Nieobecności

+15
Ryu
Guts
Helvete
Camoli
Haricotto
Arisu
Aymi
Tensa
Ranzoku
Jirri
Un
Shiro
Shin
Iwaru
@Whis
19 posters
Go down
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pią Paź 20, 2017 9:48 am
Ekhem, ekhem...
Panny Rias nie ma na czas 21-22 października, będzie w Toruniu z ewentualnym podglądem na GG, więc w razie konieczności proszę pisać tam i czekać na odpowiedź ^^

P.S. Tensy też pewnie nie będzie, bo dostał robotę tragarza i musi się wywiązać Very Happy
Tensa
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 450

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pią Paź 20, 2017 12:49 pm
Ekhem Bum Znikam na weekend jutro, pojutrze \o/
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pon Paź 23, 2017 9:50 am
Zgłaszam urlop w imieniu Aymi:
Aymi ma walnięty kabel od laptopa i nie wiadomo kiedy zacznie działać albo kiedy będzie nowy. Więc czekajcie cierpliwie na naszą kochaną Panią MG :3.
Guts
Guts
Liczba postów : 695

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Sro Lis 08, 2017 4:48 pm
Zgłaszam swoją nieobecność. Potrwa ona dwa, trzy tygodnie. Nie wiem dokładnie. Powód? Brak dostępu do Internetu ;-;

Będziemy tęsknić ;-; </3 //Aymi
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pon Lis 13, 2017 9:18 pm
Odchodzę, ale tylko jeśli chodzi o czat. Grać będę nadal. Pa.
Laptor, nie bierz do siebie tego jak cię nazwałem parę dni temu na czacie. Nie uważam tak, nie mam ku temu podstaw. Przepraszam cię za to.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pon Lis 13, 2017 10:26 pm
Jestem w takim stanie, że nie dam rady na nic nigdzie odpisać. Nie wiem do kiedy to będzie... mam nadzieje, że nie długo potrwa to wszystko i będę mógł do was szybko wrócić.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Wto Lis 14, 2017 6:13 pm
Liczymy na szybkie powroty. Trzymajcie się ciepło!
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pią Gru 08, 2017 4:51 pm
W ten weekend mnie nie ma, bo konwent. \o/
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pią Gru 15, 2017 11:55 pm
Aymi ogłasza, że nie będzie jej przez weekend, czas ten bowiem będzie spędzać na imprezie z okazji 80. urodzin babci w gronie rodziny, w tym kuzynów, których nie widziała dobre kilka lat o/
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Sob Gru 16, 2017 7:29 pm
Halo, Aymi się zapomniała srogo. Taką nieobecność każdy może napisać.

Gdzie jest podanie? Gdzie data wyjazdu, godzina powrotu, lista gości, pesel, nazwisko, rok urodzenia, waga, zdjęcie cycków, ilość alkoholu itp?
Arisu
Arisu
Liczba postów : 254

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Nie Gru 24, 2017 2:34 pm
Na okres Świąt nie będę odpisywać, z powodów rodzinnych zawsze jestem zła i nie mam weny, postaram się odpisać po świętach, niech mi tylko ktoś przypomni.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Sro Gru 27, 2017 10:37 pm
Przez te święta byłem poza zasięgiem. Teraz wracam do normalnego życia, ale idzie to powoli. Jutro zamierzam zabrać się za odpisy i za ulepszenie mechaniki.
_____
Nienawidzę okresu rozpoczynającego się w święta i kończącego się sylwestrem, ugh. Życie tak bardzo w kawałkach. 
Camoli
Camoli
Liczba postów : 45

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Czw Sty 04, 2018 6:52 pm
Nie będzie mnie przez dwa tygodnie, nie jestem w stanie pogodzić zbyt wielu spraw prywatnych z dodatkowo wieloma forami. Tutaj byłam stosunkowo mało aktywna, ale nadal będę po powrocie. Pozdrawiam.
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pią Sty 12, 2018 10:19 pm
Aa, informuję, bo zapomnę. Sobota i niedziela (13-14 stycznia) - będę poza zasięgiem. Wszelkie posty od niedzielnego wieczoru (ewentualnie), bądź od poniedziałku o/

P.S. Tłumaczyć się nie będę, Gumisiu :*
Helvete
Helvete
Liczba postów : 22

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pon Sty 15, 2018 5:29 pm
Przez najbliższych kilka dni być może nie będę aktywny na forum z powodu spraw osobistych. Dlatego proszę prowadzącego moją przygodę MG o wyrozumiałość. Postaram się odpisać na post w przygodzie jak najszybciej.
Camoli
Camoli
Liczba postów : 45

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Czw Lut 01, 2018 8:19 pm
Hej ho, wracam w sobotę do normalnej aktywności [jeśli można tak nazwać moją poprzednią aktywność]. Trochę natłoku spraw miałam w związku z pracą na innym forum, a no i pracą irl, projekt tetowy gry ubi mi się kończy 9 lutego, więc już mało roboty jest, a więcej czasu na przyjemnostki ciut więcej. Pozdrawiam i do zobaczenia.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pon Lut 05, 2018 7:21 pm
Jestem zmuszony zrezygnować z pisania na forum na jakiś czas. Mam własne problemy na głowie które zaczynają mnie przerastac i nie daje już sobie rady. Nie będę się tłumaczyć bo każdy ma swoje własne problemy. Otaczam się ludźmi wokół którzy odbierają mi wszelką radość z życia. Przepraszam Was za wszystko. Jeśli będzie wam mnie brakować to może czasem wejdę na czat porozmawiać z wami. Tymczasem znikam.

Cest la vie.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Pon Lut 05, 2018 8:49 pm
*C'est la vie
Helvete
Helvete
Liczba postów : 22

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Sob Lut 10, 2018 11:49 am
Przepraszam za moje nieobecności, miałem problemy z internetem. Od teraz powinno być już wszystko w porządku. Dziś odpiszę MG, który prowadzi moją przygodę.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Sro Lut 14, 2018 8:24 pm
Gra skończona.
Proszę aby jeszcze konta nie usuwać, kolorek można już zabrać. Wizerunek Honoberutona na headerze też.
Dziękuję.
Guts
Guts
Liczba postów : 695

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Sro Lut 14, 2018 10:52 pm
Cóż... Ostatnimi czasy moja wena i chęć umarła całkowicie. Nie znikam na zawsze. Na pewno mniej niż miesiąc. Ile dokładnie? Ciężko stwierdzić


Nieaktualne //Ay
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Czw Lut 22, 2018 5:25 pm
Ekhem, ekhem... Zgłaszam tymczasową nieobecność gracza Ryu. Musi on uregulować parę spraw prywatnych, nie zamierza jednak porzucać forum. Jak sam powiedział: "wasz wielki mentor jeszcze nie odchodzi" o/
Prosimy o cierpliwość ^^
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Sro Lut 28, 2018 9:23 pm
Chcę tylko powiadomić, że MOGĘ być nieobecny. Ile czasu? Myślę, że jeden/dwa dni i będę z powrotem, nie martwcie się.
Guts
Guts
Liczba postów : 695

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Wto Mar 06, 2018 8:00 pm
Umieram... Nie w sensie dosłownym. Trochę średnio miłych zdarzeń mi się ostatnio przydarzyło i nie mogę sklecić zdań. Myślę że do weekendu powinno być już ok. Trzymajcie się. Cześć!
Camoli
Camoli
Liczba postów : 45

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Nie Mar 11, 2018 5:41 pm
Za każdym razem, jak próbuje coś napisać to coś innego wpada mi na głowę. Nie ma sensu tego przeciągać, choć na szczęście nie miałam wpływu fabularnego na jakiegokolwiek gracza. Ostatecznie możecie zdjąć kolorek. Pewnie od czasu do czasu będę odwiedzała was, tak pogadać, czy coś, więc konta nie usuwajcie proszę. Pozdrawiam i bawcie się dobrze.
Sponsored content

Nieobecności - Page 4 Empty Re: Nieobecności

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach