Go down

Czy Antical powinien dostać szansę na zostanie MG?

7 - 44%
9 - 56%
 
Wszystkich Głosów: 16
 
Poll closed
Antical
Antical
Kicked over 9000!
Liczba postów : 437

Antical MG? Empty Antical MG?

Czw Sie 24, 2017 11:00 pm
Witam drodzy gracze, chciałbym zapytać, czy bylibyście za tym, żebym w razie kontynuacji nieobecności Mistrzów Gry, otrzymał szansę na zostanie jednym z nich. Wiem, że opinia na mój temat nie jest pozytywna, ale:
1. MG zawsze można stracić.
2. Każdy zasługuje na szansę.
3. Nie da się ocenić czyjejś przydatności na danym stanowisku, biorąc pod uwagę tylko zachowanie na chacie.

Zachęcam do głosowania!

Pozdrawiam, Antical.
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Antical MG? Empty Re: Antical MG?

Pią Sie 25, 2017 1:11 am
Temat służy do głosowania, a nie do nabijania postów kosztem miałkich żartów. Komentarze zostały usunięte.
avatar
Gość
Gość

Antical MG? Empty Re: Antical MG?

Pią Sie 25, 2017 11:43 am
Zostałem poproszony o zagłosowanie lecz jestem na forum zbyt krótko by wypełnić tę ankietę (zwłaszcza, że niema opcji "nie wiem"). Uważam, że każdy na szansę zasługuje lecz od głosowanie się powstrzymam.
Sorki Ant.
avatar
Gość
Gość

Antical MG? Empty Re: Antical MG?

Pią Sie 25, 2017 12:17 pm
Drogi Anticalu oraz nasz wszechmogący administratorze Hary, zasugerowaliście nabijanie się oraz robienie żartów z ankiety. Ja zaś powiem w swoim imieniu (i imieniu zapewne również niektórych osób), że na niepoważne pytania znalazły się również i niepoważne odpowiedzi. Very Happy
Iwaru
Iwaru
Time Patrol
Liczba postów : 154

Antical MG? Empty Re: Antical MG?

Pon Sie 28, 2017 8:25 pm
Mrówek na MG? Na pewno będzie lepszy niż Shin Kappa. Dobra. Masz mój ... em ... miecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tensa
Tensa
Time Patrol
Liczba postów : 450

Antical MG? Empty Re: Antical MG?

Sro Sie 30, 2017 10:14 pm
EEE... w sumie skoro jest zastępstwo jak mnie nie ma, a ja w koncu wrócę to czy jest sens?
Sponsored content

Antical MG? Empty Re: Antical MG?

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach