Go down
Fuji
Fuji
Liczba postów : 3

Fuji  Empty Fuji

on Czw Sie 23, 2018 4:09 pm
Imię: Fuji
Wiek: 19 lat
Rasa: Half-Saiyanin
Wygląd: Fuji nie różni się zbytnio swoim wyglądem od typowych Saiyan. Tak samo jak oni ma chłodne spojrzenie, ogon jednak kolor owłosienia w jego przypadku jest zupełnie odwrotny niż u nich ponieważ ma białe włosy i sierść na wspomnianym wcześniej ogonie. Jako że od najmłodszych lat trenował ciało nabrało naprawdę przyzwoitego wyglądu. Mięśnie, szerokie ramiona jednak wszystko to skrywa pod szatami kaioshinów w kolorze czarnym co ewidentnie pasuje do niego.
Charakter: Jak przystało na pół boga pół Saiyanina jego charakter jest dosyć szorstki. Został nauczony szacunku do swojej rodziny jednak w stosunku do wszystkich innych jest arogancki i gburowaty. Nigdy nikogo nie żałuje, a wręcz śmieje się z cudzych niepowodzeń. Uwielbia także drażnić się z Mirą który szczerze go nienawidzi, a Fuji nie darzy go szacunkiem no bo cóż, rodziną z nim nie jest. Fuji pragnie stać się najpotężniejszą istotą na świecie i unicestwić ludzi którzy staną mu na drodze.
Historia:
W zamku Demigry od samego rana było słychać nic innego jak tylko sprzeczki Towy i Miry.
- Znów planujesz urodzić takiego słabeusza? Poprzednia porażka nic Cię nie nauczyła?! - Krzyczał Mira niezadowolony z planów swojej żony.
- Spokojnie nic nie tracimy w ten sposób, a musimy podjąć jakieś kroki. Nasi przeciwnicy z każdym dniem stają się silniejsi - Odpowiedziała Towa z grymasem niezadowolenia.
Nie podobało jej się to że jej mąż wcale nie wspiera jej pomysłów. Mira wiedząc że i tak nie przekona żony do zmiany zdania postanowił wyjść z pomieszczenia i dać jej wolną rękę by w razie kolejnego niepowodzenia móc triumfalnie powiedzieć że miał rację. Po niedługim czasie Towa zaszła w ciążę i po jeszcze kilku dodatkowych miesiącach urodziła kolejne dziecko. Był on niemal identyczny co jego starszy brat jednak jego siła była podstawowa jak u nowo narodzonych saiyan. Mira nie był z tego powodu zadowolony, jednak Towa świętowała swój sukces kpiąc z męża który wątpił w jej plan. Dabura, Demigra, Mira i Towa postanowili ukryć jednak fakt że jest jeszcze drugie dziecko przed Bardockiem i starszym dzieckiem. Saiyaninowi powiedzieli że Fuji nie żyje, a Sauzer nawet nie dowiedział się o prowadzonym eksperymencie. Wtedy też do akcji wkroczył Janemba który zabrał dziecko z dala od wszystkich i zaczął je trenować. Na początku jak wiadomo było to raczej trudne i wiele razy życie chłopca było zagrożone z powodu zdenerwowania demona jednak ostatecznie udało mu się przeżyć. W wieku 17 lat nawet uwolnił skrywane pokłady energii będąc na krawędzi życia i śmierci i pokonał Janembę, jednak nigdy później już to się nie powtórzyło mimo równie okrutnego pobicia młodzieńca. Gdy demon uznał go za gotowego postanowił odesłać go do zamku.
Techniki:
Ki Blast
Flight

Planeta/Miejsce zamieszkania: Królestwo Makaiōshin
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 396

Fuji  Empty Re: Fuji

on Wto Sie 28, 2018 4:26 pm
Historia krótka, ale lanie wody bez pomysłu tylko pogorszyłoby sprawę. Pokonanie Janemby to trochę... hmm. Słowo "pokonać" można interpretować na różne sposoby, więc przymykam oko.

AKCEPTACJA
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach