Brakujące techniki

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down

Brakujące techniki

Pisanie by Gość on Czw Gru 01, 2016 10:48 pm

Techniki energetyczne:

Big Bang Attack (Atak wielkiego wybuchu) - Jest to dość uniwersalna technika w całości nastawiona na ofensywę. Jej wykonanie polega na wystawieniu ręki przed siebie i skumulowaniu ki w ustawionej pionowo dłoni. Jeśli palce będą złączone technika przyjmie formę promienia, a w przypadku powstania odstępów między palcami kula energii wystrzeli w kierunku przeciwnika.

Body Change - Technika polegająca na skumulowaniu ogromnej ilości Ki w ustach, drugim krokiem jest wykrzyknięcie nazwy techniki i wystrzelenie promienia który przenosi naszą świadomość do ciała trafionego celu. Podczas, gdy promień leci w przeciwnika, ciało użytkownika pozbawione jest woli i odsłonięte na wszelkie ataki.

Dead-Zone - Dość skomplikowana technika o szerokim zastosowaniu, mianowicie polega ona na stworzeniu portalu o silnym przyciąganiu. Istnieje tylko jeden sposób na zamknięcie portalu, a mianowicie jest nim wyeliminowanie przeciwnika z walki. Owy portal wszystkie wciągnięte przedmioty i istoty przenosi do nieznanego wymiaru.

Energetyczny miecz- Technika ofensywno-wspomagająca, mająca zmaksymalizować obrażenia zadawane przez użytkownika. Polega ona na wytworzeniu ostrza, będącego przedłużeniem ręki. Jako, że broń stworzona jest jedynie z energii Ki jej ostrość i wytrzymałość przekracza broń wykonaną z większości znanych surowców.

Kill Driver- technika polegająca na wytworzeniu okręgu Ki. Jednak energia w tym wypadku nie należy do zwykłych. Podczas formowania okręgu Ki przybiera właściwości elektryczne. Jednak nie jest to jedyna zaleta techniki, zaraz po wypuszczeniu techniki, ta w szybkim tempie nabiera wielkość. Ma jednak jedną wadę, mianowicie środek okręgu jest pusty, co pozwala odpowiednio szybkiemu przeciwnikowi przelecieć wewnątrz techniki.

Klonowanie - technika polegająca na zniwelowaniu przewagi liczebnej przeciwnika, lub też uzyskanie takowej. Użycie techniki polega na wytworzeniu swojej własnej kopi posiadającej 1/2 atrybutów orginału. Możliwe jest stworzenie większej ilości kopii, jednak dla każdej kolejnej moc coraz bardziej się zmninejsza. (np. podział na 4 wojowników zmniejszy moc każdego z nich do 1/4)


Gość
Gość


Powrót do góry Go down

Re: Brakujące techniki

Pisanie by Laptor on Pią Gru 02, 2016 1:37 pm

1. http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t148-techniki-saiyan - Big Bang Attack oraz Kill Driver ;p

2. Body Change - Było by fajnie, ale za duży płacz (w tym mój) jakby do tego doszło. Jestem na Nie.

3. Dead-Zone - Takie tam... Jakoś mi się nie widzi bo nie jest niczym ciekawym ;/

4. Energetyczny miecz będzie w reworku technik, lecz na razie dla Bogów, gdyż mają najmniej technik a trzeba było im zabrać te niepasujące wcale jak Stone Split.

5. Klonowanie - Jestem za bo why not. Technika wspólna, widzimy jak używa tego Piccolo i Majin Buu. Dodatkowo również energia ulega podziałowi a gdy klon zniknie 50% jego energii wraca do oryginału.


Co do twojego tematu, następnym razem musisz wypisać jakie wymagania byś widział, jaki DMG, dla kogo technika itp. Według wzoru obecnych.

_________________
Ore ni kateru no wa, ore dake da
______________________________________________________
avatar

Laptor
Mistrz Gry

Liczba postów : 1483

http://www.invincible.oxn.pl

Powrót do góry Go down

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry


 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach