Super Dragon Ball PBF - Another Universe
Forum jest w fazie przebudowy. Jest otwarte dla graczy, ale należy pamiętać o możliwości zmian w mechanice.

Share
Go down
Gość
Gość

Brakujące techniki

on Czw Gru 01, 2016 10:48 pm
Techniki energetyczne:

Big Bang Attack (Atak wielkiego wybuchu) - Jest to dość uniwersalna technika w całości nastawiona na ofensywę. Jej wykonanie polega na wystawieniu ręki przed siebie i skumulowaniu ki w ustawionej pionowo dłoni. Jeśli palce będą złączone technika przyjmie formę promienia, a w przypadku powstania odstępów między palcami kula energii wystrzeli w kierunku przeciwnika.

Body Change - Technika polegająca na skumulowaniu ogromnej ilości Ki w ustach, drugim krokiem jest wykrzyknięcie nazwy techniki i wystrzelenie promienia który przenosi naszą świadomość do ciała trafionego celu. Podczas, gdy promień leci w przeciwnika, ciało użytkownika pozbawione jest woli i odsłonięte na wszelkie ataki.

Dead-Zone - Dość skomplikowana technika o szerokim zastosowaniu, mianowicie polega ona na stworzeniu portalu o silnym przyciąganiu. Istnieje tylko jeden sposób na zamknięcie portalu, a mianowicie jest nim wyeliminowanie przeciwnika z walki. Owy portal wszystkie wciągnięte przedmioty i istoty przenosi do nieznanego wymiaru.

Energetyczny miecz- Technika ofensywno-wspomagająca, mająca zmaksymalizować obrażenia zadawane przez użytkownika. Polega ona na wytworzeniu ostrza, będącego przedłużeniem ręki. Jako, że broń stworzona jest jedynie z energii Ki jej ostrość i wytrzymałość przekracza broń wykonaną z większości znanych surowców.

Kill Driver- technika polegająca na wytworzeniu okręgu Ki. Jednak energia w tym wypadku nie należy do zwykłych. Podczas formowania okręgu Ki przybiera właściwości elektryczne. Jednak nie jest to jedyna zaleta techniki, zaraz po wypuszczeniu techniki, ta w szybkim tempie nabiera wielkość. Ma jednak jedną wadę, mianowicie środek okręgu jest pusty, co pozwala odpowiednio szybkiemu przeciwnikowi przelecieć wewnątrz techniki.

Klonowanie - technika polegająca na zniwelowaniu przewagi liczebnej przeciwnika, lub też uzyskanie takowej. Użycie techniki polega na wytworzeniu swojej własnej kopi posiadającej 1/2 atrybutów orginału. Możliwe jest stworzenie większej ilości kopii, jednak dla każdej kolejnej moc coraz bardziej się zmninejsza. (np. podział na 4 wojowników zmniejszy moc każdego z nich do 1/4)
Gość
Gość

Re: Brakujące techniki

on Pią Gru 02, 2016 1:37 pm
1. http://dbanotheruniverse.forumpolish.com/t148-techniki-saiyan - Big Bang Attack oraz Kill Driver ;p

2. Body Change - Było by fajnie, ale za duży płacz (w tym mój) jakby do tego doszło. Jestem na Nie.

3. Dead-Zone - Takie tam... Jakoś mi się nie widzi bo nie jest niczym ciekawym ;/

4. Energetyczny miecz będzie w reworku technik, lecz na razie dla Bogów, gdyż mają najmniej technik a trzeba było im zabrać te niepasujące wcale jak Stone Split.

5. Klonowanie - Jestem za bo why not. Technika wspólna, widzimy jak używa tego Piccolo i Majin Buu. Dodatkowo również energia ulega podziałowi a gdy klon zniknie 50% jego energii wraca do oryginału.


Co do twojego tematu, następnym razem musisz wypisać jakie wymagania byś widział, jaki DMG, dla kogo technika itp. Według wzoru obecnych.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach