Go down
@Whis
@Whis
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 976

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 1:37 pm
Witajcie! Dzisiaj jest wyjątkowa okazja. Mikołajki to dzień, w którym ludzie obdarowują się prezentami, więc my, administracja i Mistrzowie Gry, mamy dla was niewielki podarunek... A mianowicie są to punkty do statystyk! Rozwój postaci na naszym forum opiera się na zdobywaniu punktów za przygody, eventy, sagi i treningi. Każdy, kto napisze tutaj posta otrzyma prezent w postaci 10 punktów! Mile widziane z Waszej strony będą życzenia dla innych mieszkańców tego naszego, fikcyjnego świata! Yaaay! Szaleństwo~
Rozdawanie prezentów trwa dziś do północy, więc warto skorzystać!
Zaktualizowane statystyki przesyłajcie Mistrzom Gry na PW.

santa Wesołych Świąt! rendeer
Obyście zawsze byli uśmiechnięci, zdrowi i pełni radości! I żebyście zostali z nami jak najdłużej!
Jirri
Jirri
Time Patrol
Liczba postów : 495

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 1:52 pm
O jejku jej. O jejku jekju jej. Nie spodziewałem się. Cóż, nie chcę by było sztucznie, tak żeby dostać punkty, więc postaram się złożyć życzenia wszystkim.

Shin
Aby twoje kłopoty w rodzinie skończyły się rychło i dobrze, bez większych nieprzyjemności.

Hono
Ażebyś przyjacielu nie zmieniał się i pozostał tak bardzo zboczony, jak jesteś.

Hari
Abyś był jeszcze lepszym adminem, niż jesteś, choć nie jestem pewien, czy to możliwe.

Yaki i Laptor
Wszystkiego najlepszego! Wybaczcie, że mało oryginalne, ale naprawdę nie wiem, czego mogę wam życzyć.

Reszty z was nie znam jeszcze dość dobrze. Mam nadzieję, że będzie jeszcze dużo sposobności, by się poznać lepiej, tymczasem -  Najlepszego i żeby święta przybyły prędko.

EDIT:
Nie mówię Wesołych Świąt, bo jeszcze za wcześnie. Na to przyjdzie czas, nie martwcie się.

/Wpisał Yaki - Laptor
avatar
Gość
Gość

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 2:02 pm
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dzień dobry, nazywam się Michał i jestem ---->MISTRZEM<---- niestety tylko Gry bo w życiu to ze mnie przegryw prócz pięknej i kochającej dziewczyny jaką zesłał mi... Właściwie to nikt po prostu miałem szczęście w życiu. Chciałby życzyć wam dużo uśmiechów na tych waszych ryjkach, dużo miłości bo to się przyda przegrywy, szczęścia oczywiście no bo wiadomo patrz wyżej, oczywiście samych pogodnych i radosnych dni, życia w uśmiechu, pogodzie ducha no i by te wasze życiowe problemy a pewnie ich jest w chuj z czasem zbladły na tle dobrego, szczęśliwego i radosnego życia. POZDRAWIAM <3
avatar
Gość
Gość

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 2:49 pm
"Święta idą, święta idą" ~ Tak mówili, no i nawet na forum przyszły. Nie jestem dobry w składaniu życzeń, no ale trzeba spróbować. Życzę wam, miłych wesołych i tak dalej. Smacznego karpia, prezentów, no i najważniejszego, miłej atmosfery. Właściwie to są mikołajki więc Tensa&Tenshi życzą wam dobrej zabawy i dużo miłości. No i żebyście spotkali mikołaja. Albo i sami byli (złym)Mikołajem. A na koniec świąteczna piosenka dla wszystkich.  https://www.youtube.com/watch?v=fUCxZf5cDyU

Gotowe - Laptor
avatar
Gość
Gość

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 4:48 pm
Wszystkiego dobrego życzę. Godnego życia, spełnienia tych większych i mniejszych marzeń, dostatku i poczucia spełnienia, umiejętności czerpania radości z małych pierdółek, nadziei w trudnych chwilach, dużo rozsądku i trzeźwego spojrzenia na świat, chwili pełnych rozkoszy i przyjemności, lecz także chwili refleksji, zadumy i rozmyślań, abyście mogli czasem lepiej zrozumieć piękny w gruncie rzeczy świat, oraz wasze życia oraz oczywiście siły wam życzę, siły do wstawania po każdym upadku, czy to w sensie dosłownym, czy też przenośnym. Jest jeszcze jedna rzecz, której chcę wam życzyć. Aby kiedyś, jeśli będziecie w sytuacji która odbierze wam chęci do wszystkiego (oby tak nie było!), abyście przypomnieli sobie wszystkie miłe słowa jakie usłyszeliście kiedyś, jakie usłyszycie niedługo i zrozumieli, że w gruncie rzeczy zawsze jest jakieś światełko w tunelu. No, a teraz trochę obczyzny:

~Feliz Navidad
Feliz Navidad
Feliz Navidad, Prospero Ano y Felicidad
~

/Gotowe - Laptor
avatar
Gość
Gość

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 5:12 pm
Co za okazja się trafiła, aż żal nie skorzystać!
Wpierw życzenia rzeczywiste, a te są takie, że każdemu życzę po prostu tego, by mu się w życiu dobrze wiodło. Osobiście, zdrowotnie, rodzinnie, naukowo, finansowo.
Życzeń odnośnie gry nie potrafię złożyć indywidualnie, bo bardzo słabo zaznajomiłem się z poszczególnymi postaciami. Zatem grupowo powiem tak: niech każdy realizuje się wg celów i pragnień rasy i frakcji do której przynależy, a w formie wstawki indywidualnej dodam, że każdy z was powinien zachować swój indywidualny charakter, by się nie roztopił w nieprzebranej masie postaci niezależnych.

I na koniec taka mała refleksja odnośnie dnia św. Mikołaja świąt Bożego Narodzenia. Tak się skłąda, że głównym elementem tych dni jest wydawanie pieniędzy na prezenty. W związku z tym mam dla was taką piosenkę o tym, że bogate Rosjanki kupując torebkę w Paryżu płaczą, ale płacą. https://www.youtube.com/watch?v=xVXL2Kd5_tM
Tak więc jak ktoś wam nie będzie chciał kupić głupiej gry na konsolę, to mu powiedzcie, że są na świecie tacy ludzie, co lecą do Paryża kupić papierosy za 82 euro.

/Dodane - Hari (NIE NAPISAŁ, ŻE JUŻ PRZYZNAŁ PKT WIĘC MUSIAŁEM KUŹWA JA)
Nekomi
Nekomi
Z przyszłości
Liczba postów : 81

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 6:06 pm
Wiec czego ja wam mogę życzyć hmmm, chyba już wiem. Życzę wam byśmy wszyscy jak najdłużej wspólnie spędzali miło tu czas. By było nas jak najwięcej, i oczywiście byśmy się świetnie bawili. Ale tez życzę wam w nadchodzący świąteczny czas, zdrowia pomyślności, i prezentów. Ale też uśmiechu rzez całe życie, bo nie czas na smutki. Za krótko żyjemy, kto wie moze kiedyś ktoś przypomni sobie nasze wygłupy i humor nie raz się poprawi? Z całego mojego kotełkowego serduszka, życzę wam też spełnienia marzeń, nie tylko tych wielkich ale i tych całkiem malutkich. Niech ten czas świąt i nadchodzącego roku będzie najwspanialszym w kończącym się owym roku. Ja życzę wam też wszystkiego najlepszego, i macie dużo przytulasów ode mnie.


Wasza Nekoś nyaaaaaaa

/Gotowe - Laptor
avatar
Gość
Gość

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 10:10 pm
Niestety was nie znam za dobrze, dlatego każdemu życzę udanych świat, szczęścia pomyślności i dużo wrażeń ^^ Pogodnych dni oczywiście, szczęśliwego życia szczęścia w miłości. Dużo prezenciochów i statystyk xD

/Gotowe - Laptor
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 10:24 pm
Ja chciałem wam wszystkim podziękować za tak czynny udział w życiu forum. Gdyby nie wy, nie byłoby nas tutaj. To właśnie my tworzymy tę społeczność i musimy ją pielęgnować, by dalej, każdego dnia, bawić się równie dobrze co do tej pory.
Życzę wam i sobie, by nasze małe miejsce w internecie ciągle się rozrastało i stawało się bezpieczną przystanią dla nowych graczy. Życzę wam także tego, czego sami pragniecie najbardziej!
Jak to mawia Ferdynand Kiepski, alleluja i do przodu!
Yaki Chou
Yaki Chou
Liczba postów : 114

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Wto Gru 06, 2016 10:57 pm
Jestem tu czysto osobą odpowiedzialną za mechanikę i bycie MG, ale wciąż postanowiłem się wypowiedzieć. Możecie uznać treść tego posta na bardzo przesłodzoną, ale jeżeli mnie znacie...to wiecie jaki jestem :3 Przed życzeniami chcę złożyć podziękowania, skoro w końcu jest dobra okazja.

Dziękuję wam wszystkim za aktywną grę. Będąc absolutnie szczerym, liczyłem, że wpadnę na ten typ graczy, którzy odpisują może dwa razy w miesiącu i będę się nudził jako osoba, która zwykła szybko odpisywać, lecz tak nie jest. Właściwie TO JA nie wyrabiam z odpisami. Nie narzekam, jestem bardzo szczęśliwy z aktywności jaką wykazujecie. To forum działa dzięki wam. Skłamię, jeżeli powiem, że administracja nieustannie wierzyła w sukces tego pbfa. Martwiliśmy się nie co, że będzie nam brakowało graczy, ale na szczęście myliliśmy się. Na moje oko osiągneliśmy sukces. Nie spoczywamy na laurach, a właściwie chcemy pracować nawet bardziej, wiedząc, że ktoś w ogóle chce grać. Dzięki.

Teraz po kolei:
Hono, cieszę się, że jesteś z nami. Często rozśmieszasz nas na cb i co ważniejsze aktywnie udzielasz się na forum praktycznie od początku. Życzę wiele punktów na przyszłość, dobrej sytuacji życiowej byś mógł pisać jak najdłużej i ogółem szczęścia.

Jirri, jak już wspomniałem wyżej, jestem osobą od mechaniki, więc zapewne możesz sobie wyobrazić, że bardzo doceniam twoją pomoc w znajdywaniu luk w systemie i podawania nowych pomysłów, nawet jeżeli nie zawsze się zgadzamy. Życzę Ci, byś udowodnił nie jeden raz, że administracja się w czymś pomyliła i byś dalej miał taki sprytny łebek. A i ładnie idzie Ci walka testowa.

Shin, mieliśmy burzliwą historię, ale widzę, że zmieniłeś się na lepsze. Szacunek za pisanie postów na telefonie. Pamiętaj by się nigdy nie poddawać. Życzę Ci byś stawał się tylko lepszy i powodzenia (którego nie potrzebujesz pewnie) w mordowaniu ningenów.

Tenshi, muszę przyznać, że masz całkiem imponujące umiejętności taktyczne, co zauważyłem przy okazji walki. Miło się z tobą pisze. Mam nadzieję, że lepiej się poznamy i że zostaniesz tu na dłużej. Powodzenia w prowadzeniu dwóch postaci. Stay awesome.

Nekomi, nie masz pojęcia jak bardzo się cieszę, że tu jesteś. Bardzo tęskniłem od czasów tamtego forum. Kiedyś na pewno popiszemy razem, nawet jeżeli będę najsłabszy na forum, bo zacząłem za późno. Nie zmieniaj się, a jak już to tylko na lepsze.

Yaki Chou, jesteś frajerem. Nie odzywaj się do mnie.

Laptor, czasami często się nie zgadzamy, ale bardzo doceniam twoje wsparcie. Jako MG odpisujesz błyskawicznie, a w postach zawierasz wiele detali. Doceniam rzecz jasna także pracę, którą wykonujesz "za kulisami" w temacie administracji, nawet jeżeli zdarzają mi się uwagi. Życzę Ci, by wygrywał ze mną wiele sprzeczek i byś miał do mnie cierpliwość.

O ile jestem pewien, że reszta graczy to także wspaniałe osoby, zwyczajnie nie znam was na tyle dobrze, by napisać cokolwiek sensownego poza sztampowym "wszystkiego najlepszego". Mam nadzieję, że zapoznamy się lepiej. Hari, droczę się z tobą, nie zapomniałem o tobie. Jestem Ci ogromnie wdzięczny za założenie i prowadzenie tego forum. W końcu Dragon Ball to moje ulubione uniwersum, a pbf jedną z ulubionych form rozgrywki. Może mówię to przez uprzedzenie do tego forum jakie mam jako członek administracji, ale dla mnie to najlepsze forum o tej tematyce. Wiesz na czym polega. Pomogłem Ci na forum, ale to nic w porównaniu ze wsparciem jakiego ty mi udzielasz. Cieszę się, że się znamy, że wtedy trafiłem na Ciebie i się zakumplowaliśmy. Mam nadzieję, że zostaniesz tą wspaniałą i zabawną osobą, którą jesteś. Oby forum tylko rosło i stawało się lepsze, jak twoje życie.
************
Co ważniejsze niedługo dokończę transformacje. Yay.
Shin
Shin
Liczba postów : 393

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Sro Gru 07, 2016 4:56 pm
No misie, pora na poważnie podejść do tematu :3 Teraz parę życzeń dla specjalnych osób(I Hono)

Yaki, oby twój stan psychiczny wytrzymał nadzorowanie takich ludzi jak ja i Tenshi, co to odpisują w 5 minut i męczą o odpis Very Happy

Haricotto.
Ave Fuhrer

Hono, obyś ciągle rozmieszał ludzi na CB i oby nigdy cię tu na forum nie zabrakło, bo bez cb nie ma klimatu globalnego upośledzenia na tle intelektualnym ^^

Tenshi-Płaska Demonico, trzym się tam w tym swoim piekle, i oby cię żaden lucyferek nie zgwałcił Razz

Laptor
<3

Nekomi-Chan~~
<333

PS: Osoby niewymienione również mają ode mnie życzenia, oby wam się  jak najlepiej żyło Wink Po prostu nie znamy się na tyle, bym wpadł na coś z jajem ^^
PS2: Hono demoralizuje dzieciaczki Kamehasutrą. Dopisane za jego prośbą.
Scrollo
Scrollo
Liczba postów : 8

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Czw Gru 08, 2016 12:38 pm
Witajcie! Nie pojawiam się zbyt często na tym forum, chociaż bardzo bym chciał, bo widzę, że panuje tu dobra atmosfera. Spóźniłem się o dwa całe dni, ale to dlatego, że nie mam czasu (którego teraz powinienem mieć więcej). Mam nadzieję, że się poznamy bliżej i będziemy się świetnie razem bawić!
Życzę wam wszystkiego dobrego, by zawsze przytrafiały się wam miłe i dobre rzeczy, i żeby te złe poszły w odstawkę! Smile
Sponsored content

Mikołajki~! 06.12.2016 Empty Re: Mikołajki~! 06.12.2016

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach