Go down
@Whis
@Whis
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 976

Techniki Wspólne Empty Techniki Wspólne

Nie Wrz 18, 2022 5:50 pm
Ki Blast [Kiko][Technika Startowa]:
Najbardziej podstawowa technika energetyczna, jak istnieje. Nie ma nic prostszego od skumulowania energii KI w dłoni i użycia jej jako świetlnego pocisku. Dobrze wykorzystana, może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę!
Wystrzelona zostawia po sobie poświatę, która stopniowo zanika. W zetknięciu z celem Ki Blast eksploduje.
Wymagania: 400 PL,
Efekt: DMG = Energia postaci, 40 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Ki-Blast

Flight [Bukujutsu][Technika Startowa]:
Technika polegająca na używaniu swojej energii KI i zastosowaniu jej w sposób umożliwiający poruszanie się w przestworzach. Krótko mówiąc, znajomość tej techniki pozwala wojownikowi latać. Nie ma nic przyjemniejszego niż taniec pośród chmur...
Wymagania: 400 PL,
Efekt: Umożliwia swobodne latanie
Dodatkowo: Wzniesienie jest natychmiastowe, szybkość latanie jest taka jak statystyka szybkości postaci.
Techniki Wspólne Bukujutsu

Ki Attack [Kiai][Technika Startowa]:
Kumulując energię KI np. w dłoni, można ją z siebie wyrzucić. Nie jest to skupianie energii jak w przypadku KI Blastu, a oddawanie jej z impetem. Przeciwnik uderzony taką zagrywką zostanie zdezorientowany i odrzucony na kilka metrów, dając nam chwilę wytchnienia.
Wymagania: 400 PL,
Efekt: DMG = Energia postaci, 20 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki jest natychmiastowe. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Kiai

Afterimage Technique [Zanzoken][Technika Startowa]:
Technika polegająca na bardzo szybkim poruszaniu się. Użytkownik jest w stanie stworzyć powidoki samego siebie, dzięki czemu można uniknąć ataku przeciwnika lub nabrać go i niespodziewanie zaatakować. W chwili wyprowadzenia ataku, znikają wszystkie iluzje.
Wymagania: 400 PL,
Efekt: 40 KI/jeden powidok.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,5s.
Techniki Wspólne Zanzoken

Solar Flare [Taiyōken][Technika Startowa]:
Przebiegła sztuczka, która nieraz może uratować skórę podczas walki. Technika ta za zadanie ma imitować bardzo jasne światło, które jest zbyt mocne dla oka. Nie jest możliwym, by patrzeć w stronę jego źródła i nie odczuwać ogromnego, przeszywającego bólu.
Wymagania: 400 PL
Efekt: 200KI/użycie, oślepia przeciwnika na jeden post jeśli atak się uda.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s. Szybkość techniki = statystyka energii. O każde 100 KI więcej włożone w technikę to o post dłużej oślepienia.
Techniki Wspólne Taiyoken

Spirit Punch [Seiken Kidan Tsuki]:
Atak pięścią, lub inną kończyną, w której skumulowana zostanie energia KI. Jest to nic więcej jak napędzany energią KI atak fizyczny, który wywołuje większe szkody niż zwykły cios. Technika nie może zostać użyta z rozpędu, gdyż energia zbierania w dłoni musi być od razu użyta! Techniki nie można więc łączyć z rozpędem ani z kontrolą energii, jedynie ze sztukami walk.
Wymagania: 900 PL
Efekt: DMG = zwykły atak + energia, 100 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0,5s. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Spirit-Punch

Finger Beam [Finga Bīmu]:
Niektórzy wojownicy potrafią skumulować energię na czubkach swoich palców, a następnie wystrzelić z nich śmiercionośny promień. Jest to dość podstawowa umiejętność, niemniej jednak może okazać się bardzo przydatna.
Wymagania: 900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 180 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Finger-Beam

Energy Wave [Kikōha]:
Można z całą pewnością powiedzieć, że jest to ulepszona wersja KI Blasta. W tym przypadku, nie jest to pocisk, a cała fala, która sieje jeszcze większe zniszczenie. Wojownik w trakcie używania tej techniki może kontrolować jej siłę a także wielkość. Wystrzeliwana z jednej lub obu rąk.
Wymagania: 1400 PL,
Efekt:  DMG = Energia postaci x3, 160 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Energy-Wave

Whirlwind Blow [Iki Wo Hakifuki Tobasu]:
Idealna technika do pozbycia się kilku przeciwników na raz, tworząc sobie tym samym więcej miejsca dla siebie. Technika sama w sobie jest banalna, gdyż wystarczy tylko zagwizdać. Oddech zamienia się w tornado, które wyrzuca przeciwników na kilka metrów w górę i bok, technika nie może być kontrolowana bez kontroli ki (np. mając w zasięgu kilka osób nie możemy wybrać działania na jednej), a jej zasięg to 10 metrów dookoła użytkownika.
Wymagania: 1900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 180 KI za osobę
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Whirlwind-Blow

Renzoku Energy Dan
Technika oparta nie na swojej sile, ale ilości wystrzelonej energii w stronę przeciwnika, i chociaż jedna, pojedyncza kula energii nie zada żadnych obrażeń, to setki wystrzelonych energii mogą siać duże zniszczenie.
Wymagania: 2400 PL
Efekt: DMG = 10, 10 ki/pocisk.
Dodatkowo: Pierwszy pocisk wymaga 0,2s przygotowania. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Ranzoku-Energy-Dan

Vaporize [Kiechae]:
Technika polegająca na wystrzeleniu promienia energii, który w zetknięciu z ciałem przeciwnika zamienia się w energetyczną kulę (czyli odwrotnie do tego, co robią inne techniki). Zaleca się wykonywanie w bliższym kontakcie do 5 metrów.
Wymagania: 2900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 120 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.1s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Vaporize

Invisible Eye Blast [Kiai Gan]:
Technika polegająca na zadaniu obrażeń poprzez użycie niewidzialnej wersji energii KI. W tym przypadku jest ona używana poprzez oczy, które w momencie ataku energią zaczynają się świecić.
Wymagania: 2900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 120 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Invisible-Eye

Double Sunday [Daburu Sandē]:
Technika polegająca na wystrzeleniu z rąk dwóch potężnych fal. Mogą obie lecieć w jedną stronę lub każda w inną, co przy odrobinie szczęścia pozwoli na ustrzelenie dwóch przeciwników. Pożyteczna technika. Możliwe jest użycie wersji jednoręcznej.
Wymagania: 3400 PL
Efekt:  DMG = Energia postaci x3, 160 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Double-Sunday

Mole Beam [Moru Bimu]:
Technika polegająca na wysłaniu energii ki pod ziemią. Niezbędny jest kontakt dłoni z gruntem. Wystrzelony promień przebija ziemię od spodu w miejscu, w którym zażyczył sobie atakujący.
Sztuczka ta najskuteczniejsza jest w przypadku walki z osobami niepotrafiącymi wykrywać energię ki.
Wymagania: 3900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 160 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s.
Techniki Wspólne Mole-Beam

Eye Lasers [Kōsengan]:
Promienie, czy jak kto woli lasery strzelające z oczu użytkownika. By wykonać tę technikę, należy mieć w zasięgu wzroku swój cel. Nie można kontrolować promieni, gdyż lecą one z niebywałą prędkością i sterowanie nimi w tej sytuacji jest niemożliwe.
Wymagania: 4400 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 160 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Eye-Laser

Energy's Last [Enerugizu Rasuto]:
Wielka kula energii, która ładowana jest do momentu aż wybuchnie i przemieni się tym samym w promień energetyczny. Zazwyczaj występuje w kolorze fioletowym, ale zdarzają się wyjątki.
Wymagania: 4900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 220 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Energy-s-Last

Shine Shot
Użytkownik skupia w ręce energię, jednakże nie tworzy zwykłej świecącej kuli, jego dłoń zachodzi żywym ogniem, który na niego samego nie oddziałuje. Skupioną kulę ognia rzuca w kierunku przeciwnika. Siła wybuchu jest słaba, jednakże trafiony przeciwnik podpala się. Nawet w przypadku uniku, technika może podpalić każdego w promieniu pół metra.
Wymagania: 5400 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x2, 200 ki użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Shine-Shot

Explosive Wave [Shōgekiha]:
Jest to technika bardzo podobna do Kiai, ale w tym przypadku, energia wypychana jest z każdej części ciała. Z użytkownika wyłania się energia w postaci bariery, która momentalnie odpycha wszystkich przeciwników na kilka metrów, zadając im obrażenia. Dobra do stosowania w czasie, gdy droga wyjścia została zasłonięta.
Wymagania: 5400 PL,
Efekt:  DMG = Energia postaci, 80 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Shogekiha

Kamehameha [Kamehameha]:
Technika energetyczna, polegająca na skupieniu w swoim ciele energii, a następnie uwolnieniu jej ze swoich złączonych dłoni. By użyć tej techniki, należy skupić w sobie energię, uprzednio obie złączone dłonie przykładając do boku biodra. Następnie w dłoniach zaczyna kumulować się energia, która zostaje uwolniona z ciała. Aby wystrzelić potężną niebieską falę uderzeniową, należy wyciągnąć obie ręce przed siebie.
Wymagania: 5400 PL, nauka u NPC
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 200 KI/użycie
Miejsce nauki: Ziemia/Wyspa Kamesennina
Uczy: Kame sennin
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Kamehame

Power Blitz [Pawā Burittsu]:
Technika bardzo podobna do Kikohy, jednakże ta wersja jest bardziej agresywna. Wystrzelone wiązki energii szalenie szybko zostają wystrzeliwane z rąk użytkownika. Jest koloru różowego.
Wymagania: 5900 PL
Efekt: 160 KI/użycie, DMG = Energia postaci x3
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.1s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Power-Blitz-2

Revenge Energy Blast Volley [Ribenji Renzoku Enerugī-Dan]:
Odmiana zwykłego Renzoku Energy Dan. Ta technika jest napędza energią KI a także nienawiścią, jaka często przepełnia serca Tsufulian. Jest silniejsza od zwykłej jej formy, a dodatkowo przybiera kolor różowy.
Wymagania: 6400 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 120 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Revenge-Energy-Blast-Volley

Kill Driver [Kiru Doraibā]:
W tym przypadku należy mocno złączyć swoje obie dłonie. Energia w nich skumulowana zaczyna formować się na kształt pierścienia. Kiedy pierścień jest już skończony, pojawiają się wokół niego czerwone wyładowania elektryczne. Rzucona w przeciwnika, jest bardzo ciężka do uniknięcia z powodu wyładowań sięgających do 5 metrów.
Wymagania: 6900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4 , 200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Kill-Driver

Wolf Fang Fist [Rōgafūfūken]:
Szybkie i silne ataki rękami i nogami, drapieżnie jak atak wilka. Użyteczne do walki w zwarciu, lub przy natychmiastowej szarży na przeciwnika.
Wymagania: 7400 PL
Efekt: DMG = zwykły atak + energia postaci x2, 180 KI za cios, +10 pkt szybkości na czas użycia.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0,3s. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Wolf-Fang-Fist

Galaxy Breaker
Użytkownik napina swoje mięśnie, zgina ręce w łokciach i zaciska pięści. Wokół rąk pojawiają się małe wyładowania elektryczne, po czym Energia zostaje wystrzelona jakby z ciała użytkownika, wokół którego pojawia się aura.
Wymagania: 7900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 240 ki użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1,5s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Galaxy-Breaker

Death Beam [Desubīmu]:
Mordercza technika, która występuje w postaci lasera, przebijającego wszystko, co stanie na jego drodze. Przebicie skały, metalu, czy ciała ludzkiego to żaden problem. Idealna technika do torturowania swojego przeciwnika. Przedziuraw mu wszystkie kończyny, by nie mógł się ruszać i zostaw go by się wykrwawił!
Wymagania: 8400 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Death-Beam

Photon Flash [Foton Furasshu]:
Wojownik wyciągnąwszy rękę przed siebie, przeistacza energię w szalejącą sferę, która na jego wyraźny rozkaz zamienia się promień energetyczny.
Wymagania: 8400 PL
Efekt: 240 KI/użycie, DMG = Energia postaci x3
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Photon-Flash

Full Power Energy Wave [Furu Pawā Enerugī-Ha]:
Potężna wiązka energetyczna, która wyglądem przypomina Kikohę. Jest to jednak zupełnie inna technika, a z pewnością jest szybsza niż zwykła Kikoha.
Wymagania: 8400 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Full-Power-Energy-Wave

Ultimate Cannon [Arutimetto Kyanon]:
Skumulowana energia, która formuje się na kształt zwyczajnego KI Blasta. Jednakże, jest od niego nieco silniejsza.
Wymagania: 8400 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 100 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.1s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Ultimate-Cannon

Flame Shower [Kuchi Kara No Kaen]:
Technika polegają na wchłonięciu powietrza do płuc, a następnie na uwolnieniu go w postaci oddechu. Energia KI się w to wszystko wmiesza i powstaje potężna fala uderzeniowa, która trwa do momentu, aż użytkownikowi nie zabraknie tchu.
Wymagania: 8900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 320 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Flame-Shower

Psycho Threads [Chōnōryoku]: Posiadacz tej techniki wysyła w kierunku przeciwnika purpurową fale energii, która trafiając oponenta, pokazuje swoją prawdziwą formę - nici czystej energii. Zacieśniają się wokół ciała delikwenta, krępując jego ruchy. Każda próba ucieczki skutkuje wyssaniem energii ki.
W tym czasie, sojusznicy mogą sponiewierać złapanego jegomościa, niemniej jednak sam użytkownik nie może korzystać z innych technik w trakcie. Może jedynie zmieniać swoją pozycję.
Technika ma najlepsze zastosowanie w grupowej walce.
Wymagania: 9400 PL,
Efekt: DMG = Energia postaci x2; 300KI/użycie. Unieruchomienie celu. Możliwość odebrania Ki przeciwnikowi.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 0.5 sek. Unieruchomienie nie zadziała, jeśli przeciwnik ma dwukrotnie większą statystykę energii od użytkownika techniki. Każdy ruch oponenta podczas oplątania odbiera mu 50KI. Efekt trwa jedną turę.
Techniki Wspólne Psycho2

Exploding Wave [Bakuhatsuha]:
Typowy atak obszarowy, który niszczy wszystko w promieniu kilkudziesięciu metrów od wojownika, który go zastosował. Można także stosować go z oddali, biorąc sobie na celownik kogoś innego, kto przyjmie całe obrażenia techniki na siebie. Należy unieść swoją dłoń powoli, z dwoma wyprostowanymi palcami, a po chwili zacznie się zniszczenie.
Wymagania: 94000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 150 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Technika działa natychmiastowo po wyprostowaniu palców. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Bakuhatsuha

Revenge Flash [Ribenji Furasshu]:
Technika polegająca na rozłożeniu swych dłoni i skumulowaniu w nich energii. Kiedy energia będzie zebrana, należy rozłożone ręce wyciągnąć przed siebie i połączyć dłonie. Wtedy właśnie uwolniona zostanie fala uderzeniowa.
Wymagania:: 9900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 240 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki = statystyka energii.  Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Revenge-Flash

Mystic Flasher [Misutikku Furasshā]:
Fala energii wystrzeliwana z jednej ręki. Potężny atak, najlepiej sobie radzący na niewielkich odległościach, ale z daleka również potrafi zadać pokaźne obrażenia.
Wymagania: 9900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 300 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Mystic-Flasher

Ki Sword [Ki Sōdo]:
Dłoń zamienia się w ostrze energii. Potrafi przeciąć prawie wszystko. Użytkownik może tego także używać jako przedłużenia ręki. Bardzo użyteczna na bliskim dystansie.
Wymagania: 9900 PL, Nauka u NPC
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 160 KI/użycie
Uczy: między innymi Sauzer, parę innych postaci z innych planet odpowiednio panujących nad swoją energią.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki jest natychmiastowe. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Ki-Sword

Finger Blitz Barrage [Renzoku Fingā Burittsu]:
Seria niewielkich energetycznych pocisków, które w szybkim tempie, jeden za drugim, wystrzeliwują z palca wskazującego. Palec należy skierować w stronę obranego wcześniej celu.
Wymagania: 9900 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 3000 KI za pocisk. (Maksymalnie 10 pocisków)
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Finger-Blitz-Barrage

Sword Blast [Sōdo Kiko]:
Połączenie energii z siłą ostrza. Przetransportowanie ki z dłoni przez zbrocze i sztych aż do czubka ostrza, pozwala na wystrzelenie energii w postaci tnącego promienia. Technika obowiązkowa dla posiadacza broni białej.
Wymagania: Ki Blast, walka bronią białą - III stopień
Efekt: DMG = Energia postaci + DMG broni, 40 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Sword-Blast

Energy Barrier [Ki no Bariya]:
Jest to technika, która wykorzystuję energię ki i za jej pomocą generuje wokół użytkownika tarczę/barierę energetyczną. Jej zadaniem jest obrona przed nadciągającymi atakami. W zależności od siły użytkownika, bariera może wytrzymać nawet te najpotężniejsze fale.
Wymagania: 9900 PL,
Efekt: 200 KI/użycie, wytrzymałość techniki wynosi tyle ile gracz włożył w nią KI x2. W przypadku techniki, która przewyższa obrażeniami tą wartość tarcza się rozpada.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 2s. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 wytrzymałości techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Ki-no-Baria

One Inch Punch [Wan'inchipanchi]:
Specjalne uderzenie pięścią wzmocnione energią ki. Przeciwnik może być skołowany, nie wiedząc czego się spodziewać po zwykłej pięści. Z kilku milimetrów nie powinna być zagrożeniem, nie? Błąd.
Technika ma idealne zastosowanie podczas walki w zwarciu.
Wymagania: 10000 PL,
Efekt: DMG = Energia postaci x3, 60 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Do DMG techniki dodawana jest wartość statystyki ATAKu.
Techniki Wspólne One-Inch-Punch

Guilty Flash [Giruti Furasshu]:
Potężna wiązka energetyczna, która zaraz po wystrzeleniu z dłoni staje się coraz szersza, tym samym zwiększając swój ostateczny zasięg.
Wymagania: 11000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Guilty-Flash

Mouth Energy Wave [Chou Makouhou]:
Technika polegająca na wystrzeliwaniu z ust potężnych fal energii, które zmiotą dosłownie wszystko, co stanie im na drodze. Można używać jej w podstawowej formie. Nie jest powiedziane, że tylko Saiyanie mogą z niej korzystać, ale jest to jednak najbardziej rozpoznawalny atak ich potwornej formy, Oozaru.
Wymagania: 12000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 240 KI/użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Mouth-Wave

Final Spirit Cannon [Fainaru Supirittsu Kyanon]:
Energia z całego ciała zbiera się w dłoni, po czym w niej szaleje, zupełnie tak, jakby sama chciała się wyrwać. Jest to typ techniki, gdzie zebraną energią trzeba cisnąć. Im mocniej rzucona, tym większy nabiera pęd, a co za tym idzie, może wywołać większe zniszczenie.
Wymagania: 12000 PL
Efekt: DMG = Obecna siła postaci x3, 400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Final-Spirit-Cannon

Accel Shot [Akuseru Shotto]:
Technika polegająca na złączeniu swoich obu rąk i wystrzeleniu z nich serii śmiercionośnych promieni. Jedna z pożyteczniejszych technik, najlepiej stosować ją na przeciwniku, który znajduje się w powietrzu. Kiedy spadnie na glebę, będzie to idealna okazja do kontynuowania ataku.
Wymagania: 12000 PL
Efekt: 400 KI/użycie, DMG = Energia postaci x3 promień
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Accel-Shot

Super Renzoku Energy Dan:
Technika, która polega na błyskawicznym i ciągłym strzelaniu energią KI. Zaledwie w kilka sekund możliwe jest wystrzelenie sporej serii energetycznych pocisków, które rozproszone, na koniec trafiają do celu i wybuchają, zadając pokaźne obrażenia.
Wymagania: 13000 PL,
Efekt:  DMG = Energia postaci x4, 200 KI strzał.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Super-Renzoku-Energy-Dan

Masenko [Masenkō]:
Kumulowanie energii rozpoczyna się w momencie, gdy obie dłonie użytkownika zostaną uniesione nad jego głowę. Otwarte dłonie wycelowane powinny być w stronę przeciwnika i w momencie, gdy zostaną one wyprostowane i wyciągnięte przed siebie, energia w nich skumulowana wystrzeli jak z procy, błyskawicznie mknąc w stronę wcześniej obranego celu.
Wymagania: 13000 PL,
Efekt:  DMG = Energia postaci x5, 400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Masenko

Sacred Light Bullet [Shinsei Koudan]:
Należy ustawić się w odpowiedniej pozycji, bokiem, rękę wyciągnąć za siebie w ten sposób, jakby chciało się rzucić piłkę bejsbolową. Energia skupi się w dłoni, a kiedy to nastąpi, należy wyciągnąć rękę za siebie i z całych swoich sił cisnąć kulą ki.
Wymagania: 13000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 300 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Sacred-Light-Bullet

Darkness Eye Beam [Dākunesu Ai Bīmu]:
Promienie, czy jak kto woli lasery strzelające z oczu użytkownika. By wykonać tę technikę, należy mieć w zasięgu wzroku swój cel. Nie można kontrolować promieniami, gdyż lecą one z niebywałą prędkością i sterowanie nimi w tej sytuacji jest niemożliwe.
Wymagania: 14000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 500 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Darkness-Eye-Beam

Revenge Blast [Ribenji Burasto]:
Poprzez swój krzyk, Tsufulianin jest zdolny do stworzenia specjalnej kuli, która otacza jego ciało. Kula ta jest czystą energią, która rośnie do określonych rozmiarów, a później wybucha, zadając obrażenia osobom znajdującym się w jej polu rażenia.
Wymagania:: 14000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 6300 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Revenge-Blast

Hyper Explosive Demon Wave [Chōbakuretsumaha]:
Przy odpowiednim skupieniu, wojownik może wystrzelić swoją energię KI z każdej części swojego ciała, a co za tym idzie, energia rozejdzie się w wszystkie strony.
Wymagania: 14000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 500 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Hyper-Explosive-Demon-Wave

Double Tsuihikidan [Daburu Tsuihikidan]:
Technika polegająca na rozstawieniu szeroko swoich rąk, skumulowaniu w dłoniach energii i na koniec połączeniu dwóch promieni w jeden, jeszcze silniejszy.
Wymagania: 14000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Double-Tsukihidan

Death Cannon [Desu Kyanon]:
Kanon Śmierci to technika, która polega na skumulowaniu energii w otwartej dłoni i po prostu uwolnieniu jej, by w postaci promienia energii pomknęła w stronę przeciwnika. Jest banalną techniką, ale przydatną.
Wymagania: 14000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 600 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Death-Cannon

Super Electric Strike [Chō Denatsu Bakuretsuzan]:
Użytkownik powinien się zamachnąć, oczywiście w dłoniach kumulując energię. Gdy będzie ona gotowa, powinien wyrzucić ją ze swoich dłoni, a ta zamieni się w szalejący promień, który przypomina ostrze.
Wymagania: 15000
Efekt: 400 KI/użycie, DMG = Energia postaci x4
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2,5s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Super-Electric-Strike

Gallick Gun
Użytkownik otoczony zostaje energią, tworzy się wokół niego niespójna aura. Użytkownik przybiera pozycję jak przy rzucaniu piłką basebollową a następnie wystrzeliwuje potężny promień energii w swój cel.
Wymagania: 16000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 400 KI użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Garlick-Gun

Vanishing Beam [Ushinawa Retsutsu Aru Bīmu]:
Fala uderzeniowa, wystrzeliwana z jednej lub dwóch rąk, wedle uznania użytkownika. Może występować w postaci promienia albo zwykłej kuli energetycznej.
Wymagania: 16000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 500 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Vanishing-Beam

Ring-Shaped Energy Bullets [Ringujo No Enerugi-dan]:
Kilka złotych pocisków, które po kontakcie z ciałem zamieniają się w pierścienie zacieśniające się na kończynach lub wokół szyi, wedle woli użytkownika. Przyszpilony oponent do góry lub podłoża, jest skazany na łaskę twórcy pierścieni.
Wymagania: 17000 PL, pocisk/240Ki
Efekt:  Uwięzienie przeciwnika przy twardej powierzchni na okres jednej tury.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości. Złapana osoba zdoła się uwolnić, jeżeli statystyka energii uwięzionego osobnika jest większa od statystyki energii użytkownika techniki.
Techniki Wspólne Energy-Rings-2

Enerugī Shutō:
Użytkownik owija swoją dłoń energią tworząc w ten sposób doskonałe ostrze. Idealna technika do walki z bliska, ale sprawdza się też na dłuższe dystanse. Energia włożona w ostrze może być wystrzelona w kierunku przeciwnika.
Wymagania: 17000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 600 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki jest natychmiastowe. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Enerug-Shut

Execution Beam [Shokeikōsen]:
Technika, która najlepiej działa z bliskiej odległości (maksymalnie 4 metrów). Wystrzelona z daleka nie przyniesie żadnego skutku. Należy używać jej tylko wtedy, kiedy mamy możliwość usmażyć komuś klatkę piersiową lub plecy, rozrywając kawałki jego ciała.
Wymagania: 17000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x4, 800 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Execution-Beam

Scattering Bullet [Kakusandan]:
Rozwinięcie techniki Double Tsuihikidan. Przygotowanie techniki polega na tym samym, co w oryginalnej wersji, ale w tym przypadku, po oczywistym wyszkoleniu, można jeden promień rozproszyć na 6 mniejszych, przez co możliwe jest dosięgnięciu kilku przeciwników na raz.
Wymagania: 17000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2,3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Scattering-Buller

Psychokinesis Bomb [Desu Saiko Bomu]:
Użytkownik techniki wysyła w kierunku przeciwnika niewielki pocisk ki. Wnika on w ciało oponenta, zamieniając je w bombę. Pocisk rozrasta się wewnątrz, powodując wybuch i rozrywając ciało od środka. Psychokinesis Bomb działa wyłącznie na osłabionych przeciwników. Po ofierze nie ma co zbierać. Osoby znajdujące się w promieniu rażenia bomby, otrzymują obrażenia. Technika jest mało użyteczna na początku bitwy.
Wymagania: 18000 PL, Psychokinesis
Efekt: Cel zostaje zabity na miejscu jeśli ma mniej niż 20% staminy; Obrażenia od wybuchu: DMG = Energia postaci x3; 1800 KI/użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1 sek.
Techniki Wspólne YABERO-FURIZA

Healing:
Bardzo przydatna technika, polegająca na przywróceniu zarówno zdrowia jak i energii wybranej przez nas postaci w dość krótkim czasie. Technika przeznaczona jest jedynie dla magicznych ras jak Majiny, Shinjiny czy Nameczanie. Sposób użycia jest dosyć prosty, wystarczy wyciągnąć przed siebie obie dłonie i przytknąć do ciała.
Wymagania: 18000 PL Majiny i Shinjini, 3700 PL Nameczanie
Efekt: Technika przywraca 10% HP, Ki i Many w czasie 1 sekundy lub 15% w przypadku nameczan w czasie 1 sekundy, jednocześnie pobierając 30 KI/s i 50 KI/s w przypadku nameczan.
Techniki Wspólne Healing

Bez umiejętności kontroli ki nie jest możliwe zwiększanie dmg technik wsadzając w nie więcej energii (+50 ki = +50 dmg)
@Whis
@Whis
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 976

Techniki Wspólne Empty Re: Techniki Wspólne

Nie Wrz 18, 2022 5:59 pm
Makosen [Makōsen]:
Dwa promienie, wystrzelone jeden za drugim. Pierwszy ma za zadanie zmylić przeciwnika, który będzie starał się go uniknąć, a drugi ma być tym, który dosięgnie swój zdezorientowany cel.
Wymagania: 18000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 800 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Makosen

Burning Attack [Bāningu Atakku]:
Technika, której wykonanie jest nieco skomplikowane. Zacząć należy od bardzo szybkich i precyzyjnych ruchów rękami, a wyglądać to ma tak, jakbyśmy chcieli złapać energię KI, jaka ucieka z naszego ciała. Następnie wyciągnięte przed siebie dłonie łączymy i posyłamy "płonącą" kulę energii, która od razu mknie w stronę naszego przeciwnika.
Wymagania: 18000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 1000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Burning-Attack

Photon Bomber [Foton Bonbā]:
Technika polegając na skumulowaniu energii KI w uniesionej dłoni. Wytworzyć się powinna specjalna kula, która po rzuceniu do celu wybucha, zadając pokaźne obrażenia. W zależności od użytkownika, może być koloru niebieskiego lub żółtego.
Wymagania: 19000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 600 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Photon-Bomber

Flash Bomber [Furasshu Bonbā]:
Lewitując w powietrzu, użytkownik kieruje swoje otwarte dłonie w dół, na obrany wcześniej cel. Kumulując energię w obu rękach, a dokładniej mówiąc w palcach, może wystrzelić kilka wiązek energetycznych, które w szalony sposób mkną by dotrzeć do finiszu.
Wymagania: 19000 PL
Efekt: 1000 KI/użycie, DMG = Energia postaci x5 deszcz promieni
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1.5s.  Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Flash-Bomber

Cage of Light [Hikari no Ori]:
Jedna z wariacji techniki o nazwie Death Beam. Changeling wysyła ze swoich palców kilkadziesiąt promieni i tworzy z nich klatkę, wysyłając je w kierunku podłoża od góry, dzięki której ruchy oponenta są mocno ograniczone. W momencie gdy ktoś dotknie promieni imitujących więzienie, zostanie porażony energią, otrzymując tym samym obrażenia. Jednakowoż utrzymanie techniki jest niezwykle męczące, więc należy mieć to na uwadze.
Wymagania: 20000 PL, Death Beam [Desubimu]
Efekt: DMG = Energia postaci x4/promień; 2000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2 sekundy. Kształt klatki jest ograniczony tylko wyobraźnią użytkownika. Utrzymywanie techniki przez każdą kolejną turę kosztuje 400Ki. Promienie nie znikają do momentu dezaktywacji techniki.
Techniki Wspólne Hikari-No-Ori

Divine Lasso [Chōjinretsu Ranbu]:
Użytkownik wykorzystuje energetyczny miecz, którego długość ulega zwiększeniu, a następnie wykonuje zamaszyste ruchy, wyrzucając energię w postaci ostrzy. Jeśli trafi, ta wbija się w ciało przeciwnika i na wyraźną komendę użytkownika eksploduje.
Wymagania: 20000 PL, Enerugī Shutō
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 700 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Divine-Lasso

Scatter Finger Beam [Renzoku Kikōha]:
Technika polegająca na wystrzeleniu energii ki z czubków palców. Pięć promieni energetycznych, każdy zadający oddzielne obrażenia. Technikę wykonuję się podobnie do rzutu bejsbolowego miotacza, gdzie w ostatniej fazie ruchu, piłka wyrzucona zostaje w kierunku pałkarza.
Wymagania: 23000 PL,
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 300 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne XrI08OG

Spirit Ball [Sōkidan]:
Atak polegający na zebraniu jak największej ilość energii KI w otwartej dłoni i uformowaniu jej w postać kuli. Rzucona w przeciwnika mknie szybko i potrafi przysporzyć mnóstwo problemów. W dodatku można nią kontrolować, a sam promień wybucha tylko wtedy, kiedy zażyczy sobie tego użytkownik.
Wymagania: 23000 PL
Efekt:DMG = Energia postaci x4, 900 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Spirit-Ball

Illusion Smash [Iryūjon Sumasshu]:
Technika polegająca na błyskawicznym otwieraniu portali, przez które użytkownik może "przenosić" swoje kończyny i teleportować je bliżej wroga. Dobrze wykorzystana może zagwarantować zwycięstwo.
Na przykładzie pokazany jest Janemba, który nijak ma się do bogów, ale w mandze Dragon Ball Super, Zamasu wykonywał technikę o identycznym działaniu.
Wymagania: 23000 PL
Efekt: Natychmiastowe utworzenie portalu, 300 KI/użycie
Techniki Wspólne Illusion-smash

Death Wave [Daichiretsuzan]:
Sposób kumulowania energii podobny jest do tego przy Death Ballu, jednak w tym przypadku, energia po zamachnięciu się ręką, przybiera kształt ostrzopodobny. Jej zadaniem jest przecięcie danej powierzchni. Czy będzie to skała, czy człowiek, to zależy już od użytkownika tej techniki.
Wymagania: 23000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 800 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Death-Wave

Rapid Fire [Renzoku Makōhō]:
Wystrzeliwanie wiązki energetyczne, jedna po drugiej. Technika podobna do Renzoku Energy Dan, ale jej pociski są silniejsze i znacznie większe.
Wymagania: 25000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 1000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Rapid-Fire

Electric Shot [Denki Shotto]:
Po wyciągnięciu przed siebie swojej ręki, kumulowana w niej energia przyjmuje postać różowej kuli, która otoczona jest wyładowaniami elektrycznymi. Wystarczy wystrzelić ją w stronę celu, by zasiać zniszczenie.
Wymagania: 25000 PL
Efekt: 2000 KI/użycie, DMG = Energia postaci x6
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Electric-Shot

Galactica Doughnut
Polega na wytworzeniu energetycznego pierścienia uciskającego przeciwnika. Aby wykonać pierścień należy nakreślić w powietrzu koło, a następnie rzucić pierścieniem w kierunku przeciwnika. Pierścień nie tylko rani powoli przeciwnika, ale również uniemożliwia mu ruch, tak długo jak długo mamy więcej siły od złapanego.
Wymagania: 25000 PL
Efekt: DMG = 50/s, 400 ki użycie, unieruchomienie celu.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii, złapany przeciwnik może uwolnić się posiadając większą witalność od nas.
Techniki Wspólne Galactic-Donuts

Finish Buster [Finisshu Basutā]:
Technika, która polega na tym, aby wyciągnąć ręce do tyłu, za głowę. Po skumulowaniu energii KI w dłoniach, trzeba energicznie wyciągnąć je przed twarz, a KI w postaci kuli energii pomknie w stronę obranego celu.
Wymagania: 25000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 1200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Finish-Buster

Spirit Sword [Supirittsu Sōdo]:
Technika bardzo podobna do Ki Sworda (można wręcz powiedzieć, że jest to jego rozwinięcie), niemniej jednak posiada ona właściwość, która pozwala na wydłużanie i skracanie energetycznego ostrza. Potrafi przeciąć prawie wszystko.
Wymagania: 25000 PL, Ki Sword
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 320 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Spirit-Sword

Thunder Shock Surprise [Bankoku Bikkuri Shou]:
Jedna z zaawansowanych technik, która razi przeciwnika elektrycznością o sile 20.000 V. raniąc i unieruchamiając oponenta, zgodnie z wolą użytkownika tej techniki. Silniejsze jednostki mogą się uwolnić od paraliżu. W tym czasie osoba korzystająca z tej techniki nie może atakować dopóki nie dezaktywuje jej, gdyż jest skupiony na samym utrzymywaniu techniki.
Wymagania: 27000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6; 1000KI/użycie. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości. Unieruchomienie celu.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1,5s. Złapany przeciwnik może uwolnić się posiadając większą statystykę siły od użytkownika techniki.
Techniki Wspólne Bankoku-Bikkuri-Sho

Death Saucer [Tsuibi Kienzan]:
Technika, która wygląda praktycznie tak samo, jak Kienzan, z tą tylko różnicą, że w tym przypadku, możliwe jest wyprodukowanie dwóch naraz, a także przy odpowiednim skupieniu i kontakcie wzrokowym z dyskami, można nimi kontrolować. Idealne do zabawy w berka... śmiertelnego berka.
Wymagania: 27000 PL
Efekt: Przecina dosłownie wszystko powodując poważne obrażenia. Trafienie w kończynę = 1/3 HP, tułów lub głowa śmierć, 1600 KI za dysk.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Deatch-Saucer

Sickle of Sorrow [Hifun no Ōgama]:
Zwyczajna w świecie energetyczna... kosa! Użytkownik może przeobrazić swoje ostrze energii w zupełnie nową broń. Jest o wiele mocniejsza niż swoja poprzednia wersja. Nic więc dziwnego, że najczęściej widywany z nią jest nikt inny, jak sam Ponury Żniwiarz. Aby ją stworzyć, należy wbić miecz energii w swoją dłoń, a następnie przezwyciężyć ból i wyjąć go z powrotem.
Wymagania: 27000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 800 KI/użycie, -300 HP
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Scythe

Annihilation Attack [Jinrui Zetsumetsu Kōgeki]:
Technika polegająca na wyciągnięciu ręki do góry i wystrzeleniu z niej kilkudziesięciu fal uderzeniowych, które mkną do celu. Można w ten sposób ustrzelić więcej niż tylko jedną osobę.
Wymagania: 27000 PL
Efekt: DMG zależny od ilości kul:
1 promień: energia postaci x2, 200 ki za promień.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Annihilation-Attack

Grand Explode [Gurando Ekusupurōdo]:
Użytkownik ładuje w dłoni pocisk i chwyta przeciwnika przy pomocy rąk. Wtem pocisk zaczyna nabierać wielkości, wytwarzając wokół nich barierę. W jej wnętrzu powstaje wybuch, który rani przeciwnika. Użytkownik winien jest oddalić się na bezpieczną odległość.
Wymagania: 27000 PL, Energy Barrier [Ki no Bariya]
Efekt: DMG = Energia postaci x7; 3100Ki/użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2,5 sekundy. Działa tylko na jedną osobę.
Techniki Wspólne Grand-Explode

Super Spirit Ball [Sōkidan]:
Ulepszona wersja Spirit Ball. Jest silniejsza, a także większa rozmiarowo. Sposób jej przygotowania jest taki sam, jak w oryginalnej wersji.
Wymagania: 27000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 1200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.


Destructo Disc [Kienzan]:
Idealna technika do przecinania i odcinania kończyn. Użytkownik unosząc rękę ku górze, formuje nad dłonią dysk, który wyglądem przypomina koło zębate. Jest to czysta energia KI uformowana właśnie na taki kształt. Następnie należy po prostu rzucić dyskiem w stronę przeciwnika. Uwaga! Po rzucie nie możliwa jest nad nim kontrola. Uformowanie jednego dysku zajmuje dłuższą chwilę, dlatego jest to technika idealna do używania z zaskoczenia.
Wymagania: 29000 PL
Efekt: Przecina dosłownie wszystko powodując poważne obrażenia. Trafienie w kończynę = 1/3 HP, tułów lub głowa śmierć, 1200 KI/użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 4s. Szybkość techniki = statystyka energii. Jeśli wytrzymałość naszego przeciwnika jest o 80% większa od naszej statystyki energii, ma on szansę na zatrzymanie/przetrwanie ataku.
Techniki Wspólne Kienzan

Nova Strike [Novua Sutoraiku]:
Wokół użytkownika pojawia się kulista aura. Można powiedzieć, że w ten sposób, użytkownik sam zamienia swoje ciało w pocisk, który otoczony ogromną energią KI, jest w stanie zmieść przeciwnika z drogi.
Wymagania: 29000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci + szybkość , 1200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Nova-Strike

Hellzone Grenade [Makūhōidan]:
Technika polegająca na wystrzeleniu w stronę przeciwnika sporej ilości energii KI, która w postaci kilkunastu kul energii otacza swój cel. Na komendę użytkownika, cała zebrana energia skupia się na swoim celu, wybuchając i zadając obrażenia.
Wymagania: 29000 PL
Efekt: DMG zależny od ilości kul:
1 kula: energia postaci x2, 200 ki za promień.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Hellzone-Grenade

Ghost Kamikaze Attack
Technika polega na wypluciu białych duchów, przybierających wygląd twórcy, duchy posiadają małe rączki, lecz nie posiadają nóg. Przy zetknięciu z czymkolwiek następuje niezwykle silny wybuch. Technika ma swoje największe zastosowanie w momencie w którym jest używana pierwszy raz.
Wymagania: 30000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x5, 600 ki za ducha.
Dodatkowo: Przygotowanie jednego ducha trwa 0,5s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Kamikaze-Ghost-Attack

Big Bang Attack [Biggu Ban Atakku]:
Z pozoru wyglądają niegroźnie, jednak tak na prawdę jest to śmiercionośna technika, która zniszczy wszystko, co stanie jej na drodze. Towarzyszy jest wielki wybuch, dlatego nazywana jest jako Big Bang Attack!
Wymagania: 30000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 2400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Big-Bang-Attack

Evil Impact [Ebiru Inpacuto]:
Ogromna kula energii, która wystrzelona zostaje z jednej ręki. Bardzo często pojawia się w towarzystwie wyładowań elektrycznych. Występuje w czerwonym kolorze.
Wymagania: 30000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 600 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Evil-Impact

The Work of Gods [Kami no Miwaza]:
Wykorzystując swoją "Żałobną Kosę" użytkownik jest w stanie otworzyć przejście do innego wymiaru. Zamaszystym ruchem dosłownie rozpruwa niebo, a z powstałej czasoprzestrzennej dziury wyłaniać zaczynają się jego klony (nazywane "Cieniami"). Ich głównym zadaniem jest rozpraszanie przeciwnika. Nikt tak naprawdę nie wie, jak działa ta technika, przez co niewielu miało odwagę z niej skorzystać. Czy istnieje szansa, że Cienie mogą się przeciwstawić? Co znajduje się po drugiej stronie?
Wymagania: 30000 PL, Sickle of Sorrow
Efekt: Każdy Cień kosztuje 1/3 KI użytkownika i posiada 1/3 jego mocy. Po śmierci rozpływa się w powietrzu.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne The-Work-of-Gods

S.S. Deadly Bomber [S.S. Deddoryi Bonbā]:
Użytkownik rozchylając swoje ręce, tak jakby chciał coś/kogoś podnieść, kumuluje pomiędzy nimi energię, która przekształca się w czerwoną kulę. Wygląda ona tak, jakby ktoś do kulistej szyby wszczepił jądro energii. W każdym razie, jest bardzo mocna.
Wymagania: 32000 PL
Efekt: 3000 KI/użycie, DMG = Energia postaci x7
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne SS-Deadly-Bomber

Thunder Flash Attack:
Przed użyciem tej techniki należy wykonać specyficzną sekwencję ruchów, które zwieńczone są połączeniem ze sobą obu pięści, uwalniajac stopniowo Ki. Barwa zebranej energii jest biała, a po chwili przekształca się w niebieskie płomienie. Gdy technika będzie przypominać szalejący wokół rąk ogień to jest znak, że jest gotowa do użycia. Po chwili wystrzelona zostaje fala ognia, która rani zjawiskowo oponenta. Wadą tej techniki jest jednak to, że użytkownik nie może się przemieszczać podczas jej wykonywania.
Wymagania: 32000 PL
Efekt:  DMG = Energia postaci x8: 2400KI/użycie. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3 sek. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Ezgif-com-resize

Heat Dome Attack [Hīto Dōmu Atakku]:
By wykonać precyzyjnie ten atak, należy najpierw wyrzucić swojego przeciwnika w górę, następnie skumulować mnóstwo energii wokół swojego ciała, a na koniec wyciągnąć otwarte dłonie ku górze i wystrzelić całą tę energię, jaką do tej pory zebraliśmy.
Wymagania: 32000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 1400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Head-Dome-Attack

Explosive Demon Wave [Bakurikimaha]:
Silna energetyczna kula, która wystrzeliwana jest z jednej ręki, w czasie gdy druga podtrzymuje tą pierwszą. Dobrze wykorzystana, może przynieść zwycięstwo podczas walki.
Wymagania: 32000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x6, 1600 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Explosive-Demon-Wave

Tri-Beam [Kikōhō]:
Układając dłonie tak, by ukazały one trójkąt, użytkownik może przybliżyć sobie cel, zupełnie tak, jakby patrzył przez szkło powiększające. Następnie kumulując w nich energię, jest w stanie wystrzelić potężny atak energetyczny.
Wymagania: 34000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 2000 KI/użycie, 30 HP/użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Tri-Beam

Imprisonment Ball [Chōeki Bōru]:
Kula energii, która jest w stanie uwięzić w sobie żywy organizm, powoli zadając mu obrażenia. Bardzo niebezpieczna technika, ale także ciężka do okiełznania. Wybucha w momencie kontaktu z elementami zewnętrznymi. Wyjątkiem jest dotyk osoby, która przyczyniła się do uwięzienia ofiary. Wydostanie się z techniki wymaga większej siły niż przeciwnika.
Wymagania: 32000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x2 na 1s, 1200 KI/użycie, 500 KI/tura jeśli przeciwnik jest trzymany dłużej niż jedna tura.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości. Technika nie powiedzie się jeśli przeciwnik ma większą szybkość.
Techniki Wspólne Inprisonment-Ball

Omega Blaster [Omega Burasutā]:
Z pozoru przygotowanie tej techniki może wydać się niespecjalne. Haczyk jednak tkwi w jej mocy. By ją wykonać, należy wyciągnąć przed siebie rękę z zaciśniętą dłonią. Następnie trzeba skumulować energię w zaciśniętej dłoni i poczekać, aż energia KI sama zacznie się wydostawać na wierzch. To znak, że atak jest gotowy do użycia i zniszczenia kilku... maruderów.
Wymagania: 32000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 3000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Omega-Blaster

Electro Eclipse Bomb [Dengeki Jigoku Dama]:
Technika polegająca na skumulowaniu energii między rękami. W bardzo krótkim czasie, powinna uformować się kula spowita czarnym kolorem w akompaniamencie czerwonych wyładowań elektrycznych. Jak sama nazwa wskazuje, jest to bomba. Niszczycielska bomba.
Wymagania: 36000 PL
Efekt: 4000 KI/użycie, DMG = Energia postaci x8
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 1s. Szybkość techniki = statystyka energii.
Techniki Wspólne Electro-Eclipse-Bomb

Super Kamehameha [Sūpā Kamehameha]:
Technika energetyczna, polegająca na skupieniu w swoim ciele energii, a następnie uwolnieniu jej ze swoich złączonych dłoni. By użyć tej techniki, należy skupić w sobie energię, uprzednio obie złączone dłonie przykładając do boku biodra. Następnie w dłoniach zaczyna kumulować się energia, która zostaje uwolniona z ciała. Aby wystrzelić potężną niebieską falę uderzeniową, należy wyciągnąć obie ręce przed siebie.
Wymagania: 36000 PL, Kamehameha
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 1800 KI/użycie
Uczy: Kame sennin
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Kamehameha-II

Super Garlick Gun
Użytkownik tak jak w słabszej wersji przybiera pozycję jak do rzutu piłką, z tą różnicą, że układa specyficznie dłonie, palce zgięte, zewnętrznymi stronami do siebie, które dopiero przy wymachu łączą się nadgarstkami. Podczas pozycji pojawia się spójna, nieprzerywana aura z wyładowaniami elektrycznymi tego samego koloru. Wystrzelony promień jest znacznie szybszy i większy a także silniejszy.
Wymagania: 36000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 3200 KI użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Super-Garlick-Gun

Special Beam Cannon [Makankōsappō]:
Morderczy promień, mknący z ogromną prędkością. Umiejscawiając dwa palce na czole, użytkownik kumuluje w nich swoją energię, która wręcz wywołuje wyładowania elektryczne. Bardzo ciężko ją wykonać, ponieważ należy się dobrze nad nią skupić. Ktoś, kto nie potrafi się wystarczająco dobrze skoncentrować, nie poradzi sobie z używaniem tej techniki.
Wymagania: 36000 PL, zebranie energii potrzebnej na uformowanie promienia zajmuje jedną turę
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 2400 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Makankosappo

Neo Tri-Beam [Shin Kikōhō]:
Silniejsza wersja Kikōhō, która poza większą mocą kradnie także życie użytkownika. Układając dłonie tak, by ukazały one trójkąt, użytkownik może przybliżyć sobie cel, zupełnie tak, jakby patrzył przez szkło powiększające. Następnie kumulując w nich energię, jest w stanie wystrzelić potężny atak energetyczny.
Wymagania: 38000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 2600 KI/użycie, 100 HP/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2,5s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Neo-Tri-Beam

Destroy Everything [Nani mo Kamo Kieteshimae]:
Technika polegająca na uniesieniu swoich rąk do góry i zebraniu energii, która w błyskawicznym czasie zbiera się i formuje w postać ogromnej, różowej kuli energii. Jest w stanie zniszczyć planetę.
Wymagania: 38000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x7, 2000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Destroy-Everything

Death Ball [Desu Bōru]:
Unieś rękę do góry z wystawionym palcem wskazującym i skumuluj energię nad głową. Po chwili oczom ukaże się niewielka kula energii, która w zastraszającym tempie zwiększać będzie swoją objętość, aż do rozmiarów Genkidamy! Jedna z potężniejszych technik, jakie widział Wszechświat.
Wymagania: 40000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 3000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Death-Ball

Light Grenade [Gekiretsu Kōdan]:
Użytkownik przybliża swoje dłonie, jedna do drugiej, następnie kumulując pomiędzy nimi energię. Z perspektywy trzeciej osoby wygląda to tak, jakby dłonie ściskały energię, nie chcąc by ta została wyzwolona. To tylko pozory, gdyż tuż po wyciągnięciu swoich rąk do przodu, uwolniona zostaje potężna fala energii!
Wymagania: 40000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 3000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Light-Grenade

Planet Burst [Puranetto Bāsuto]:
Technika podobna do Destroy Everything. W tym przypadku unosimy tylko jedną rękę do góry, kumulujemy w niej energię, która szybko rozrasta się do ogromnych rozmiarów. Rzucona w przeciwnika może doszczętnie zniszczyć jego ciało. Powinna wystarczyć na zniszczenie planety z łatwością.
Wymagania: 40000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 2800 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3,5s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Planet-Burst

Final Shine Attack [Fainaru Shinu Attaku]:
Kolejna technika, która może przysporzyć wiele kłopotów i zniszczeń. Wyciągając swoją jedną rękę do tyłu, należy zebrać w niej energię, po czym energicznie zamachnąć się i wyciągnąć dłoń przed siebie. W tym samym momencie energia skumulowana wybucha i mknie w stronę swojego celu. W dodatku ma bardzo miły dla oka kolor, albowiem jest zielona.
Wymagania: 40000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 3000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 3s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Final-Shine-Attack

Final Explosion [Fainaru Ekusupurōjon]:
Technika ostatniej deski ratunkowej. Użytkownik ładuje wokół siebie ostatki swojej Ki, by ostatecznie przerodzić je je w wybuch o dużym polu rażenia i niezwykłej sile uderzenia. Tylko dla totalnych wariatów, którym życie niemiłe i którzy pogodzili się ze śmiercią.
Wymagania: 40000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x10; 60% staminy/użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 4 sek. Jeżeli zostanie użyta w momencie, gdy użytkownik ma poniżej 60% staminy zakończy się to jego śmiercią.
Techniki Wspólne Final-Explosion

Final Flash
Wojownik kumuluję energię w obu dłoniach wystawionych w kierunku przeciwnika, z dłoniami rozstawionymi i wykręconymi w przeciwległym kierunku. Technika zamienia się w ogromny promień, osiągający średnicę 100 metrów. Technika przy odpowiednim doładowaniu może być wystarczająco silna by przebić się przez planetę, a energia jest tak skoncentrowana, że wystrzelona w niebo przebija się do kosmosu na kilka kilometrów.
Wymagania: 40000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 4000 KI użycie.
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Final-Flash

Lightning Shower Rain [Raitoningu Shawā Rein]:
Należy skumulować energię i gdy będzie już gotowa, cisnąć nią, a ta zamieni się w ostrza błyskawic (które wyglądem przypominają kawałki szkła), które rozchodzić mogą się we wszystkich kierunkach (wedle widzimisię użytkownika). Mogą także udać się tylko w jedną stronę. Technika jest niesamowicie szybka a do tego dość obszarowa by nawet szybki wojownik miał z nią dosyć problemów.
Wymagania: 45000 PL
Efekt: DMG = Energia postaci x8, 2200 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 2s.  Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Lighting-Shower-Rain

10x Kamehameha [Jūbai Kamehameha]:
Odmiana zwykłej Kamehamehy. Jest oczywiście potężniejsza, a kolor jej wiązki energetycznej w tym przypadku jest krwisto czerwony. Nie wymaga ona boskiej energii KI. Energia kumulująca się w ciele wojownika jest ogromna, przez co ciężej nad nią zapanować. Jej koszt energetyczny jest ogromny, więc nie jest to technika, którą można "spamować".
Uwaga! Działa z opóźnieniem!
Wymagania: 45000 PL, Kamehameha II
Efekt: DMG = Energia postaci x9, 4000 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki trwa 4s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne 10x-Kamehameha

Bluff Kamehameha [Burafu Kamehameha]:
Technika energetyczna, polegająca na skupieniu w swoim ciele energii, a następnie uwolnieniu jej ze swoich złączonych dłoni. By użyć tej techniki, należy skupić w sobie energię, uprzednio obie złączone dłonie przykładając do boku biodra. Następnie w dłoniach zaczyna kumulować się energia, która zostaje uwolniona z ciała w postaci śmiercionośnego konfetti. One hit, one kill.
Wymagania: 999999999 PL,
Efekt: DMG = Energia postaci x999999, 1 KI/użycie
Dodatkowo: Przygotowanie techniki to zaledwie 0,1s. Szybkość techniki = statystyka energii. Przy włożeniu większej ilości KI: +50KI = +50 DMG techniki do bazowej wartości.
Techniki Wspólne Bluff-Kamehameha

Bez umiejętności kontroli ki nie jest możliwe zwiększanie dmg technik wsadzając w nie więcej energii (+50 ki = +50 dmg)
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach