Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Fuzje      Empty Fuzje

on Czw Sie 25, 2016 3:15 pm
W świecie Dragon Balla występują różne rodzaje fuzji. Najsławniejsze z nich to scalenie za pomocą kolczyków Potara i połączenie przy pomocy specjalnego tańca. Każdy typ ma swoje wady i zalety, ale o tym później. Wszystkie rasy mogą z nich korzystać.
Na potrzeby forum jak i samej rozgrywki, fuzje te zostały nieco zmienione, by utrzymać Power Levele w ryzach.

1. Kolczyki Potara:
Jest to najłatwiejszy sposób na scalenie, jednakże samo znalezienie dwóch potrzebnych kolczyków równa się z cudem. Te kolczyki noszone są przez Kaioshinów, którzy sprawują opiekę nad całym Wszechświatem. Poza ekstremalnie ciężkim zdobyciem tej biżuterii, nie jest wymagane nic więcej. Po nałożeniu kolczyków na przeciwne uszy (trzeba pamiętać, by być w swoich bazowych postaciach, bez aktywnych transformacji), następuje proces połączenia ciał, a z dwóch oddzielnych bytów, rodzi się jeden, potężniejszy niż którykolwiek z partnerów fuzyjnych. Uwaga! Osoby łączą się na zawsze! Jedynym możliwym sposobem rozłączenia i anulowania tej fuzji jest poproszenie Shenlonga o pomoc.
To tylko szczegół, ale ubrania użytkowników także się scalają, tworząc mieszankę dwóch stylów.
Wymagania: Wiedza o kolczykach i ich możliwościach oraz ich posiadanie
Uczą: Kaioshinowie/Makaioshinowie
Czas fuzji: Na zawsze
Efekt: Dodaje się do siebie maksymalne statystyki (max base) osób tworzących fuzję
Fuzje      Potara

2. Taniec Fuzyjny:
W tym przypadku scalenie następuje po wykonaniu specjalnego tańca, który musi zostać wykonany perfekcyjnie, w innym wypadku skutki niedokładnej fuzji mogą okazać się tragiczne. Partnerzy fuzyjni muszą ustawić się na równej linii, kilka metrów od siebie, po czym wykonać muszą nieskomplikowane ruchy: wyciągnąć ręce w bok (w stronę partnera), po czym robiąc trzy małe kroki w stronę środka, te ręce muszą przenieść nad swoimi głowami, wyciągnąć je teraz w przeciwną stronę niż wcześniej, na koniec energicznie szarpnąć nimi raz jeszcze do swojego partnera, wystawiając palce wskazujące. Jeśli palce zetkną się idealnie z palcami drugiej osoby, połączenie zakończyć powinno się sukcesem. Wtedy rodzi się specjalny, nowy byt, którego moc jest większa niż można sobie wyobrazić. Wojownicy muszą być na równym lub zbliżonym do siebie poziomie, by połączenie mogło się w ogóle udać. Nie trwa ono wiecznie, bo tylko 30 minut.
W przeciwieństwie do fuzji kolczykami, tutaj ubrania znikają, a pojawiają się nowe, o specyficznym kroju.
Wymagania: Wiedza o tańcu i zasadach, scalający się muszą mieć równą lub zbliżoną moc (różnica może wynosić 10 punktów w statystyce energii, czyli jeśli jeden ma 100, drugi musi mieć przynajmniej 90)
Uczą: Metamoranie
Czas fuzji: 30 minut (czas połączenia trwa 15 postów, chyba, że MG postanowi inaczej)
Efekt: Dodaje się do siebie statystyki (base) osób tworzących fuzję (jeśli ktoś obniża swoją moc, to dodawana jest właśnie ta obniżona moc a nie maksymalna)
Fuzje      Fusion-Dance

W.I.P.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach