Go down
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Film - Dragon Ball Super: Broly

Wto Lip 10, 2018 11:22 am
Cześć!
Oficjalnie Broly zostaje zrebootowany i włączony do głównej historii. Akira Toriyama zmienił nieco jego design, ale nie aż tak bardzo, żeby nie zawieść fanów.

http://www.dbmovie-20th.com/ - oficjalna strona filmu.
https://pbs.twimg.com/media/DhsVhBdXUAEOKc0.jpg - wiadomość od Akiry Toriyamy.

Jeśli ktoś ma problemy z językiem angielskim, to przetłumaczyłem wypowiedź Toriyamy na język polski.

"Czy wszyscy znają Broly'ego?

Jest niesamowicie silnym Saiyaninem, który wystąpił w starych animowanych filmach, i wygląda na to, że to ja zrobiłem jego designy, ale nie miałem większego wkładu wtedy w anime, więc zupełnie zaponiałem o tej historii.

Więc, co nieco o Brolym. Słyszałem, że wciąż jest bardzo popularny i to nie tylko w Japonii, ale też za oceanem. Bazując na tym, mój edytor podsunął pomysł, by Broly pojawił się w następnym filmie.

Obejrzałem filmy z tamtych dni i poczułem, że to może być całkiem interesujące, kiedy pozmieniam to i owo. Zabrałem się do pisania historii, która miała wcielić go do serii Dragon Ball Super.

Mając w głowie klasyczny wygląd Broly'ego, nie chciałem zawieść fanów i jedynie go odnowiłem, dodając coś nowego do jego charakteru. Myślę, że wyszedł z tego jeszcze bardziej fascynujący Broly.

Oczywiście, będziecie mogli zobaczyć zażartą walkę, ale także zobaczycie ścieżki przeznaczenia, które doprowadziły do spotkania pomiędzy Goku, Vegetą i Brolym. Siły Freezera i historia Saiyan też będą miały swój udział, który jest ze wszystkim powiązany. To dramatyczna opowieść na wielką skalę.

Nadchodzi potężny Saiyanin, Broly! Dodaję mnóstwo rzeczy, które ucieszą was, fanów, więc wyczekujcie tego i bądźcie cierpliwi!!
"

Film - Dragon Ball Super: Broly Dragon-ball-super-broly-movie-trailer-1121421



Ostatnio zmieniony przez Haricotto dnia Pon Sie 06, 2018 10:56 am, w całości zmieniany 5 razy
Kimi
Kimi
Liczba postów : 32

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Wto Lip 10, 2018 12:37 pm
Myślę, że wyjdzie z tego trochę niewypał, w podobieństwie do poprzedniej twórczości Toriyamy. Dlaczego tak uważam? Ponieważ Polska jest narodem, który bardzo lubi zrzędzić i narzekać. Obawiam się tego, że ludzie będą narzekać na nowego Broliego, ponieważ będzie on inny, niż zapamiętali go fani. Duże oczekiwania wiążą się również z rozczarowaniem. Nie chcę tutaj snuć spisków przeciwko Panu Akirze, ale po prostu spekuluję, że ludziom może się nie spodobać, bo ''ahh kurła kiedyś to było, stary Broli miał w sobie to coś, teraz to nie to samo co kiedyś kurła''. Ja osobiście czekam cierpliwie na nową twórczość i mam nadzieję, że nie zawiodę się, tak jak to było w przypadku Super. Czasami na lepsze rzeczy warto dłużej poczekać.
avatar
Gość
Gość

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Wto Lip 10, 2018 5:05 pm
Ten Yamcha w tle zepsuł cały film :/ [Chyba, że to Brokuli?]

A tak serio: Dragon ball super dał mi sporo frajdy i nowości, co prawda też dużo mdłości. Te wszystkie nowe transformacje, który tylko przybywa, żeby tylko pokonać nowego przeciwnika.
Ten kinowy tytuł może być fajny, albo straszny.
Na 99% Brokuli będzie miał SSJ blue [Lub coś podobnego], co już będzie przesadą jak dla mnie.
Goku/Vegeta - Pewnie znów osiągnął jakieś transformacje.
Yamcha znów zginie
Z resztą czekam, będzie co oglądać Very Happy
Kekke
Kekke
Liczba postów : 57

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Pią Lip 13, 2018 2:33 pm
Także miałem wątpliwości kto jest na plakacie. Yamcha ma X na policzku, a nie slash. Wszystko przesądził jednak typowy dla niego, odstający włos. Mało tego Broly nie miał blizny na policzku. Nawet jeśli w kinówce by mu zrobili, to po transfomracji (patrz niższa część plakatu) nie odstaje mu.
Ja liczę, że mnie pozytywnie zaskoczą. Bardzo chciałbym zobaczyć jak go wprowadzą. Jednak mam nadzieję, że to nie będzie połowa filmu poświęcona Yamchy, który czuje się useless. A potem, gdy Goku i Vegeta mają problemy z dużym, to ten wbija i go nokautuje wolf fang fistem w kręgosłup. xD
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Pią Lip 20, 2018 8:34 pm
Oficjalny, pełnoprawny trailer nadchodzącego filmu. Tytuł filmu nosi nazwę "Dragon Ball Super: Broly".
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Wto Lip 24, 2018 5:52 pm
Akcja mająca na celu przekonanie polskich dystrybutorów do sprowadzenia nowego filmu do Polski. Małe jest prawdopodobieństwo tego, że się cokolwiek uda wskórać, ale zostawię link dla chętnych.
https://www.facebook.com/events/2095616547379043/
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Pon Sie 06, 2018 10:49 am
Opis wywiadu z reżyserem filmu Dragon Ball Super: Broly. Warto się zapoznać.
https://twitter.com/Herms98/status/1025903372694478849
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Czw Sie 09, 2018 12:53 pm
Plakaty promocyjne filmu.
Spoiler:
Sponsored content

Film - Dragon Ball Super: Broly Empty Re: Film - Dragon Ball Super: Broly

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach