Nieobecności

+15
Ryu
Guts
Helvete
Camoli
Haricotto
Arisu
Aymi
Tensa
Ranzoku
Jirri
Un
Shiro
Shin
Iwaru
@Whis
19 posters
Go down
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Pią Cze 30, 2017 3:40 pm
Wyjechałem do rodziny. Nie mam tutaj dostępu do pc (piszę teraz z tele). Nie jestem pewien ile czasu tutaj jeszcze zostanę. Za kilka lub kilkanaście dni nadrobimy to.
Tensa
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 450

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Pią Cze 30, 2017 10:29 pm
Aymi nie będzie przez weekend... powód? Praca
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 331

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sob Lip 01, 2017 11:06 pm
Właśnie jadę na pierwszy z czterech obozów judo w ciągu tych wakacji. Trwa on dwa tygodnie. Postaram się odpisywać z telefonu, jednak cudów nie obiecuję.
Shin
Shin
Liczba postów : 393

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sob Lip 01, 2017 11:18 pm
Kurisu- Ok
"Aymi"- Ok
Shiro- Ok
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Wto Lip 04, 2017 9:49 pm
Zgłaszam całkowitą nieobecność w dniach 12.07-21.07 2017 roku.
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sob Lip 08, 2017 9:18 am
Dzisiaj może mnie nie być do wieczora. Tak tylko mówię. Shin sobie poczeka na post :V.
Shin
Shin
Liczba postów : 393

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sro Lip 12, 2017 9:35 am
Niestety próbowałem, ale przez wyjazd do siostry jestem odcięty od gry na forach. Na odpisy nie mam ani chwili czasu, a jak już jednak jakąś znajdę, już wejde na forum, już włącze odpowiednią stronę-Yeb, internet na kompie, i muszę grać w hirołsy i wkurzać się na dzieciaka. No ie da się. Iw, jak coś to będę ci odpisywał jeśli jednak dam radę, ale nie obiecuje że zmieszczę się nawet w 3 dniach, więc jeśli ci to zawadza to możesz znaleźć sobie innego MG, nie obraże się.
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 331

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Pon Lip 17, 2017 10:55 am
Drugi obóz i druga taka "nieobecność". Do 27 lipca.
Guts
Guts
Liczba postów : 695

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Pon Lip 17, 2017 7:15 pm
Zgłaszam swoją nieobecność. Potrwa ona do 7 sierpnia
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Pią Lip 21, 2017 7:19 pm
Uwaga. Niniejszym znikam od 23.07. Chyba że na obozie bede miał neta, w co wątpię. Jak Guts do 07.08.
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 331

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sob Lip 29, 2017 1:53 am
Ech, obozów będę miał jeszcze kilka, a i między nimi mak rzeczy do roboty, się po prostu piszę, że będę mniej aktywny przez całe wakacje.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Nie Lip 30, 2017 9:17 am
Muszę zgłosić nieobecność do 20 sierpnia - idę do szpitala, a że szpitale nie słyną z dobrego wifi, nie mam pojęcia, jak będzie z postami Mad Postaram się w przerwie między pobraniami krwi coś wstrzelić, ale Ryu - biedak - będzie musiał mi wybaczyć, że będę rzadko odpisywać Mad
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 331

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sro Sie 02, 2017 2:21 pm
Tak jak przez całe wakacje moja aktywność jest ograniczona, tak na tym obozie w ośrodku zupełnie nie ma zasięgu i jestem przez niemalże cały czas odcięty od internetu. Proszę zatem o wyrozumiałość ws. mojego opowiadania przed time skipem. Obóz trwa do 12 sierpnia.
Guts
Guts
Liczba postów : 695

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Czw Sie 03, 2017 7:50 pm
Wybaczcie mi. Odpis pojawi TS pojawi się trochę później niż zakładałem. Komputer się zepsuł i nawet włączyć się nie chce. Niewiem ile potrwa naprawa
Shin
Shin
Liczba postów : 393

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Nie Sie 06, 2017 2:02 pm
Na wstępie chciałbym przeprosić. Za co?


Otóż po ponad 8 miesiącach grania tutaj, wielu wspaniałych fabułach, prowadzeniu misji dla naprawdę ciekawych i różnorodnych postaci, postanawiam... Odejść. Przerywam swoją zabawę na tym PBFie. Nie sądze, żeby wielu za mną płakało, ale postanowiłem pożegnać się należycie, gdyż naprawdę was wszystkich moje mordeczki lubię i szanuję.
Tak.
Nawet Anticala.

A tu podziękowania dla naprawdę szczególnej jednostki. Mam nadzieję że nikt nie bedzie zły, ale to właśnie on zrobił dla mnie najwięcej i był dla mnie swoistym mentorem.
Laptor.
Różowy Majin, a dla mnie zarazem najlepszy MG pod słońcem. Jego porady zawsze były dla mnie priorytetowe, wiedziałem że jeśli się go o coś zapytam, to na pewno udzieli mi poprawnej odpowiedzi. Każda jego przygoda jest przemyślana. Rozpisana. Zaplanowana. Ciekawa. Jest on świetnym, aktywnym graczem, świetnym, chętnym do pomocy MG, a do tego naprawdę dobrym kumplem, którego szanuję z całego serca. Kiedy sam byłem MG, przed każdą ważniejszą decyzją zasięgałem u niego porady, co on o tym sądzi, czy na pewno dobrze robię, czy mogę coś zrobić. Był dla mnie swoistym wsparciem. Bardzo ci za to dziękuję.

Więc... To chyba tyle. Dziękuje wam wszystkim za świetną zabawę i naprawdę zajebiste pół roku. Nie wiem, może kiedyś wrócę. Los pokaże.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Czw Sie 10, 2017 9:16 am
Nie będzie mnie od 11 Sierpnia do 13/14 Sierpnia.
Tensa
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 450

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sro Sie 16, 2017 11:26 pm
Krótka długa historia, o tym, że jakiś czas mnie nie będzie z powodów...
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 331

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Czw Sie 17, 2017 9:21 am
Właśnie jadę na ostatni obóz, który trwać będzie do 26 sierpnia. Nie mam pojęcia jak będzie u mnie z internetem i mogę całkowicie, jednak postaram się coś zrobić, żeby móc wrzucić time skipem, w trakcie którego pisania jeszcze jestem.
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Nie Wrz 03, 2017 6:14 pm
No cóż, wszyscy znikają, no i przyszedł też czas na zniknięcie Halle. Wiem, że się nie pojawiałam, prawie mnie nie było od tego 20-stego, ale cóż...Chcę być całkowicie szczera. Zdrowie, problemy techniczne, no i kłopoty w odczuciu klimatu anime i uniwersum nałożyły się i sprawiły, że nie dam dłużej rady. Muszę się bardzo ograniczyć w sesjach, skupić się na tym, co dla mnie priorytetowe, ale to niesie konieczność rezygnacji z tego forum. Jest mi z tego powodu smutno, bo jednak zdążyłam polubić kilka osób, porobić plany fabularne, odświeżyć stare znajomości i zawiązać nowe.
Przede wszystkim dziękuję kochanej i nieocenionej Ay-chan, która mnie tu zaprosiła <3 Dzięki Tobie poznałam nowy, nieznany mi świat (w końcu nigdy wcześniej nie widziałam DB'a). Dziękuję Ryu - miło mi się z Tobą pisało, przepraszam, że nasz wątek się w taki sposób urwał :< Dziękuję też innym osobom, które tu poznałam, a z którymi mam zamiar jeszcze zachować kontakt na gg (tak, Ryu, z Tobą też) . Jestem szczególnie wdzięczna Tensie, Twój pterodaktylek uwiódł moje serce i już dla mnie zostaniesz po prostu Daktylkiem! Pogódź się z tym! Very Happy
Administracji też dziękuję - za wyrozumiałość i wprowadzanie ciekawej atmosfery. Żegnam się, niestety raczej tu już nie wrócę, można mnie więc usunąć z forum i posprzątać po mnie. Sayonara!
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Pon Wrz 04, 2017 1:20 am
Nie ma mnie aż do 15-16.09 gdyż jadę za granice ;>
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Wto Wrz 05, 2017 9:08 pm
Będę poza zasięgiem na czas 8-10 września, gdyż ponieważ jadę na Festiwal do Giżycka \o/ Pozostaje kontakt gg jak coś Wink
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Czw Wrz 14, 2017 5:36 pm
Prawdopodobna nieobecność w najbliższą sobotę.
Shiro
Shiro
Wschodni Kaioshin
Liczba postów : 331

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sob Wrz 30, 2017 6:22 pm
Nie będzie mnie przez nieokreślona ilość czasu. Siedzę w szpitalu w Warszawie i na razie średnio wiem kiedy wyjdę.

@EDIT: Dobra, kontuzja nie była aż tak poważna. Myślę, że będę mógł normalnie wrzucać posty, ale będzie mi to trochę dłużej zajmowało, bo jestem zmuszony to robić jedną ręką.
Guts
Guts
Liczba postów : 695

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Sro Paź 11, 2017 9:21 pm
Aymi pragnie przekazać że dzisiaj i w najbliższym czasie MOŻE jej nie być. Ma problem z komputerem
avatar
Gość
Gość

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Pią Paź 13, 2017 9:55 am
Nie będzie mnie w ten weekend. Czyli 14-15 Października.
Sponsored content

Nieobecności - Page 3 Empty Re: Nieobecności

Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach