! Nauczyłem się chodzić! - wykrzyczał radośnie. Nie zdawał sobie sprawy z tego, jak głupio brzmiało to, co właśnie powiedział. Radość była większa niż logika, przynajmniej w tym momencie.
- Bubbles, kiedyś cię przegonię! - uśmiechnął się zadziornie, wskazując palcem na wesołą małpkę.
- Oi, panie boże. To co teraz robimy? Jakiś test, czy może przechodzimy do sparingu? - zapytał, uśmiechając się wesoło. Na samą myśl o treningu i walce dostawał przyjemnych dreszczy.
- Nie mogę się doczekać, aż skrzyżujemy pięści w walce!
_____
Koniec treningu.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Pią Paź 26, 2018 11:31 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

No i się zaczęło. Pierwsza pogadanka z Kaio na jego własnej planetce, która to miała całkiem potężne przyciąganie, i polecenie przyzwyczajenia się do swego nowego ciężaru. Bubbles skakał wesoło dookoła, od czasu do czasu lądując saiyaninowi na głowie podczas tej jakże przyjemnej zabawy. Krok za krokiem szedł śladem małpki, a z każdym kolejnym było ciut łatwiej, ciut lżej. Z czasem zaczął coraz bardziej się prostować, aż w końcu stanął normalnie na nogach. Tak, to była piękna nauka chodzenia. Haricotto mógł być z siebie dumny. To jednak nie znaczyło, że jego zapał zmalał, wręcz przeciwnie. Aż się palił do walki! Tylko że... Kaio gdzieś zniknął.
Wokół tylko trawa, kilka drzewek, droga okalająca planetę, mały domek z przybudówką i stojący obok niego samochód. No i pusty leżak z położoną nań książką o zacnym tytule "Największe dowcipy - jak zawojować świat". Gdzie więc podział się gospodarz? Nigdzie nie było po nim nawet śladu. No, może poza zapachem, który wręcz ciągnął bruneta za nos. Słodka i pobudzająca żołądek woń czegoś pysznego. Z pewnością smaczniejszego i bardziej sycącego od chmur na Drodze Węża.
- Uuk! - zawołał przejęty Bubbles, pędząc w stronę domku, z którego to wydobywał się nęcący aromat. Nie pozostawało nic innego, jak pójść w jego ślady i zajrzeć.
Małpka zawędrowała do kuchni, gdzie Kaio stawiał ostatnią miskę na szerokim stole. Zupa pełna makaronowych klusek, pysznego mięska i mnóstwa dodatków zdawała się na niego czekać.
- Oo, widzę, że już przywykłeś - ucieszył się bożek, zajmując jedno z miejsc. - Siadaj i jedz, zanim wystygnie. Najesz się, to przejdziemy do treningu.
Sam zabrał się za posiłek, obserwując uważnie swego gościa, a gdy wreszcie wszyscy się najedli, wyszedł przed dom i odetchnął głębiej.
- Musimy popracować nad twoimi ruchami, bo tancerką nie będziesz - zachichotał i odchrząknął. - Złap Bubbles-kuna - polecił, a małpka tylko wskoczyła saiyaninowi na głowę, odbiła się i wesoło pobiegła przed siebie. Zaczynamy berka!~~

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Pon Lis 12, 2018 10:26 am
Haricotto chodził dookoła, starając się jeszcze bardziej przywyknąć do obowiązującej na tej planetce grawitacji. Zdarzyło mu się kilka razy podskoczyć, ale zaledwie na kilka metrów. Na Ziemi robił ogromne susy, pozwalające na szybkie przemieszczanie się. Tutaj nie było tak kolorowo.
Widząc jak Bubbles ucieka w stronę chatki, Haricotto podążył za nim, aż w końcu, gdzieś tak w połowie drogi, do jego nosa dotarł zapach jedzenia. Jego żołądek natychmiastowo się odezwał, a brzuch głośno zaburczał, przypominając o sobie. Saiyanin pogładził dłonią brzuch i poklepał się po nim, uśmiechając się.
- No już, już, brzu... - przerwał, ponieważ Kaio zawołał go do siebie. Częstował go jedzeniem. Widząc te miski pełne jedzenia, na twarzy Fasolki zagościł szeroki, od ucha do ucha uśmiech. Nie zwlekając, przysiadł i zabrał się za pałaszowanie.
- Itadakimasu! Omomomomomom~ - powiedział głośno, a zaraz chwycił za pałeczki i miseczkę, opróżniając jej zawartość ochoczo.
- Bałdzo dobłe! Napławde dawno nie miałem nic tak dobłego w ustach. To chyba mój piełwsy posiłek od śmiełci! - mówił zadowolony, przeżuwając. Jadł tak łapczywie, że z ust wypadały mu niewielkie kawałki jedzenia.

Jakiś czas później...

- Iiiiiikuuusooo!!! - krzyczał Haricotto, ganiając za uciekającym Bubblesem, który zawsze mu się wymykał. Saiyanin biegał w nieco przykurczonej pozycji, z dłońmi wyciągniętymi w stronę małpki, by łatwiej było mu ją złapać.
- Chodź tu, Bubbles! - znów krzyknął, przewracając się zaraz i ryjąc twarzą po trawie. Grawitacja wciąż działała na niego zbyt mocno. Podniósł się od razu, wypluwając z ust źdźbła trawy. Ruszył natychmiastowo za Bubblesem, uważając by się nie przewrócić.
- A może by tak... zamienić się w super Saiyanina? Nieee, to byłoby oszukiwanie. - pomyślał sobie, cały czas starając się zmniejszyć dystans pomiędzy nim a zwierzątkiem.
Za każdym razem, gdy już był pewien, że złapie uciekiniera, ten wymykał się, zwinnie uskakując w bok lub do góry.

Zauważając, że Bubbles biegnie przed siebie, Haricotto użył głowy i doszedł do wniosku, że biegają dookoła planety. Zatrzymał się więc i z uśmiechem na twarzy ruszył w drugą stronę, chcąc wybiec naprzeciwko małpce. Jeśli to się powiedzie, to Bubbles zaraz znajdzie się w jego dłoniach. Biegł tak szybko jak mógł, a kiedy stanął twarzą w twarz ze swoim celem, rzucił się na niego z całej siły, mając nadzieję, że złapie go w swoje dłonie!

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Sro Lis 14, 2018 6:16 pm
Bubbles okazał się być nieuchwytny. Haricotto nie dawał jednak za wygraną. Gonił go cały czas, zaliczając wpadkę za wpadką. Po jakimś czasie doskonale wiedział już jak smakuje trawa i miał jej dość na kolejne 20 lat.
- Chodź tutaj! Dostaniesz banana! - skłamał, chcąc zachęcić małpkę do dobrowolnego oddania się, ale nie miał pewności, że ta go posłucha. I jak się okazało kilka sekund później - nie posłuchała.
Po tym czasie Haricotto znał już rozkład planetki Kaio na pamięć. Coraz bardziej przystosowywał się do większej grawitacji, biegając z coraz większą gracją. Z czasem, udawało mu się skakać susami, by zmniejszyć odległość dzielącą go z Bubblesem.

Jedyne co było słychać, to dźwięk kroków Saiyanina. Tup, tup, tup, tup, tup~ Zwierzątko poruszało się praktycznie bezszelestnie, uciekając w najbardziej komiczny sposób ze wszystkich możliwych. Wymachiwała rękami na lewo i prawo, trzymając je tuż nad swoją głową. Czyżby to sprawiało, że była nieuchwytna? Jakiś wrodzony instynkt... Super Instynkt... Ultra?

Nadszedł moment, w którym Haricotto nie wytrzymał i w momencie, gdy był blisko osiągnięcia celu, zwiększył tymczasowo swoją moc. Dosłownie na ułamek sekundy jego ciało spowite zostało białą aurą. Z szerokim uśmiechem na twarzy doleciał do Bubblesa, ponieważ odbił się w dobrym momencie od ziemi i skrócił drogę ogromnym susem i... Uderzył twarzą o ziemię! Przerył jej kawałek, który zdawał się być już gotowy do zasiania. Mocno zaciskał swoją pięść, a w niej trzymał... Ogon małpki! Podekscytowany podskoczył od razu do góry i zaczął wymachiwać rękami na boki z radości, machając Bubblesem jak chorągiewką.
- Oi, Kaio-sama, złapałem go! - krzyknął, cały umorusany ziemią. Między zębami miał źdźbła trawy.
_____
Koniec treningu: 18:16, 14.11.18

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Czw Lis 15, 2018 11:13 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

No i tak oto dzielny wojownik imieniem Haricotto rozpoczął zabawę w berka z małpką. Oczywiście przy obecnej grawitacji nie było to rzeczą prostą, mimo wszystko starał się, jak tylko mógł. Z każdym krokiem coraz bardziej przyzwyczajał się do panujących na planetce warunków, jego ruchy stawały się płynniejsze, aż w końcu na tyle naturalne, że wystarczyły do w miarę swobodnego biegu. Wciąż jednak cała ta sytuacja przypominała bardziej zabawę niż faktyczny trening. Ganiał się z Bubblesem po całym terenie, nieraz mijając go o milimetry, i zabawa zaczynała się od nowa. I tak mijał im czas~~

BUM! twarz zaryła o ziemię, napełniając usta trawą, ale to było mało istotne. Złapał go! Złapał! Hura! Yeeey! Wiwat, Haricotto, łowca małp! Ale wróćmy może do obecnych wydarzeń... Saiyanin pochwycił ogon Bubblesa, tym samym wygrywając grę w berka, a zaraz potem wyskoczył w górę, z radości machając rękoma dookoła. Biedny Bubbles, tarmoszony tak na wszystkie strony o mały włos zwróciłby obiad. Brunet zdawał się nawet tego nie zauważyć, wołając tylko wielkiego Kaio. Co zaś robił Kaio-sama?
Bóg Światów Północnych stał w okolicach swojego domku, ściskając w dłoniach materiał swojego ubrania. Wpatrywał się w jakiś bliżej nieokreślony punkt poza horyzontem, a po jego czole spływała powoli kropla potu.
- Niedobrze... niedobrze... - mamrotał pod nosem przejętym tonem. - Żeby w takim momencie...
Trudno było rozszyfrować, o czym okularnik mruczy, mimo wszystko coś bardzo go zaniepokoiło. Tylko co to było? Z tego wszystkiego Kaio nawet nie zwrócił uwagi na Haricotta trzymającego za ogon wymiotującą małpkę...

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Czw Lis 15, 2018 11:49 pm
Haricotto został totalnie zignorowany. Nie wiedząc co się dzieje, spojrzał pytająco na Bubblesa, którego już wypuścił. Małpka odpowiedziała mu identycznym spojrzeniem. Czując dopiero teraz trawę w ustach, wypluł ją i otarł swoją twarz z ziemi. 
- Kaio-sama... - powiedział ciszej, jakby podświadomie nie chcąc przeszkadzać swojemu nowemu trenerowi. Widząc zakłopotanie, albo raczej zdenerwowanie na jego twarzy, ruszył ku niemu. Po chwili stał tuż obok, wisząc mu trochę nad głową. Obszedł go dookoła, przyglądając mu się uważnie.
Nie mając pojęcia gdzie patrzy się Kaio, Haricotto spojrzał kilka razy przed siebie, później na niego, zaraz znów przed siebie, aż w końcu dał sobie spokój, nie widząc niczego specjalnego. Wszędzie tylko żółte chmury i rozciągające się, różowe niebo.
- Kaio-sama, coś się stało? Wyglądasz na podenerwowanego. - powiedział spokojnie, przechodząc w bok, zatrzymując się tuż po prawicy boga i nachylając się w jego stronę. Saiyanin zerknął na stojącego kilka metrów dalej Bubblesa, ale ten był tak samo skołowany jak on sam.
- Kaio-sama...? - ponownie zapytał, zaczynając się lekko irytować i denerwować. Przez to wszystko, nachodziło go jakieś dziwne, niepokojące przeczucie, że wydarzyło się coś złego.
Nie ponawiał pytania, czekając na odpowiedź.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Sob Lis 17, 2018 7:51 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Było źle. Bardzo źle. Czułe zmysły Kaio alarmowały go o pojawieniu się na błękitnej planecie potężnej czakry... niewyobrażalnie złej ki, której się obawiał. Wcześniej była ona nieuchwytna, chroniona barierą, choć nikłe iskierki wędrowały po kosmosie. Tymi iskierkami była rasa sakana-jin, której członkowie mieli tylko jednego pana - Upadłego imieniem Belial. Jego poplecznicy odwiedzali planetę za planetą, składając och mieszkańcom czcze obietnice w zamian za ofiarowanie energii do walki z Widmem, co jednak było kłamstwem. Ich jedynym celem było pozyskanie mocy dla swojego pana. A teraz, na Ziemi, pojawił się on we własnej osobie. Ten, który samego siebie nazywa Panem Ciemności i Zbawcą Świata, przybył z zamiarem rozprawienia się ze swoimi wrogami. Wojownicy Ziemi byli w niebezpieczeństwie...
Okularnik drgnął lekko, gdy Haricotto się nad nim pochylił. Zupełnie jakby dopiero go zauważył, a przecież brunet zdążył obejść go dookoła kilka razy.
- Och, stało się! Stało! - zaczął przejętym tonem. - Jak mam się nie przejmować, kiedy niewinni zaraz mogą zginąć?! Biedna dziewczyna, prawie ją udusił...
Znów skupił swoją uwagę na przestrzeni przed sobą, jakby widział o wiele dalej, niż pozwalają mu na to jego oczy. Może rzeczywiście tak było?

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Wto Lis 20, 2018 8:34 pm
Słysząc słowa Kaio i widząc jego przejęcie, Haricotto sam zaczął się denerwować. Dobijała go ta niewiedza, ponieważ bożek nie powiedział od razu wprost, tylko dał wymijającą odpowiedź.
Haricotto położył dłonie na barkach Kaio i zaczął nim potrząsać, by ten się w końcu ogarnął i powiedział, co się dzieje.
- Kaio-sama, co się dzieje? Jaka dziewczyna!? Kaio-sama! - krzyknął, przestając nim telepać. Nie wiedział zupełnie nic, ale coś podpowiadało mu, że mogło to mieć związek z Belialem, który wysłał swoich ludzi na Ziemię, by zbierali dla niego energię. Haricotto modlił się, by tylko nie chodziło o Aymi i resztę przyjaciół. Nie mógłby wrócić na Ziemię, by im pomóc, co zabijałoby go od środka.
Atmosfera zrobiła się tak gęsta, że można było ją pokroić. Kropla potu spłynęła po jego skroni.
Patrzył tak bezradnie na swojego mistrza i wyszeptał jedynie:
- Kaio-sama... - po czym zmarszczył swoje brwi, wciąż wyczekując jednoznacznej odpowiedzi. Bubbles też wydawał się być zagubiony. Stał tuż obok i patrzył jedynie, jak Saiyanin potrząsa bogiem.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Czw Lis 22, 2018 11:24 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Zaiste sytuacja na Ziemi nie należała do najciekawszych. Właściwie ciekawa może i była, ale z pewnością niezbyt przyjemna. Bo przecież jaka to przyjemność, gdy żyjesz sobie w miarę spokojnie i beztrosko i nagle zjawia się przed tobą istny demon, istota siejąca postrach we wszechświecie (albo i dwóch), pragnąc twojej śmierci? No żadna. A Kaio patrzył na to wszystko z boku, nie mogąc nic zrobić. Zupełnie nic...
Haricotto chwycił bożka za ramiona i zaczął nim potrząsać, żądając odpowiedzi. Telepał tak biednym okularnikiem w przód i w tył, aż mu prawie szkiełka z nosa zleciały. Na szczęście nie trwało to długo, bo już po chwili brunet zaprzestał wcześniejszej czynności, patrząc bezradnie na nowego mistrza. Bóg Światów Północnych wygładził swoją szatę i odchrząknął w zaciśniętą pięści. Dopiero potem raczył się odezwać. Po minie wnioskować można było, że dobrych wieści to on nie ma.
- Na Ziemi pojawił się potężny demon, Upadły imieniem Belial - powiedział w końcu, starając się mówić w miarę spokojnym tonem. - Omal nie udusił pewnej czerwonowłosej dziewczyny z ogonem, na szczęście pomógł jej przyjaciel. Teraz walczą z nim wraz z czarnym changelingiem i innymi, chociaż...
Westchnął ciężko. Jak miał mu powiedzieć, że marne mają szanse, skoro Belial przybrał swą prawdziwą demoniczną postać? No nie mógł. Po prostu nie mógł.

________
Marnie mi to wychodzi ;-;

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Wto Gru 04, 2018 10:10 am
Saiyanina zamurowało. Najpierw dobijała go niewiedza, ale kiedy padło to jedno, konkretne imię, któremu towarzyszyły złe wspomnienia, wszystko się pogorszyło. Belial próbował udusić czerwonowłosą dziewczynę z ogonem, ale pomógł jej przyjaciel i czarny Changeling. Chwilka... To brzmi znajomo. Zaraz, zaraz... Czy to przypadkiem nie byli przyjaciele, właściwie rodzina, Haricotta? W jednej chwili poczuł się tak, jakby czas stanął w miejscu. Jakby to wszystko dookoła zamarło w ruchu.
- Aymi... - wyszeptał, po czym natychmiastowo chwycił Boga Światów Północnych za barki i zaczął nim mocno trząść.
- Kaio-sama! Muszę tam natychmiast polecieć! Musisz mnie tam wysłać! - krzyczał, a jego mina wyraźnie wskazywała przerażenie, ale i determinację. W tej chwili miał gdzieś, że był martwy, nawet o tym nie myślał. Jedyne co chodziło mu po głowie, to chęć udzielenia pomocy swoim przyjaciołom!
- Kaio-sama, zrób coś! Nie mogę siedzieć w miejscu i pozwolić im umrzeć! - ciągle po głowie chodziły mu słowa Boga o tym, że Aymi została prawie uduszona. To tylko wzbierało na jego złości. Pytanie tylko, czy w swojej obecnej sytuacji, mógł coś zrobić? Nie należał już do świata żywych...

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Sro Gru 05, 2018 1:14 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Co było lepsze: nie wiedza, czy świadomość, że przyjaciołom grozi niebezpieczeństwo? Obie opcje nie dawały właściwie żadnej możliwości ruchu, gdy było się martwym, w Zaświatach. Mimo wszystko Haricotto musiał wiedzieć, więc się dowiedział.
Czerwonowłosa dziewczyna z ogonem - Aymi, jego mała podopieczna, o której Enma Daio powiedział, że jest (a właściwie będzie, ale na jedno wychodzi) jego córką. Sam uważał się za jej ojca, więc nie widział w tym żadnego problemu. Problemem był w tej chwili fakt, że jego mała Aycia omal nie została uduszona. Według słów Kaio pomógł jej przyjaciel, więc łatwo było się domyślić, że chodziło o jego ucznia Ryu. Czarnego changelinga nikt nie musiał przedstawiać, Hari znał tylko jedną taką gadzinę, liczył więc, że jakoś wesprze pozostałą dwójkę. Czy to jednak cokolwiek dawało w ostatecznym rozrachunku? W końcu walczyli z samym Belialem, a saiyanin miał problemy z jednym z jego generałów, prawda?
Brunet musiał coś zrobić, cokolwiek. Bezczynność po prostu go dobijała. Chwycił zatem Bożka za ramiona i zaczął nim telepać w przód i w tył jeszcze mocniej niż poprzednio, domagając się posłania go na Ziemię. Tylko był w tym mały problem, prawda? W końcu gość był martwy. Zabili go, umarł, zdechł. Został po nim tylko pył na wietrze.
- Przeeeestaaaań mnąąąą taaaaak trząąąąsaaaaaać! - zawołał roztelepany Kaio, a następnie pstryknął palcami. Nad głową Haricotta pojawił się młotek, który zaraz zwinnie przejął Bubbles, wyskakując w górę. Moment później przedmiot spadł z hukiem na saiyański łeb, zwalając właściciela ów twardej czaszki do parteru.
- Uuk! Uuk uk! - ton małpki był nader karcący. Po młotku z pewnością zostanie ślad, to jednak nie było w tej chwili ważne.
- Przypominam, że jesteś martwy! - upomniał mężczyznę mistrz, poprawiając okulary na nosie. - Martwy znaczy, że nie żyjesz, rozumiesz? Nie możesz ot tak wrócić sobie do świata żywych i rozwiązywać ich problemy. Rozumiem, że to twoi przyjaciele i że się o nich martwisz, ale naprawdę... Nie mogę cię tam wysłać.
Odchrząknął w zaciśniętą pięść i znów skupił się na tym, co działo się na Ziemi. A sytuacja wydawała się coraz gorsza. Żaden z wojowników nie był w stanie zadać Belialowi choćby najmniejszych obrażeń, w dodatku nie wszyscy tam obecni brali udział w starciu. Jasne, chcieli go pokonać z tego czy innego powodu, jednak wśród walczących była jedna osoba zbyt przerażona, by zrobić cokolwiek, nawet uciec.
- Biedne dziecko... - szepnął ze smutkiem Bożek, obserwując całe zajście. Jego uwadze nie uszły przeskakujące po ciele dziewczyny wyładowania. - Hm... ta mała... Aymi, tak? Ona ma w sobie... nie wiem, jak to powiedzieć... Tkwi w niej niewyobrażalna potęga, dzięki której mogliby pokonać Beliala, ale... jest zbyt przerażona, by walczyć...
Kaio znów się zadumał. Czuł, że płomiennowłosa skrywa w sobie wielką moc. Moc, z pomocą której mogło im się udać. Dlaczego więc z niej nie skorzystała? Dlaczego siedzi skulona i zapłakana, przerażona potęgą wroga? Musiał to sprawdzić. Nie zmieniało to jednak faktu, że jeśli coś się nie zadzieje, a ogoniasta nie dołączy do walki - wszyscy mogą zginąć.

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Nie Gru 09, 2018 8:52 pm
Haricotto podniósł się po uderzeniu młotem. Trzymał się za głowę i krzywił się z bólu. Mimo śmierci, zachował ciało, a ono było podatne na ból. Masując swoją głowę i chowając guza za burzą czarnych włosów, ochłonął trochę. Wyprostował się i stanął obok Kaio, zerkając kątem oka na Bubblesa, który mu porządnie przydzwonił. 
- Wiem, że... Wiem, że nie żyję, ale nie mogę siedzieć z założonymi rękami. Muszę coś zrobić. Cokolwiek! - powiedział głośno, na nowo się uruchamiając. Nerwy w takiej sytuacji były ciężkie do opanowania, ale wziął głęboki oddech, godząc się powoli ze swoją sytuacją. Cicho westchnął, unosząc głowę i zerkając gdzieś w dal, na rozpościerające się złote chmury.
- To są moi przyjaciele, moja rodzina... - wyszeptał, po czym przekręcił głowę w bok, zerkając na Króla Światów. Już dawno nie był tak poważny.
Kaio zaczął mówić o Aymi, a słysząc pytanie o jej imię, Haricotto skinął głową potwierdzająco. 
- Tak, to prawda. Ma talent. Ja w jej wieku byłem o wiele, wiele słabszy. - powiedział cicho, przypominając sobie moment, w którym Aymi po raz pierwszy przemieniła się w Super Wojowniczkę. Tamtego dnia poczuł dumę.
- Problem w tym, że ona nie wierzy w siebie. Nie potrafi uwierzyć, że może zrobić różnicę, że może wstać i walczyć. Wiele wycierpiała i boi się, że znów będzie cierpieć. - przerwał, kładąc dłoń na ramieniu Kaio.
- Proszę. Musisz mnie tam wysłać. Do diabła z zasadami. Ten jeden, jedyny raz, a później możecie zesłać mnie do piekła. - powiedział, patrząc prosto w oczy Kaio-samie. Nie trząsł nim, jak wcześniej. Stał spokojnie, prosząc, błagając wręcz. Musiał istnieć jakiś sposób na udzielenie pomocy dziewczynie. Był gotów zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie i zesłać na wieczne potępienie.
- Nie mogę pozwolić jej umrzeć. - dodał po chwili, a jego dłoń zacisnęła się na todze boga.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Czw Gru 13, 2018 9:43 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Młotek był może ciut drastycznym środkiem wyjścia z sytuacji, mimo wszystko skutecznym. Nagły cios, mimo że bolesny, pozwolił brunetowi nieco ochłonąć, a Kaio - nie zostać wytelepanym za wsze czasy. Obaj dobrze wiedzieli, kim był Belial i z czym wiązało się jego pojawienie na Ziemi. Wiedzieli też, że jeśli wojownicy z nim walczący nie zdołają go pokonać, może być naprawdę źle. Poprawka - będzie koszmarnie źle, tak źle, jak jeszcze nigdy nigdzie. Nie tylko to uniwersum ucierpi, ale i pozostałe będą zagrożone.
Kaio poprawił okulary i odchrząknął. Rozumiał zachowanie Haricotta, było ono naturalne. Jego bliscy byli w niebezpieczeństwie, dlatego ciężko mu było siedzieć bezczynnie i czekać, aż wróg ich wszystkich pozabija. Nic jednak nie mógł poradzić, zważywszy fakt, iż był najzwyczajniej w świecie martwy. A skoro nie żył, nie mógł ingerować w wydarzenia mające miejsce w świecie żywych. Chociaż...
- Doskonale to rozumiem, mój drogi, ale naprawdę nie jestem w stanie nic z tym zrobić - tłumaczył dalej, mimo chwilowego wzburzenia wojownika. Wysłuchał również słów dotyczących córki bruneta, zamyślając się na chwilę. Niska samoocena dziewczyny rzeczywiście mogła być problemem, a jeśli dołączyć do tego przykre doświadczenia, to już w ogóle.
- Wysłać cię na Ziemię nie mogę, niestety - odparł, widząc, że saiyanin jest w stanie poświęcić nawet wieczność w piekle, byleby pomóc przyjaciołom. - Zanim dostałbyś przepustkę, wszystko już by się skończyło i byłoby za późno. Ale mogę pomóc ci się skontaktować z dziewczyną, żebyś jakoś ją zmo... - urwał nagle, czując dreszcz niepokoju. Nawet gdy rozmawiał, wciąż obserwował pole bitwy, a teraz dopiero zaczynało się dziać. I to nie byle co. Znaczący wzrost mocy, oddziaływanie na otoczenie, nawet sama transformacja - to wszystko przywodziło bożkowi tylko jedno na myśl. A myśl ta sprawiała, że na jego czole pojawiło się kilka kropel potu, które zaczęły powoli spływać w dół.
- N-Niemożliwe... ta moc... ta furia... - dukał na wpół zrozumiale, cofając się coraz bardziej, jakby miało go to uchronić przed czymś złym. - Przecież... to tylko legenda... Raz na tysiąc lat... Jak ona..?
Kaio potknął się o kępkę trawy, padając na cztery litery, to był jednak tylko nic nieznaczący szczegół. Bardziej w oczy rzucało się przerażenie odmalowujące się na jego obliczu. To, co zobaczył, niemal dosłownie mroziło mu krew w żyłach. Szkoda tylko, że Haricotto nie miał pojęcia, co się właściwie stało.

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Czw Gru 27, 2018 8:52 pm
- To w takim razie chcę z nią porozmawiać! - krzyknął Saiyanin, od razu nachylając się w stronę Kaio. Nie wiedział jednak, jak ma to wszystko wyglądać. Gdy przerażony bożek zaczął się cofać, a zaraz potknął się i upadł na cztery litery, Haricotto od razu ruszył do niego. Chciał go złapać, ale nie zdążył. Obaj byli zszokowani, tyle że każdy czymś innym.
- Raz na tysiąc lat? - zapytał, nie czekając na odpowiedź. Zerknął tylko kątem oka na Bubblesa, ale ten jak zwykle nie miał nic do dodania. Dodając dwa do dwóch, bo Haricotto wbrew pozorom, wbrew swojej beztroskiej natury, nie był idiotą, który nie potrafiły skojarzyć faktów. Musiało stać się coś okropnego, inaczej Kaio nie wpadły w trans, w którym nie potrafił wypowiadać pełnych zdań.
Saiyanin przykucnął przy siedzącym bogu i położył dłonie na jego ramionach, by ten skupił na nim swoją uwagę. Lekko nim potrząsnął, nie tak, jak wcześniej.
- Kaio-sama, współpracuj ze mną! Muszę z nią porozmawiać! Może coś tym wskóramy. - powiedział, starając się zachować zimną krew. Ponownie zerknął na stojącą nieopodal małpkę, szukając spojrzeniem jej pomocy.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Wto Sty 01, 2019 11:16 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Chyba doszli do porozumienia. Kaio wytłumaczył, że nie ma władzy w kwestii darowania saiyaninowi przepustki do świata żywych, a i sam saiyanin przestał naciskać, gdy tylko dowiedział się, że istnieje inny sposób. No prawie przestał. Ale nawet okrzyk mężczyzny nie zagłuszył tego wzrostu energii, która wybuchła w osobie tamtej zapłakanej dziewczynki. Dobrze wiedział, co oznacza ta moc, ta transformacja, emanacja czystej furii. Bowiem raz na tysiąc lat rodził się wśród saiyan wojownik o ukrytym potencjale, mocy tak ogromnej, że niemal nieskończonej, nieograniczonej. Nikt nie mógł przypuszczać, że ów legendarny wojownik obudzi się w tej jeszcze chwilę temu zapłakanej dziewczynce. I choć uważał to tylko za legendę, działo się to niemal na jego oczach, musiał zatem uwierzyć.
Skupiony na wydarzeniach mających miejsce na Ziemi, nie zwrócił uwagi na pytanie Haricotta. Dopiero gdy młodzieniec znalazł się przed nim, potrząsając nim delikatnie i nawołując do współpracy, bożek nieco otrzeźwiał.
- Porozmawiać, tak... - wydusił w końcu, odchrząkując w zaciśniętą pięść. Wciąż jednak miał zmartwioną minę, a delikatne krople potu pojawiały się na jego skroni, szybko jednak starł je wyciągniętą z kieszeni tuniki chusteczką. - Może... może jakoś zdołasz do niej dotrzeć w tym stanie... Bo... jakby to powiedzieć... Aymi w tej chwili nie do końca jest sobą...
Nie wiedział, jak łagodnie przekazać tę wieść. Bo przecież nie powie "słuchaj, twoja Aycia aktualnie jest szalejącą furią pozbawioną hamulców moralnych i jest zdolna do wszystkiego, nawet ataku na przyjaciół", prawda? Potrafił wejść w jej umysł i widział wyraźnie tę żądzę mordu, tak drastycznie inną od wcześniejszych myśli płomiennowłosej. Ta jej wersja była jedną wielką (i to nawet dosłownie) maszynką do zabijania. Całe szczęście w tej chwili skupiona była całkowicie na postaci demona i, co zaskakujące, powoli zaczynała przejmować kontrolę nad tym starciem. Kaio wiedział jednak, że ten stan może nie potrwać długo. Gdy tylko Belial przestanie być w centrum uwagi rozwścieczonej dziewczyny, sytuacja może stać się naprawdę niebezpieczna.
- No dobrze... - mruknął pod nosem okularnik, wstając i otrzepując tunikę z trawy. - Połóż dłoń swobodnie na moim ramieniu, zamknij oczy i mów do niej. Ja pokieruję resztą. Mam nadzieję, że to coś da... - dodał już ciszej.
Gdy tylko brunet wykonał polecenie i ostatecznie przymknął powieki, przez chwilę czuł, jakby jego umysł unosił się w pustce. Dopiero po chwili stan ten uległ zmianie, a on ruszył do przodu niczym torpeda, oczywiście w tym metafizycznym sensie. I gdy już niemal był u celu, natrafił na mur w postaci czystej furii. Teraz czół to wyraźnie, tę złość, wściekłość wręcz, żądzę krwi i rosnącą satysfakcję z każdego kolejnego ciosu. Trafił na pogrążony w chaosie walki umysł Aymi, w którego odmętach znaleźć musiał tę małą iskierkę, którą dobrze znał. Czy jednak ją znajdzie? Czy uda mu się dotrzeć do córki? Cóż, zobaczymy.

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Czw Sty 03, 2019 7:11 pm
Haricotto stanął za Kaio i położył dłoń na jego ramieniu. Zrobił to niepewnie, lekko zaciskając swoje palce na materiale ubrania. Zamknął oczy, by lepiej się skupić. Na efekt nie musiał długo czekać. Już po chwili poczuł jak jego umysł przenosi się w inne miejsce. Poczuł Aymi, tak jakby stała tuż obok niego, niemniej jednak nie była sobą. Ogarniała ją furia, która napędzała się samoczynnie, siejąc z sekundy na sekundę, coraz większe zniszczenie.
- Co za napięcie...! - powiedział pod nosem, zabierając mimowolnie dłoń i otwierając nagle swoje oczy. Czuł jak emocje dziewczyny przenikają jego ciało. Zmarszczył swoje brwi gniewnie, wciąż sobie zarzucając, że jest bezużyteczny i że nie może wesprzeć swoich przyjaciół.
Jego powieki ponownie się zamknęły, a dłoń wylądowała na ramieniu Kaio. Odszukał znów furię i skupił się na niej, starając się przebić przez nią myślami.
- Aymi... - wyszeptał.
- Aymi... To ja, tata. - dodał po chwili, po czym przełknął ślinę.
- Słyszysz mnie? - zapytał, przerywając na moment. Zaraz kontynuował.
- Musisz się uspokoić. Poradzisz sobie. Jesteś silniejsza ode mnie. Pamiętasz? - zapytał, a na jego twarzy, pomimo nerwów, namalował się mały uśmiech.
- Wtedy pod chatką... Pamiętasz? Już wtedy wiedziałem, że pewnego dnia będziesz ode mnie lepsza. - skinął głową, a jego uśmiech się powiększył. Wciąż jednak był zdenerwowany. Myślami przywoływał wspomnienie, kiedy wspólnie walczyli, by wydobyć z czerwonowłosej moc Super Saiyanina.
- Uratuj ich. Wszystkich. Dasz radę. Wierzę w Ciebie. - zacisnął swoją drugą pięść. Miał nadzieję, że jego słowa dotarły do adresatki. Liczył na to, że dziewczę się uspokoi i pokażę na co naprawdę ją stać.
- Ganbare! - powiedział głośniej, wykrzyczał wręcz, desperacko chcąc się przebić przez skorupę gniewu.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Nie Sty 13, 2019 12:17 am
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

I wreszcie nastąpił ten moment! Ta wiekopomna chwila, w której ojciec i córka po raz pierwszy mogą się zjednoczyć mimo dzielących ich eonów! Mimo podziału na świat żywych i martwych! Pierwsze wrażenie, wszechobecna furia wywołała zaskoczenie. Każda cząstka bruneta odczuwała ten gniew, który przepełniał jego podopieczną. Tę masę rozwrzeszczanych myśli będących niczym huragan, tajfun. Gdzieś w głębi tej rozszalałej klęski żywiołowej musiał odnaleźć swoją córkę. Zaczął łagodnie, od nawoływania, wypowiedzenia jej imienia. Musiał pozostać skupiony, całkowicie skupiony, jeśli chciał się przebić przez tę nieokiełznaną furię. Przemawiał do niej, zapewniając, że jest od niego silniejsza, wspominając pierwszą przemianę płomiennowłosej. Wiedział, że dziewczyna go przerośnie, co właśnie się działo, musiał tylko przekonać ją, dać jej tę odrobinę wiary w to, że sobie poradzi. Że jest w stanie podołać zadaniu.
"Ta-... ta?" - usłyszał cichy, znajomy głos Aymi, po którym nastąpiła chwila przerwy. - "Tato!"
Jej okrzyk zlał się z tym ostatnim saiyanina, od którego Kaio aż się wzdrygnął. Odsunął się nieco, by po chwili wsadzić sobie mały palec do ucha, gmerając weń kilka sekund.
- Słyszałaby nawet bez krzyków, wiesz? - mruknął z lekko skrzywioną miną. - Żeby tak prosto do ucha ludziom wrzeszczeć...
- Kaio-samaaa! Kaio-sama, gdzie jesteś?!
Nowy głos rozległ się gdzieś od drugiej strony domku, głos zdecydowanie kobiecy. Moment później zza budynku wybiegła kobieta, a jakże! Wysoka, smukła, ubrana w lnianą, zwiewną szatę, na którą narzuconą miała czerwoną tunikę przepasaną czarnym pasem, jednak to, co najbardziej rzucało się w oczy, to długie pasma rudych włosów ciągnące się za nią. Nieznajoma zatrzymała się przed okularnikiem, a po jej twarzy wnioskować można było zdenerwowanie.
- Kaio-sama, co się dzieje? Słyszałam, że Ziemia została zaatakowa-
Urwała nagle, gdy jej wzrok padł na twarz saiyanina. Po prostu zastygła, jakby została zahipnotyzowana.
- Kitsune-san, spokojnie, sytuacja opanowana - zaczął uspokajająco bożek. - Ziemia ma swoich obrońców, którzy właśnie ścierają się z wrogiem. Są bliscy zwycięstwa, zapewniam. Etto... Kitsune-san?
Kobieta dopiero po chwili oprzytomniała, momentalnie się pesząc, co podkreśliły delikatny rumieniec i przepraszający uśmiech.
- Wybacz, Kaio-sama, ja tylko... znaczy... to dobrze - wydukała, znów zerkając w stronę bruneta, tym razem jej uśmiech był nieco szerszy. - Miło cię widzieć, Cotto-kun.
Jedno zdanie, przywitanie. Czy ta kobieta go znała? Czy on znał ją? A może to najzwyklejsza pomyłka? Cóż, zaraz się okaże~~
Kitsune:
Teren dookoła domu SG7PgKD

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Czw Sty 17, 2019 5:12 pm
Usłyszał cichy głos Aymi. Tej prawdziwej Aymi, a nie tej rozwścieczonej bestii, która ścierała swoje pięści z Belialem na ziemi. Słysząc jej głos, Haricotto uśmiechnął się delikatnie. Był w tej chwili szczęśliwy, że udało mu się dotrzeć do dziewczyny. Nawet uszczypliwe komentarze Kaio nie były w stanie tego zmienić. Właściwie, w ogóle nie zareagował na nie. Saiyanin odetchnął, czując jak ogromny kamień spada z jego serca.
- Aymi... - znów zaczął, tym razem mając sto procent pewności, ze czerwonowłosa go słyszy.
- Uwierz w siebie! - powiedział pewnie, przymykając swoje oczy i uśmiechając się delikatnie.

Zaraz z zadumy wyrwał go kobiecy głos. Niewiasta o czerwonych włosach, wysoka, ubrana w szatę i tunikę z czarnym pasem. Kiedy znalazła się bliżej nich, to jest Kaio-samy i Haricotto, stanęła jak zaczarowana. Widok saiyańskiego wojownika tak ją zamurował? Nie trzeba było długo czekać na rozpromienione rumieńce na jej policzkach.
Haricotto stał z lekko rozchylonymi ustami i zerkał to na Kaio, to na nieznajomą. Nie wiedział do końca, co się właściwie działo. Po tym, jak ze sobą rozmawiali, mocno wynikało, że się znają. Może ta kobieta była kiedyś uczennicą Kaio? 
Kitsune, jak się okazało, przywitała się z Haricotto, mówiąc że miło go widzieć. W głowie Saiyanina panowała totalna pustka, ponieważ nigdy wcześniej jej nie widział. Nawet to, jak go nazwała, zupełnie nic mu nie mówiło.
- Kołtun? Jaki kołtun? - zapytał, unosząc lekko głowę do góry. Pogłaskał się wolną ręką po głowie, sprawdzając, czy z jego włosami wszystko w porządku. Na koniec obejrzał się za siebie, myśląc, że może jeszcze ktoś przybył na planetkę. Dotarło do niego po chwili, że ten zwrot kierowany był do niego. Na jego skroni pojawiła się kropla potu, sugerując zażenowanie i lekkie speszenie. Zaraz jednak spojrzał na czerwonowłosą i z uśmiechem na twarzy się przywitał, unosząc rękę na wysokość czoła i niezdarnie nią salutując.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Aymi
Aymi
Liczba postów : 933

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Sob Sty 19, 2019 6:12 pm
Eien no MG Modo
~Wojownik w Zaświatach~

Udało mu się dotrzeć do córki, tego był pewny. Słyszał jej głos przebijający się przez ogarniającą ją Furię, nie było co do tego wątpliwości. Saiyanin chciał tylko, by dziewczyna uwierzyła w siebie i pokazała, na co naprawdę ją stać.
- Dobrze, już dobrze, dotarło do niej - mruknął pod nosem Kaio, któremu krzyki bruneta aż za bardzo wdarły się w uszy. Zaiste miał do czynienia z wielce nieokrzesanym mężczyzną.
Nie było jednak czasu na przekomarzanki słowne, gdyż pojawiła się nowa postać. Kobieta dobrze znała Kaio, skoro przybyła tu ze świadomością, że jest on w stanie odpowiedzieć niemal z marszu na jej pytania. On też zdawał się ją znać, skoro nawet mówił do niej po imieniu. Sprawa się komplikowała, gdy chodziło o relacje między nią a Haricotto. Ona najwyraźniej go znała, a przynajmniej takie sprawiała wrażenie, on zaś za cholerę nie mógł jej skojarzyć. Samo przywitanie, tak naturalne wśród znajomych, dla niego było... po prostu niezrozumiałe.
- Co? - zdziwiła się lekko na jego słowa i zachowanie, ale zaraz jakby ją olśniło. - Ty jeszcze nie... Przepraszam! Nie chciałam cię urazić! W żadnym wypadku nie miałam w zamiarze cię obrażać. Znaczy... chyba pomyliłam cię z kimś, kogo znałam. Tak, stanowczo pomyliłam, on w sumie był starszy... Etto...
Potok słów i rosnące zakłopotanie, które wręcz czytało się z jej twarzy, były czymś, co nawet samego Kaio zdziwiło. Gdy zaś płomiennowłosa złożyła jedną dłoń w pięść, przyłożyła ją następnie do drugiej, otwartej, wyciągając ramiona na wysokość klatki piersiowej, i skłoniła się przed brunetem, jakby dziękowała mu za pojedynek, już kompletnie nie ogarniał sytuacji.
- Wybacz mi, proszę, moje wcześniejsze zachowanie - ciągnęła pospiesznie kobieta, wciąż lekko pochylona do przodu, w ukłonie. - Nazywam się Kuroyuki Kitsune, jestem wojowniczką z planety Ziemia w Północnej Galaktyce. To zaszczyt poznać walecznego saiyanina. Mam nadzieję na przyjazne relacje z tobą, mimo kiepskiego pierwszego wrażenia.
Dopiero po tych słowach wyprostowała się i uśmiechnęła lekko, tym razem bez rumieńców. Kaio przyglądał się całej tej scenie z boku, nie mogąc zrozumieć zachowania swojej podopiecznej. 
- Hm... to może Kitsune-san pomoże ci w treningu, a ja... upewnię się, że na Ziemi wszystko w porządku - zaproponował mistrz, a kobieta tylko skinęła mu głową na znak, że się zgadza. Zaraz potem spojrzała pytająco na bruneta, w końcu on też powinien wykazać jakąś wolę współpracy, prawda?

_________________
Koniec prawie zawsze jest początkiem...

Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 1944

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

on Pon Sty 21, 2019 7:22 pm
Haricotto patrzył na Kitsune z lekko otwartymi ustami i zmrużonymi oczami. Nie rozumiał jej zachowania, ponieważ nie znali się zupełnie! Przynajmniej tak to wyglądało z perspektywy Saiyanina.
Kiedy zaczęła przepraszać i mówić, że nie chciała go obrazić, Haricotto uśmiechnął się szeroko i machnął ręką, że wszystko jest w porządku.
- Był starszy? Może to mój ojciec? Hehe. - zaśmiał się cicho, drapiąc się po głowie i uśmiechając szeroko. To był zwykły żart, nie mający na celu nic więcej, jak rozluźnienie sytuacji. Prawdę mówią, ojciec Fasolki był dla niego nieznajomą osobą. Nigdy go nie spotkał, nie wiedział nawet jak wygląda.
Kiedy się ukłoniła, ogoniasty zrobił to samo, a gdy ich spojrzenia zetknęły się znów ze sobą, uśmiechnął się do niej szeroko.
- Oi, Kaio. Dzięki, że mogłem pogadać z małą. Jakoś Ci się odwdzięczę, hehe. - skinął do niego głową i zakołysał ogonem na boki. Miał nadzieję, że wszystko na Ziemi skończy się dobrze. Nie mógł nic poradzić, więc czy chciał, czy nie, musiał się pogodzić z własną niemocą.
Spojrzał po chwili na Kitsune, która na słowa bożka o treningu przytaknęła. W tej samej chwili Haricotto otworzył szeroko oczy, paląc się wewnętrznie do działania.
- Zaraz... chcesz walczyć!? Teraz to się podjarałem! - podskoczył do niej energicznie i chwycił ją za rękę, patrząc jej prosto w oczy. Widać po nim było wielką ekscytację związaną z walką. Od czasu turnieju nie miał okazji, żeby sobie z kimś powalczyć. Treningi były w porządku, no ale były to tylko treningi. Sparing i prawdziwa walka są od nich o wiele lepsze.

_________________
Teren dookoła domu Haricotto-Heaven
Sponsored content

Teren dookoła domu Empty Re: Teren dookoła domu

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach