Go down
avatar
Gość
Gość

Nowe NPC Empty Nowe NPC

Nie Kwi 14, 2019 2:41 pm
Imię: Blueberry
Opis: Jeden z żołnierzy służących w Kosmicznej Organizacji Handlu. Bluberry walczy w oddziałach Freezera. Nie jest nikim ważnym, od zwykły szeregowy żołnierz. Blueberry nie grzeszy inteligencją przez co, wbrew pozorom, jest świetnym żołnierzem. Głupio wierzy we wszystko co mu się powie, dlatego jest lojalnym członkiem załogi Freezera.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:

Imię: Banan
Opis:Banan ma charakterystyczne włosy i zarost koloru jaskrawopomarańczowego. Ma dwa krótkie rogi na głowie i jasnofioletową skórę. Jest jednym ze zwykłych, szeregowych żołnierzy Freezera. I chociaż nie cieszy się zbyt dużą siłą, to nie jest w grupie najgłupszych żołnierzy.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:

Imię: Orlen
Jeden z szeregowych żołnierzy Freezera. Należy do rasy Apple'a, ma on charakterystyczną dla tej rasy głowę przypominającą głowę ośmiornicy, ma pomarańczową skórę bez plam. Jako jedyny znany przedstawiciel tej rasy ma długie kły. Orlen jest dobrym żołnierzem, lojalnym i samodzielnie myślącym, jednakże nie oznacza to, że jest ponad przeciętnie inteligentny.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:

Imię: Raspberry
Humanoidalny kosmiczny szeregowiec Freezera. Jest kompanem Blueberrego, i tak samo jak On nie cieszy się zbyt dużą inteligencją, co w rzeczywistości nie oznacza to dobrej kombinacji.
Funkcja: -
Planeta: No.79
Spoiler:

I tu jeszcze zdjęcia innych NPC których nie chce mi się szukać i są do opisania:
Spoiler:
Sether
Sether
Liczba postów : 136

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Czw Sie 15, 2019 3:33 pm
up
Nihilius Imperius
Nihilius Imperius
Liczba postów : 436

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Czw Sie 15, 2019 5:40 pm
A przeżyli po tym co zrobił Laptor i Cumber?
Sether
Sether
Liczba postów : 136

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Czw Sie 15, 2019 6:10 pm
Całkiem możliwe. Zniszczyliśmy tylko miasta, dużo ludzi uciekało wcześniej.
Sether
Sether
Liczba postów : 136

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Pią Sie 23, 2019 8:09 pm
Tutaj obrazki i imiona NPCtów, które dałem w pierwszym poście w spoiler i napisałem, że trzeba ich znaleźć i opisać:
Spoiler:

Dla tych OPISANYCH NPC dostosowałem avki pod rozmiar forum:
Spoiler:
Sether
Sether
Liczba postów : 136

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Pią Sie 23, 2019 9:30 pm
Mam trochę czasu i jestem pokłócony z narzeczoną, więc zrobiłem opisy dla NPC z dwóch wszechświatów, które nie wejdą w życie forum jeszcze, ale MG mogą sobie to zachować na przyszłość:
Wszechświat 1:


Wszechświat 2:


Niedługo następne.

Wszechświat 3:

Wszechświat 4:

Wszechświat 5:

Wszechświat 6:


Ostatnio zmieniony przez Sether dnia Nie Wrz 01, 2019 7:06 pm, w całości zmieniany 5 razy
Sether
Sether
Liczba postów : 136

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Sob Sie 24, 2019 9:04 pm
NPC, które zostały już w fabule wprowadzone, jednak nikt ich nie dodał oficjalnie:

Imię: Fu
Opis: Fu to fioletowo skóry kosmita. Jest dobrze umięśniony, sprytny, inteligentny i bardzo przebiegły. Żyje w swoim świecie, planując i knując to tu, to tam. Jest pewny swoich planów, do tego stopnia, że nie ma problemu z tym by oddać "stery" komuś innemu i obserwować jak sobie radzi. Można mieć wrażenie, jakby wszystko przewidział i nic go nie zdziwiło, co by się nie stało.
Funkcja: -
Planeta: Kosmos
Nowe NPC 6mNkb0S


Imię: Shallot
Opis: Shallot posiada niesamowity potencjał bojowy. Jest agresywny tak jak zwykli być Saiyanie.Odznacza się jednak pewnego rodzaju honorowością i kieruje się własną moralnością. Shalloto mimo swojej agresji, do której najpierw musi dojść... Na co dzień unika niepotrzebnej walki, jest bardziej osobą wycofaną, ostrożną.
Funkcja: -
Planeta: Kosmos
Nowe NPC ZhzR4aM


Imię: Tights
Opis: Tights to siostra Bulmy, starsza. W przeciwieństwie do Bulmy, Tights została bardzo sławną pisarką powieści science fiction. Uwielbia przejażdżki na motorze, pisanie i czytanie. Jest również inteligentna, jednak w zupełnie innych dziedzinach niż siostra. Dużo podróżuje.
Funkcja: -
Planeta: Ziemia
Nowe NPC BL28RXP
Sether
Sether
Liczba postów : 136

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Nie Wrz 01, 2019 11:23 am
Imię: Brolly
Opis: Urodził się z niespotykanie wysokim poziomem bojowym, przez co został wygnany przez króla Vegetę na planetę Vampa. Brolly jest bardzo spokojną osobą. Broni te osoby, na których mu zależy i darzy je szacunkiem. Jest mało rozmowny, ponieważ ojciec nie nauczył go dobrych manier, zwrotów grzecznościowych czy innych tego typu rzeczy. Brolly został zamieniony w kamień przez demona o imieniu Dabura, gdzie pozostałam w tej formie na planecie Sadala. Został odmieniony przez odpowiednim Dabury Time Breakers.
Funkcja: -
Planeta: Przestrzeń Kosmiczna
Nowe NPC LwIVQzv

Imię: Moro
Opis: Moro to Arcyzłoczyńca, który pozostaje w zamknięciu więzienia Galaktycznego patrolu o nieznanym położeniu. To humanoidalny kozioł o niebieskiej skórze i długiej, białej brodzie. Bardzo dawno temu próbował zabić Kaioshinów, lecz obezwładniony potężną techniką, został oddany patrolowi. Moro wydaje się nie mieć szacunku dla istot żywych. Przeciwnie, postrzega je wszystkie jako pożywienie dla przyjemności i drwi z ludzi, którzy próbują go powstrzymać.
Funkcja: -
Planeta: Więzienie Galaktycznego Patrolu/Przestrzeń kosmiczna
Nowe NPC Dxb24sh

Imię: Laggs
Opis: Niewiele wiadomo o jej pochodzeniu, czy charakterze. Laggs to turkusowa kobieta a jej imię oznacza szkło. Posługuje się ciekawymi, potężnymi technikami związanymi z kryształem. Jest członkinią nieznanej dotąd grupy o nieznanym celu.
Funkcja: Członkini Wojowników Obszaru Środka
Planeta: Przestrzeń kosmiczna
Nowe NPC BGpaoC4

Imię: Hearts
Opis: Posiada umiejętność „czytania serc”, którą wykorzystuje do zarządzania wojownikami z Obszaru Środka. Planuje wykorzystać „Nasiono Wszechświata”, które posiada wystarczająco dużo mocy, by stworzyć wszechświat czy obalić Zenō. Powód jego działania pozostaje nieznany. Hearts jest hipokrytą.
Funkcja: Przywódca Wojowników Obszaru Środka
Planeta: Przestrzeń Kosmiczna
Nowe NPC 6tUYJyj

Imię: Sealas
Opis: Sealas był pierwszym członkiem Patrolu czasu. Jest biały, wysoki a swoją aparycją przypomina Hita z wszechświata 6. Na co dzień przywdziewa białą zbroję Patrolu. Sealas to spokojny, poważny, skoncentrowany i głęboko wierzący w „sprawiedliwość” kosmita.
Funkcja: Członek Galaktycznego Patrolu, Patrolu Czasu.
Planeta: Przestrzeń kosmiczna
Nowe NPC Ranxze5
Sponsored content

Nowe NPC Empty Re: Nowe NPC

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach