Go down
Admin
Admin
No.1 Whis' Fanboy
Liczba postów : 392
http://dbanotheruniverse.forumpolish.com

Transformacje Ziemian Empty Transformacje Ziemian

on Pią Lis 13, 2015 5:56 pm
Pomimo tego, że Ziemianie nie są specami od walki, wielu z nich próbuje swoich sił w tej dziedzinie. Dysponują oni przemianami, jakie związane są z ich emocjami. Im silniejsze emocje, tym więcej siły potrafią z siebie wykrzesać.
Niektórzy z nich łączą swoje losy z Majinami lub Demonami, by zyskać większą moc. Wtedy człowiek i demon/majin stają się nierozerwalną jednością.

Linia Super Serious:
1. Super Serious Turtle Hermit [Kame Sen'nin No Chō Honki]:
Podczas tej transformacji, ciało ulega drastycznym zmianom. Mięśnie rozrastają się do maksimum, rośnie siła, energia i wytrzymałość. W tej postaci, użytkownik może wykonywać mnóstwo ataków energetycznych na ich maksymalnym potencjale. Jest to męcząca przemiana, utrzymanie jej nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.
Wymagania: 880 PL,
Efekt: x2 energia, x4 siła, x3.5 wytrzymałość
Transformacje Ziemian FpOFgTR

Linia No Ego Zone:
1. No Ego Zone [Mūga no Ryōiki]:
Przemiana polegająca na skupieniu energii Ki w swoim całym ciele, z wylotem na pięści. Energia kumuluje się w dłoniach wojownika, przez co jego uderzenia stają się silniejsze. Dodatkowo, perfekcyjna cyrkulacja Ki w ciele sprawia, że ciało jest szybsze (nie ma zbędnej masy mięśniowej), a także posługiwanie się energią w postaci technik jest wygodniejsze. Można sobie pozwolić na nieco więcej. Postać posiada białą, świetlną otoczkę, a dłonie posiadają swoje własne "aury".
Wymagania: 1200 PL, Kontrola Ki
Efekt: x3 siła, x3 szybkość, x3 energia, x2 wytrzymałość, 30 Ki/s utrzymanie
Transformacje Ziemian 00uMPzP

Linia Emocjonalna:
1. Angry Aura [Okotte Ōra]:
Ziemianie, mimo, że nie są urodzonymi wojownikami tak jak Saiyanie, opracowali swoje własne techniki, które przypisać można do transformacji. Pierwsza przemiana, jaką mogą osiągnąć, i jednocześnie najłatwiejsza do opanowania, jest to transformacja, podczas której użytkownika spowijają czerwone wyładowania elektryczne wplątane w poszarpaną szkarłatną aurę. Kolor czerwony jest spowodowany narastającą złością, jaka tli się wewnątrz człowieka. Nie od parady ludzie mówią, że zdenerwowany człowiek ma więcej siły niż ten spokojny. 
Wymagania: 1500 PL,
Efekt: x3 energia, x4 szybkość, x4.5 wytrzymałość, 60 KI/s utrzymanie
Transformacje Ziemian JAedXfI

2. Perfect Angry Aura [Pāfekuto Okotte Ōra]:
I w końcu, jest i ona! Człowiek, który poprzez trening ciągle doskonalił swoje umiejętności, osiąga tak wysoki stopień wtajemniczenia, że jego ciało jest w stanie utrzymać Angry Aurę, która spowija jego ciało, mocno je wzmacniając. Aurze towarzyszą wyładowania elektryczne, które mrugają przeważnie kolorem złotym, sugerując w ten sposób perfekcyjne opanowanie i kontrolę.
Wymagania: 2000 PL,
Efekt: x4 energia, x6 siła, x5 szybkość, wytrzymałość, 30 KI/s utrzymanie
Transformacje Ziemian NdIHKOQ

Linia Demoniczna/Majinowska:
1. Demon/Majin Ritual [Akuma No Gishiki]:
Istnieje pewien stary sposób, za pomocą którego zwykły Ziemianin może otrzymać nowe, niesamowite moce. Polega on na zawiązaniu paktu pomiędzy demonem/majinem a człowiekiem. Dwaj osobnicy muszą dobrowolnie spotkać się i związać swoje losy raz na zawsze. Poprzez połączenie swojej krwi, stają się oni jednością, a demon/majin wnika w ciało człowieka. Odradza się w nim na nowo, oddając mu swoje wszelkie moce. Żeby nie było za łatwo, nie są one uwalniane od zaraz. Dostępna jest tylko ich część, do której przyzwyczaić musi się człowiek.
Wygląd nie ulega drastycznym zmianom.
Wymagania: 3500 PL, krew Demona lub Majina.
Efekt: gracz wybiera sobie mnożniki transformacji, tak by łączna liczba mnożników 4 statystyk wynosiła 32, jednak nie może w jedną statystykę dać mnożnika większego niż 9,5
Transformacje Ziemian HnTvhhi

2. Demon/Majin Power Unleashed [Akuma Pawā Wa Anrīshudo]:
Połączenie człowieka z demonem/majinem daje niesamowity efekt. Jednakże, nie jest to uwolnienie pełnej energii, jaką dysponuje użytkownik. Dopiero po żmudnym treningu, wylaniu ostatnich potów, ostatniej kropli krwi, możliwe jest stuprocentowe połączenie energii ludzkiej z demoniczną lub majinowską. Wtedy uwalnia się potencjał, jaki drzemał w człowieku. Dzieje się to za sprawą obecności istoty magicznej, jaką jest de facto sam demon/majin.
Po odblokowaniu nowych mocy, postać wydaje się być poważniejsza i bardziej pewna siebie. Mięśnie się bardziej zakreślają, jednocześnie się eksponując.
Wymagania: 5000 PL, Demon/Majin Ritual.
Efekt: x10 energia, szybkość, siła, wytrzymałość
Transformacje Ziemian Cupu5Xp
___________________________
Pamiętajmy, że zawsze mnożymy w transformacjach statystyki z naszego base, które proszę sobie zapisywać! Przykład:
Laptor ma 22 pkt siły, jego pierwsza transformacja daje x2 siły. Laptor ma 44 pkt siły. Transformacja II daje x4 siły. Laptor nie ma 176 pkt lecz 88.

W przypadku w który na formie II nie ma mnożnika statystyki z formy I, mnożnik zostaje taki jak poprzednio.
Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach