Go down
avatar
Gość
Gość

FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP Empty FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP

Pią Gru 09, 2016 6:09 pm
Generalnie postanowiłem stworzyć swoją avatarnie gdzie dam wam spis kilkunastu fajny avatarów dostosowanych już do wymiarów forum, poniżej znajdziecie również poradnik jak dostać napis. Resztę rzeczy np. recolor obrazka mogę wykonać wam osobiście tych co podaje oraz innych, waszych.
_________________________________________________________________________

Dobra generalnie przedstawiam wam galerię, którą będę co jakiś czas uzupełniaj gdy natknę się na coś interesującego (Kiedy piszę v2, v3 to znaczy, że obrazek różni się wielkością np. widać większą część postaci lub mniejszą albo inna kolorystyka postaci ew. jej kolejna transformacja):

Ludzie i saiyanie:

Demony i Majini:

Bio i androidy:

Changi:

Nameczanie:

Kaio/Makaio:

Nie wiadomo co:

Mechanicy:


TO JAKĄ RASĘ WYBIERZECIE DO DANEJ POSTACI ZALEŻY TYLKO OD WAS. TRZEBA TO JEDNAK DOBRZE UARGUMENTOWAĆ W NIEKTÓRYCH PRZYPADKACH!![/spoiler]

Zasada jest taka, że gdy bierzecie avatar to piszcie, dziękujcie bym mógł wykreślić z listy. Było by również miło gdybym mógł wam go obrobić ;d Każdy avek można przerobić jakby co. Jeśli gracz wybierze avatar a nie napiszę mi o tym, mam prawo go mu zdjąć i tyle Razz

_________________________________________________________________________

PORADNIK GIMPA:
_________________________________________________________________________

Program do robienia avków:
_________________________________________________________________________

Bardzo duża ilość artów jest do znalezienia pod =art|typed]tym linkiem:
Strona wymaga jednak od nas rejestracji.
_________________________________________________________________________

Awatary wykonane:


Ostatnio zmieniony przez Laptor dnia Czw Lip 06, 2017 9:11 pm, w całości zmieniany 8 razy
avatar
Gość
Gość

FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP Empty Re: FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP

Nie Kwi 09, 2017 3:27 pm
Daje kolejną paczkę, ale te postacie nie mają rozmiarów pod forum i mogą pojawiać się znaczki na obrazkach no i postacie mają tła. Mogę to usunąć jak ktoś się zdecyduje grać :V

Spoiler:
avatar
Gość
Gość

FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP Empty Re: FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP

Sob Kwi 15, 2017 2:17 pm
Daje kolejną paczkę, ale te postacie nie mają rozmiarów pod forum i mogą pojawiać się znaczki na obrazkach no i postacie mają tła. Mogę to usunąć jak ktoś się zdecyduje grać :V
Spoiler:
avatar
Gość
Gość

FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP Empty Re: FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP

Sro Cze 07, 2017 8:13 pm
Zaktualizowałem listę fanartów z internetu, podzieliłem na potencjalne rasy, powodzenia!
Sponsored content

FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP Empty Re: FAN ARTY + Nauka podstaw w GIMP

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach