Go down
avatar
Gość
Gość

No jest problem v2 Empty No jest problem v2

Nie Kwi 08, 2018 12:32 pm
Ostatnio na forum aktywność graczy bardzo mocno spadła. Wiele osób odeszło, reszta pojechała na wakacje lub też sobie odpuściła i zostali tylko ci najbardziej wytrzymali. Niestety jednak i tak daje się odczuwać tę... pustkę na forum? Nie chodzi mi o totalną pustkę, no bo posty pojawiają się cały czas, każdy prowadzi dalej fabułę. Chodzi mi głównie o to, że ciężko jest teraz kogoś znaleźć na czacie, co kiedyś nie było takim problemem, bo co każdy wieczór czat był pełny i aktywny. Dlatego też wyjeżdżam z taką inicjatywą, aby zrobić jakąś reklamę w kilku miejscach, aby przybyło więcej graczy na forum, żeby to miejsce po prostu nie opustoszało kompletnie. Nie chcę też tutaj głosić herezji, że forum upada czy coś. Wręcz przeciwnie. Po prostu miło by było zobaczyć znowu większe grono osób w jednym miejscu, niestety jednak jeśli nie podejmiemy w tym celu żadnych kroków, to te cele pozostaną tylko marzeniami.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

No jest problem v2 Empty Re: No jest problem v2

Nie Kwi 08, 2018 3:15 pm
Rozmawialiśmy na ten temat w gronie administracji, spokojnie. Na razie robią się nowe grafiki, a kiedy wszystkie zostaną już skończone i zaimplementowane na forum, przyjdzie czas na ponowną reklamę. Nie chcemy, żeby ludzie przychodzi na forum, gdzie pewne elementy ze sobą nie grają, prawda?

Dodatkowo, mam w planach pewien mały evencik, który powinien rozruszać ludzi. No i jeszcze pozostaje sprawa sagi, która niebawem znów ruszy pełną parą.
avatar
Gość
Gość

No jest problem v2 Empty Re: No jest problem v2

Nie Kwi 08, 2018 4:58 pm
Powiem szczerze, że jak rozreklamowałem forum na różnych stronach, to było z 6 stron internetowych (fora o DB), 3 fanpage na fejsie, to i tak ludzie przychodzący mówili, że link mają z google. Nie wiem czy dają coś takie reklamy.
Sponsored content

No jest problem v2 Empty Re: No jest problem v2

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach