Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Transformacje Androidów Empty Transformacje Androidów

on Czw Gru 17, 2015 2:40 pm
1. Upgrade#1:
Upgrade, charakteryzujący się maksymalnym opanowaniem swojej energii. Energia non-stop przepływa przez ciała sztucznych ludzi i jest ona niewyczerpalna. Jednakże, by doskonale opanować i de facto móc używać 100% swojej mocy, Androidy muszą nabrać wprawy. Nikt od urodzenia nie jest wspaniałym wojownikiem, nawet jeśli jest sztucznie stworzony.
Ta sztuczka, bo transformację ciężko to nazwać, spowija użytkownika czarną, poszarpaną i ciągle szalejącą aurą. Od czasu do czasu mogą się także pojawić wyładowania elektryczne.
Wymagania: 880 PL.
Efekt: x2.5 energia, siła, szybkość, wytrzymałość
Aktywacja: 12h (tylko raz)
Transformacje Androidów BcAsyBu

2. Upgrade#2:
Przemiana androida nie różni się zbytnio od tej pierwszej, którą przeżywa. Modyfikacja polega na tym, że android dostaje nowe części a jego procesor ewoluuje samoistnie dzięki czemu może przekroczyć swój limit mocy i płynnie, idealnie działać podczas walki.
Wymagania: 1400 PL.
Efekt: x3 energia, siła, szybkość, wytrzymałość
Aktywacja: 24h (nie można się przetransformować podczas walki) (tylko raz)
Transformacje Androidów NSuFEW8

3. Upgrade#3:
Android może polepszyć jeszcze bardziej swoje zdolności bojowe poprzez przyłączenie do siebie części z innych modeli androidów czy zaawansowanej technologi. Taki zabieg wymaga jednak czasu i samotności z mechanikiem, który będzie w stanie wykonać taką operację. Jego wygląd zależy od tego jakie części zbierze, jednakże nie da się inaczej by nie przybrał lekko na masie i nie urósł poprzez tą modyfikacje. Istnieje również szansa, że do ciała zostanie zamontowana jakaś broń na stałe np. wysuwany miecz.
Wymagania: 2000 PL, części mechaniczne.
Efekt: x5 energia, siła, szybkość, wytrzymałość
Aktywacja: 36h (tylko raz)
Transformacje Androidów J706Bmt

4. Upgrade#4:
Poprzez zaabsorbowanie i wdrążenie do swojego ciała chipów i reaktorów energetycznych z innych, poległych, bądź nie użytych wcale androidów, użytkownik może zwiększyć swoją energię i siłę. Wygląd ulega diametralnym zmianom, ale nie jest on permanentny. W każdej chwili sztuczny człowiek może wrócić do swojej pierwotnej formy, zachowując w sobie potrzebne do transformacji części.
Po przemianie, wojownik nabiera masy mięśniowej, skóra na ciele przybiera kolor niebieski a włosy unosząc się do góry, zmieniają swoją barwę na rudą. Na klatce piersiowej i ramionach tworzy się "naturalny" pancerz. Wszystko jednak zależy od zebranych części (to my decydujemy jaki wygląd dostaniemy)
Wymagania: 3800 PL, części mechaniczne.
Efekt: x8 energia, siła, szybkość, wytrzymałość
Aktywacja: 48h (tylko raz)
Transformacje Androidów Upt8ImE

5. Super Android [Sūpā Andoroido]:
Transformacja porównywalna do perfekcyjnej przemiany u Bio-Androidów. Kiedy energia, jaka przepływa w ciele base Androida zostanie zwiększona na tyle, że jego ciało nie będzie w stanie pomieścić całego tego ładunku, a części innych sztucznych ludzi zostaną zachowane, dzieje się rzecz niesamowita! Program wgrany w podświadomość użytkownika zaczyna przekształcać i tym samym dostosowywać ciało na potrzeby ewolucji. Postać staje się wyższa, nabiera dojrzalszego, starszego i bardziej pewnego siebie wyglądu. Mięśnie nieznacznie zwiększają swoją masę, na tyle by nie krępować ruchów.
Jest to transformacja permanentna, czyli staje się nowym "base" Androida.
Wymagania: 5500 PL, Upgrade 4.
Efekt: x10 energia, siła, szybkość, wytrzymałość
Aktywacja: 60h (tylko raz)
Transformacje Androidów NaP5epu
___________________________
Pamiętajmy, że zawsze mnożymy w transformacjach statystyki z naszego base, które proszę sobie zapisywać! Przykład:
Laptor ma 22 pkt siły, jego pierwsza transformacja daje x2 siły. Laptor ma 44 pkt siły. Transformacja II daje x4 siły. Laptor nie ma 176 pkt lecz 88.

W przypadku w który na formie II nie ma mnożnika statystyki z formy I, mnożnik zostaje taki jak poprzednio.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach