Go down
Safari
Safari
Liczba postów : 44

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Sob Lis 25, 2017 5:05 pm
Gieram w to już 3 dzień i podoba mi się. Jest ładna, kolorowa i momentami dająca satysfakcje. Co ciekawe można dobrać sobie japoński albo angielski dubbing w dźwiękach. Bardzo mi by było miło gdyby ktoś z was w też w to grał :3

Gram z poziomu symulatora Androida na kompie jakby ktoś pytał. Dużą wadą tej gry (po pełnym zassaniu zawartości) jak dla mnie jest spora waga przekraczająca 1 Giga co dyskwalifikuje telefony z marną pamięcią 2 giga (i brakiem możliwości przerzutu na micro SD) kiedy też jest jakaś inna gra albo co.

Dokkan Battle zawiera wiele elementów jakie można zauważyć w innych grach. Chodzenie po mapie, zbieranie itemów, niszczenie "bąbli", tworzenie drużyn, czy nawet zdobycie nowej postaci poprzez losowanie obyte kosztem Smoczego Kamienia. Już nie liczę zdobywania "acziwientów" za zadania.

Chętnie pokaże moje postępy, także z dzisiaj i z przed chwili.
Tak wygląda "Strona Główna" po załadowaniu:

A tu wgląd w drużynę. Jest możliwość stworzenia wielu kombinacji, które potem można wybrać.:

Tu z kolei podgląd posiadanych postaci, które można rozwijać poprzez trening i zdobycie expa w questach:

W grze występuje wiele różnych wercji losowania, gdzie można zdobyć postacie różnej klasy, kanonicznie i niekanoniczne, fuzje itd:

Nowe questy są okraszone historią, którą można pominąć. Są 3 warianty trudności, dalsze są odblokowane po przejściu poprzedniego, które są indywidualne do każdego rozdziału. W misjach poruszamy się po mapie wybierając ile oczek iść i w jakim kierunku przy skrzyżowaniu. Można trafić na pole z itemem do treningu, rozwoju, znak zapytania co da ci każdą dostępną możliwość, boost dla postaci albo dostać po ryju ki-blastem i oczywiście przeciwnika do pokonania . Nie zapominajmy też o zbieraniu Smoczych Kul jeśli znajdą się na mapie.:

Nim zaczniemy urabiać questa, gra nas poprosi o wybranie postaci znajomego, która także zbiera w trakcie misji profity, takie jak boost z pola albo doswiadczenie:

Po trafieniu na pole z przeciwnikiem, zaczyna się bitwa polegająca na zbijaniu kul w danym kolorze byle tylko zadać jak najwięcej obrażeń. Największe dmg jest kiedy ciąg kolorów sięga do przeciwnika. Jest możliwość zamiany postaci kolejnością:

Po każdej kolejce następuje wymiana ciosów. Nie musze tłumaczyć jaki jest tego wynik:

Niekiedy przy zadanych maksymalnych obrażeniach, postać zyskuje tzw "Super Attack". Atak firmowy czy tam wykańczający, np w przypadku Goku to Kamehameha:

Widoczne menu po skończeniu misji:

Widok po zebraniu wszystkich kul po ostatniej misji:

Wstęp do spełnienia życzeń:

Czas na spełnienie życzenia. Mamy 3 do wyboru. Trzecim życzeniem (które nie widać na obrazku) jest wzmocnienie drużyny. Zapewne w wyższym wariancie są inne do wyboru:

Mniej-więcej tak z grubsza się przedstawia gra. Jeszcze nie brałam udziału w ogólnoświatowym evencie.

Ktoś w to gra ? Łapki w góre.
avatar
Gość
Gość

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Sob Lis 25, 2017 11:23 pm
Grałem 1 dzień, jak będę miał dzieciaka do lat 4 to na pewno mu pokaże ;p
avatar
Gość
Gość

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Sob Lis 25, 2017 11:40 pm
Saf, ty weź w końcu zrób tą KP a nie się głupotami zajmujesz.
Guts
Guts
Liczba postów : 695

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Lis 26, 2017 12:36 am
Grałem ale przestałem bo za dużo miejsca zabierała. Wróciłbym gdyby nie to że zapomniałem ten kod przypisany do konta
Camoli
Camoli
Liczba postów : 45

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Lis 26, 2017 8:52 am
Widziałam, jak w metrze jakiś starszy, łysy Pan w to grał. Ogólnie rozgrywka typowo mobilkowa, kolekcjonujesz, trenujesz, rzadko kiedy walczysz (z tym trzecim nawet nie jestem pewna, bo przez całe pół godziny jazdy metrem nie widziałam walki ani razu, tylko trenował, ale chociaż twoje screenshoty na to wskazują, że coś tam jest). Dobre dla tych co lubią kolekcjonować, ale jeśli liczysz, że to "gra" no to już za dużo powiedziane. Bardziej system kolekcjonerski postaci z uniwersum DB z małymi elementami gameplayu. Polecam tylko dla tych co mają mnóstwo wolnego czasu i nic innego do roboty podczas podróży, jak z resztą większość mobilek.
Safari
Safari
Liczba postów : 44

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Lis 26, 2017 2:25 pm
Miło czytać, że ktoś ze starszego pokolenia się tym bawi. Pewnie ze swoimi dziećmi facet DB się naoglądał i przypadło mu do gustu.


Cóż... Mnie wystarczyło pograć po 2-3 godziny xD
Nie trzeba wiele czasu, poza tym jest takie coś jak wytrzymałość co ulega redukcji i potem trzeba czekać jak się uzupełni, bo jest potrzebna w pewnej ilości przy pewnych eventach.
Np: zżera 20 staminy do walki z Blackiem.

Jeszcze dla mnie sporym minusem tej gry jest stałe połączenie z netem.
Co raczej w pewnej kwestii odpada na czas podróży jak ktoś nie ma neta w komórce. Ja niby mam na karte, ale nigdy nie używałam danych pakietowych. Ba, nawet nie miałam na czym.

Guts, jaki znowu kod ? Chodzi ci o ID gracza ? A nie próbowałeś łączyć z fejsem ?
Ranzoku
Ranzoku
Liczba postów : 377

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Lis 26, 2017 3:00 pm
Hmm?
Spoiler:

2 lata gry już. o/
Safari
Safari
Liczba postów : 44

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Lis 26, 2017 3:04 pm
Ran *.*
Ja cie sune, co za level, co za kolekcja i jakie typy
LR, UR
Niezły arsenał
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Pon Lis 27, 2017 7:35 pm
Chciałem pograć, ale jak zobaczyłem gameplay, to stwierdziłem, że mi się nie podoba.

Safari, Saint Sugar, macie złe rozmiary avatarów. Proszę, poprawcie je czym prędzej.
Safari
Safari
Liczba postów : 44

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Gru 03, 2017 3:09 pm
Moje dzisiejsze postępy, przeskoczyłam tak z 5 leveli wzwyż xD
Ran, podziwiaj. Zrobiłam parę awakenów i zostałam jakoś bez forsy xDD
gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle YKLKRXj
gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle R6jdZDI
gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle 3bUCNKC


Bawełna, co do avka, to musze sobie nowy zrobić, ten jest żeby był po prostu póki nie gram
avatar
Gość
Gość

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Gru 03, 2017 7:02 pm
A kiedyś zagrasz?
Ranzoku
Ranzoku
Liczba postów : 377

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Gru 03, 2017 7:22 pm
Pokazałbym Ci wszystkie moje karty, ale nie chcę Ciebie przyćmić. Po za tym masz fajny potencjał na drużynę, jednakże przyda Ci się więcej mamony. Bez tego nie ruszysz naprzód. : D
Safari
Safari
Liczba postów : 44

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Nie Gru 03, 2017 9:03 pm
Oj tam Ran
Ha, z summona dorwałam Vegete SSJB INT czy jakoś tak


Fabu, to nie temat od tego typu gry
Może lepiej straćcie nadzieje, jesz robi wszystko by nie robić co ma
Aymi
Aymi
Liczba postów : 1103

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Pon Gru 04, 2017 3:29 pm
SAF! Jazda mje KP pisać! Ale już! <zabójcze spojrzenie>
Sponsored content

gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle Empty Re: gra mobilna Dragon Ball Z Dokkan Battle

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach