Go down
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Święta, Święta~~ i Po xD Empty Święta, Święta~~ i Po xD

Wto Kwi 03, 2018 11:59 pm
Tegoroczne święta wielkanocne wypadały akurat na 1. kwietnia, a wiadomo, że w Prima Aprilis wszyscy stroją sobie żarty, więc... Chyba nikt nie chciał ryzykować z bonusami świątecznymi xD
Święta już się skończyły (mamy nadzieję, żeście się za bardzo nie obżarli, a jeśli nawet to że wam smakowało ^^), jaja były, Dyngus też, ALE! Żeby nie było, iż o Was nie dbamy, w imieniu Administracji życzę Wam, nasi kochani użytkownicy wszystkiego, co najlepsze.

A teraz to, na co wszyscy czekają! Wzywamy Shenlonga! Dla każdego z graczy jedno z trzech ukrytych życzeń!
Święta, Święta~~ i Po xD 50aea08652e5e7d5722c416060e6a0ee

Zasady są bardzo proste:
1. Wybieracie cyferkę: 1, 2 lub 3
2. Wysyłacie do mnie swój typ w wiadomości z tytułem "DragonBall Egg"
3. W wiadomości zwrotnej dowiecie się, co wygraliście o/

Na zgłoszenia czekam do dnia 8. kwietnia (niedziela) do północy, w poniedziałek dostaniecie wyniki ^^

Wesołego jajcowania o/

Zgłoszenia tylko do Aymi

P.S. Dany gracz ma tylko jedną opcję losowania, jeśli jednak posiada więcej niż jedno konto, będzie miał możliwość wyboru, do którego przypisać nagrodę :3
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

Święta, Święta~~ i Po xD Empty Re: Święta, Święta~~ i Po xD

Pon Kwi 09, 2018 8:51 pm
Dziękuję wszystkim biorącym udział w tej post-wielkanocnej zabawie! Głosy zostały podliczone, odpowiednie PW z wylosowanymi nagrodami trafiły już do odpowiednich osób. Mam nadzieję, że niespodzianki ze smoczo-jajec przypadły wam do gustu ^^


Do następnego razu o/
Powrót do góry
Similar topics
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach