Południowy cukrowy las

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Południowy cukrowy las

Pisanie by Admin Junior on Nie Sie 06, 2017 12:49 am

Nie trzeba daleko szukać chciwości, zawziętości, gniewu, bezwzględności, kłamstw Laptora. południowa strona planety reprezentuje sobą nieciekawą lokację jaką jest ten las. Suche, wyschnięte i niezwykle gorzkie słodycze znajdują się w tej części planety. Całość jest szara lub ciemno-brązowa. Ze zgniłych wód wyrastają "grzyby", które co jakiś czas wypluwają ciemną substancję, która nieciekawie pachnie a smakuje jeszcze gorzej...
avatar

Admin Junior
No.1 Beerus' Fanboy

Liczba postów : 78

Powrót do góry Go down

Re: Południowy cukrowy las

Pisanie by Antical on Pon Lut 05, 2018 9:59 pm

Wraz ze swoją małą armią przemierzał kolejne kilometry. W pewnym momencie dostrzegł miejsce, które swą barwą różniło się nieco od terenów widzianych przez niego do teraz. Tu będzie dobrze... - pomyślał, zatrzymując się tuż nad koronami drzew. Jego prawa dłoń podniosła się ku górze, dając znak przyszłym workom treningowym, że mają się zatrzymać. Wyrównać ten teren. Macie zniszczyć te drzewa. Za klika minut chcę tu widzieć pole bez ani jednej cukrowej rośliny... tfu... - kończąc zdanie splunął. Wyznaczył teren, który żołnierze mają wyrównać. Arena na której zamierzał ich trenować miała być kwadratem o wymiarach 500x500m. Kiedy skończycie, macie ustawić się w rzędzie i oczekiwać na kolejne polecenia. Jeśli ktoś ma jakieś obiekcje, niech powie od razu, oszczędzimy sobie problemów i skręcę mu kark bez zbędnych formalności... do roboty!!!! - krzyknął, wraz ze swymi sługami lewitując w powietrzu. Obserwował jak saiyanie pracują. Kiedy tylko skończą miał zamiar podzielić ich na dwie grupy i kazać im walczyć między sobą. Zwycięska drużyna zmierzy się z nim samym, przegrana będzie odpoczywać. Potem zmiana... I tak, dopóki każda kość, każdego z nich nie będzie połamana... - pomyślał, uśmiechając się lekko...
avatar

Antical
Kicked over 9000!

Liczba postów : 313

Powrót do góry Go down

Re: Południowy cukrowy las

Pisanie by Haricotto on Czw Lut 15, 2018 8:45 pm

MG

Budowanie, a raczej czyszczenie pola zajęto trochę czasu, ale w końcu dobiegło końca. Poletko zostało stworzone w sposób taki, jaki zaplanował to Antical. Las był jednak o wiele większy niż początkowo zakładano, więc nie został zniszczony w całości. To byłoby nudne!
Wojownicy ustawili się w szeregu na środku na areny, czekając na dalsze polecenia. Po ich twarzach nie było widać ekscytacji, ani tym bardziej znudzenia. Można rzec, że ich nastawienie do tego wszystkiego, było zwyczajnie neutralne.

Nagle rozległ się krzyk! Brzmiało to, jak rozwydrzone dziecko, które nie dostało tego, co sobie zażyczyło. Wszyscy zebrani na arenie żołnierze odwrócili swoje głowy do tyłu, albowiem to właśnie gdzieś z tamtej strony słychać było krzyk. Do uszu wszystkich zaczęły dochodzić nasilające się kroki, aż w końcu powietrze zostało przecięte przez różową kulkę, która zostawiała za sobą równie różową smugę.


- Łiiiiiiii! - kula krzyczała, lecąc i kręcąc się, aż w końcu z impetem wylądowała tuż przed wojownikami i Anticalem. Kiedy opadł kurz, oczom wszystkich ukazała się rozpłaszczona maź, przypominająca gumę do żucia, znajdująca się w miejscu uderzenia tajemniczego przedmiotu. Zaraz jednak zaczęła się poruszać i zmieniać swój kształt. Kiedy w końcu pojawiły się ręce, nogi i głowa, guma wyskoczyła ponownie do góry, lądując zaraz już normalnie. 

Spoiler:


Tajemniczą gumą okazał się być dziwny stworek, który wzrostem sięgał do kolan Anticala. Był opasły, przypominał dziecko i dziwnie pachniał. Trzymał swoje dłonie na biodrach, lustrując swojrzeniem każdego po kolei.
- Zniscyliście las Guu! Juz nie wygląda tak słodko, jak psedtem! Majin Guu telaz zniscy was! - krzyknął, wyciągając rękę przed siebie i wskazując na Anticala.

_________________
avatar

Haricotto
Admin/Time Patrol
Admin/Time Patrol

Liczba postów : 1199

Powrót do góry Go down

Re: Południowy cukrowy las

Pisanie by Antical on Czw Lut 15, 2018 9:55 pm

W miejscu w którym jeszcze przed chwilą znajdował się cukrowy las pojawiła się nagle dziwna istota. Kolejny majin... lepiej być ostrożnym... - uznał zielonooki, patrząc na różowego stworka z pogardą. Musiał jednak na niego uważać. Nie miał pojęcia, czy nie jest on  przypadkiem spokrewniony z Majinem, z którym przybył na tę planetę. Wolał nie brudzić sobie rąk małym, różowym pomiotem...

Złotowłosy uniósł się w powietrze, po czym w ułamku sekundy znalazł się za plecami żołnierzy stojących w szeregu. Wasze pierwsze zadanie... zabić to... - powiedział, tak, aby każdy z jego podopiecznych usłyszał polecenie, jednak na tyle cicho, żeby nie usłyszał go mały majin. Dzięki temu posunięciu miał zamiar poznać moc małej istoty. Warto też zobaczyć jak ruszają się te saiyańskie ścierwa... - pomyślał. Jego nienawiść do własnej rasy wzrosła. Po tym w jaki sposób został potraktowany na rodzimej planecie, nie mógł wręcz doczekać się momentu, kiedy na nią powróci i osobiście pozbawi króla władzy, poszanowania w społeczeństwie i w końcu... życia... Tylko dlatego zgodził się tu przybyć i współpracować z szarym gumowym stworzeniem. Smocze kule... mam nadzieję, że wyruszymy po nie jak najszybciej... im dłużej tu przebywam, tym gorzej się czuję... - pomyślał, patrząc jak jego żołnierze szykują się do ataku. Sam przygotowany był do uniku. Zawsze dmuchał na zimne i wolał nie ryzykować otrzymania uderzenia znienacka. Doskonale wiedział, jakimi sztuczkami operują istoty rasy do której należał gruby liliput. Nigdy więcej... - uznał, przypominając sobie, średnio przyjemną podróż po jelitach napotkanej w piekle majinki...
avatar

Antical
Kicked over 9000!

Liczba postów : 313

Powrót do góry Go down

Re: Południowy cukrowy las

Pisanie by Haricotto Yesterday at 8:23 pm

MG

Mały Majin stał pewnie na nogach, a jego palec skierowany w stronę żołnierzy uniósł się do góry. Mimo posiadanie tylko dwóch palców, pozycja jego dłoni wskazywała ewidentnie znak "fuck you!".
Wojownicy spojrzeli na siebie, po czym skierowali swe oczy na małego gumowego stworka. Gdy ponownie po chwili na siebie spojrzeli, uśmiechali się złowieszczo. Nagle ruszyli wszyscy w stronę Majina, odbijając swe stopy od podłoża, w rezultacie czego natychmiastowo podniosła się spora chmura dymu. Od razu pomknęła ona w stronę Anticala, który stał za żołnierzami Laptora i przez chwilę zasłoniła mu spektakl.
- Guu was zje! - krzyknął grubasek i przy pomocy swojego czuba na głowie, wystrzelił krzywy promień, który w natychmiastowym tempie pomknął w stronę atakujących go wojowników. Ci odskoczyli na bok, dzieląc się na dwie grupy. Byli zaskoczeni. Nie samym atakiem, a tym, że spora część podłoża na którym kilka sekund temu stali, teraz zamiast piaskiem, pokryta była wiórkami kokosowymi. Widząc to, wszyscy spojrzeli na Anticala. Ich spojrzenia mówiły jedno... "co tu się, do cholery jasnej, dzieje!?".

_________________
avatar

Haricotto
Admin/Time Patrol
Admin/Time Patrol

Liczba postów : 1199

Powrót do góry Go down

Re: Południowy cukrowy las

Pisanie by Antical Yesterday at 9:27 pm

Armia ruszyła do ataku. Po chwili w ich stronę pomknął różowy promień, który zamienił kilku z nich w kokosowe wiórki. Skurwysyn... - pomyślał Antical, jednak nadal nie miał zamiaru atakować. Ewentualne koneksje z Majinem z którym się tu znalazł sprawiały, że wolał nie ryzykować konfliktu. Hmm...  - zastanawiał się przez chwilę po czym rzekł. Uważajcie na ten promień i nie dajcie się zabić, tak jak powiedziałem, to Wasz test... jeśli ktoś zdezerteruje, zabiję go osobiście... - powiedział, po czym jego włosy uniosły się lekko do góry, a cała sylwetka stała się jeszcze bardziej muskularna niż dotychczas. Muszę zdążyć... - pomyślał, z pełną prędkością ruszając w kierunku siedziby majina. Miał zamiar poinformować go o nieproszonym gościu. Chciał, żeby ten, sam zajął się swoim pobratymcem. Transofrmacja assj na pewno pomogła mu znaleźć się tam w mgnieniu oka. Kiedy ruszył, kątem oka cały czas obserwował małego różowego jegomościa. Nie miał zamiaru zostać trafionym jakąś techniką. Gdyby takowa zmierzała w jego kierunku, po prostu wykona unik...
avatar

Antical
Kicked over 9000!

Liczba postów : 313

Powrót do góry Go down

Re: Południowy cukrowy las

Pisanie by Sponsored contentSponsored content


Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach