Trybuny

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Trybuny

Pisanie by Admin on Sro Maj 17, 2017 11:51 pm

Nie od dziś wiadomo, że porządny stadion powinien mieć wybudowane trybuny dla widzów. Nie inaczej jest w przypadku Tenkaichi Budokai, czyli Turnieju o tytuł Najlepszego Pod Słońcem! Dookoła kwadratowej areny wybudowane są trybuny, które również wyglądem przypominają kwadra, oczywiście z lotu ptaka. Pomieścić się na nich może nawet kilka tysięcy osób. Wewnątrz trybun znajdują się korytarze, które prowadzą bezpośrednio do wyjścia lub takie miejsca jak sklepik z pamiątkami, czy też stołówka, na której można zjeść porządny posiłek.
Głównym jednak przeznaczeniem tego miejsca jest oglądanie widowiskowych walk i komentowanie ich wspólnie z przyjaciółmi. Oczywiście, dopingowanie swoich ulubionych zawodników również jest możliwe! Uczestnicy nie muszą wcale znajdować się w  poczekalni, mogą oglądać walkę z trybun, jednak muszą pamiętać, żeby  zejść z nich chwilę przed swoją walką.

Każdy post integrujący w walkę należy zgłosić do MG prowadzącego (w prywatnej wiadomości), by uwzględnił go w swoim odpisie!

_____
Osoba biorąca udział w danej walce, która aktualnie się rozgrywa nie może udzielać się w tym temacie.
avatar

Admin
No.1 Whis' Fanboy

Liczba postów : 346

http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach