Go down
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Hę!? Przecież to... to ja! - Xeno Senshi Empty Hę!? Przecież to... to ja! - Xeno Senshi

Sro Lip 18, 2018 12:17 am
Zastanawialiście się kiedyś, co by było, gdyby...?

Hę!? Przecież to... to ja! - Xeno Senshi VmRy6r0

Chcesz stworzyć wersję swojej postaci z apokaliptycznej przyszłości? Gdzie ludzi została tylko garstka, a najsilniejsi z nich walczą o przetrwanie? Czy może postać, która poszła inną drogą i zamiast zostać bohaterem, stała się przeciwnością tego w co wierzyła?
Nie zwlekaj!
Jedynym ograniczeniem jest wasza wyobraźnia. Pokażcie na co was stać i stwórzcie postać, z którą chcielibyście przeżywać przygody, kształcić się i rozwijać!

Trenowanie z samym/samą sobą jeszcze nigdy nie było tak zabawne!

Spoiler:

Namów przyjaciela/przyjaciółkę na scalenie dowolną metodą i stwórz niesamowitego wojownika fuzyjnego!

Spoiler:
_____

Cześć!
Planuję ponownie rozruszać Patrol Czasu, ponieważ gdzieś po drodze, został zupełnie zapomniany. Właśnie w tym celu, wychodzę z propozycją do was, graczy, abyście stworzyli na nowo swoje postacie. Niech to będzie wasza postać z innego wymiaru, gdzie miejsce miały inne wydarzenia, które ukształtowały charakter postaci w zupełnie inny sposób!
Łączcie postacie i bawcie się! Najlepsze pomysły będą miały okazje pojawić się w fabularnych misjach Patrolu Czasu. Autorzy otrzymają za udział niewielki bonus do statystyk, zaś zwycięzca otrzyma darmową technikę dla swojej głównej postaci!
Zgłoszenia razem z opisem charakteru, wyglądu i krótkiej historii proszę przesyłać na PW. Wstępny termin to piątek (20.07.18).
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Hę!? Przecież to... to ja! - Xeno Senshi Empty Re: Hę!? Przecież to... to ja! - Xeno Senshi

Czw Sie 09, 2018 10:52 pm
Hę!? Przecież to... to ja! - Xeno Senshi VmRy6r0

W końcu! Event dobiegł końca! Przesłane przez was Xeno KP zostały sprawdzone i ocenione. Dziękuję wszystkim tym, którzy wzięli udział. Niestety, nie każdy zdobędzie główną nagrodę, którą jest darmowa technika, ale bez obaw! Za sam udział otrzymuje się to, co takie Puarki, jak wy, lubią najbardziej. Chodzi oczywiście o punkty do statystyk*!

Hę!? Przecież to... to ja! - Xeno Senshi QgyGfCn

Poza tym, wasze postacie pojawią się oficjalnie na forum jako NPC, kiedy przyjdzie odpowiedni czas.

Osoby, które wzięły udział:
- Blade River,
- Zirael,
- Guts,
- Kekke,
- Laptor,
- Ryu,
- Sauzer.

1. Guts i Zirael wykazali się pomysłowością, współpracą i poczuciem humoru rodem z Dragon Balla. Stworzyli postać fuzyjną, Zitsu. Yare, yare daze!
2. Ryu pojechał po bandzie i popisał się kreatywnością, tworząc nie tylko swoją postać Xeno, ale także innych graczy (praktycznie każdego, który w danej chwili był aktywny na forum!).

To właśnie oni: Zirael, Guts i Ryu, otrzymują ex aequo pierwsze miejsce i co za tym idzie - zupełnie darmową technikę, którą wybiorą sobie sami**!
Punkty zostaną wysłane na PW, a zwycięzcy niech podeślą nazwę wybranej technik razem z zaktualizowanymi statystykami.

Pozdrawiam!
_____
*Ilość punktów zależy od jakości Xeno Karty.
**Oczywiście, muszą spełniać jej wymagania. Trening nie jest wymagany, więc z przymrużeniem oka, mogą ją stosować od razu. Wybierać można z technik rasowych i technik wspólnych.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach