Go down
Haricotto
Haricotto
Admin/Time Patrol
Liczba postów : 2233

Koszary    - Page 4 Empty Re: Koszary

Czw Lut 14, 2019 8:50 pm
MG

Fu spojrzał na Nihiliusa, a kiedy skończył mówić, skinął głową porozumiewawczo. Przyjął do wiadomości uwagi Shinjina, ale nie skomentował ich. Zamiast tego, patrzył z zapartym tchem w kryształową kulę, na której rozpoczęła się walka. Cumber transformował się w Super Saiyanina i rozwścieczony bardziej niż zwykle, posłał Majina jednym uderzeniem na łopatki. 
- Ha! Wiedziałem, że zacznie walczyć na serio. - skomentował akcję, po czym z rozbawieniem na twarzy spojrzał na Nihiliusa.
- Tak, tak. Siejemy chaos. Zaczniemy od stołówki. O tej porze powinno być tam najwięcej osób. Pewnie oglądają walkę przez okna, więc nie są skupieni. Można im teraz wiele wmówić. - skinął głową, szczerząc swoje zęby.
Podszedł do drzwi i pociągnął za klamkę. Kula lewitowała tuż przy jego głowie, więc nie było potrzeby, by ją ciągle nosić w rękach.
- Chodźmy. - rzucił, machając ręką uwodzicielsko, po czym ruszył wolnym krokiem i wyszedł na korytarz. Zerknął kątem oka na Nihiliusa i zaczął go prowadzić w stronę stołówki.
_____
Odpisz w barze.
@Mojito
@Mojito
No.1 Mojito's Fanboy
Liczba postów : 160

Koszary    - Page 4 Empty Re: Koszary

Czw Lut 27, 2020 6:10 pm
MG MODE

Foku wyszedł jak gdyby nigdy i skierował swoje kroki wprost do koszar, z nadzieją, iż zostanie mu wypłacony należny żołd. Miał takie prawo. Ważne, że dba o swoje interesy. Tuż po wejściu do wnętrza zobaczył gabinet, w którym przesiadywał Jego przełożony.
- Nie miałeś być u Blizzarda?! Czego chcesz? -
Zapytał swojego żołnierza. Prawdę mówiąc nie spodziewał się, że tak szybko go ujrzy. Zapewne zachciało się hajsów, a jedyne co zrobił to dostał wpierdziel od swojego byłego już kumpla. Spojrzał wrogo i czekał na odpowiedź. Miał nadzieję, że sensownie wytłumaczy swoją obecność tutaj. W innym wypadku ktoś wyląduje za kratami. W najlepszym wypadku.
Foku
Foku
Liczba postów : 25

Koszary    - Page 4 Empty Re: Koszary

Pią Mar 20, 2020 3:01 pm
- Witam. - zasalutował Foku, nie tracąc rezonu. Wszystko już dawno ułożył sobie w głowie. Plan był dobry. - Blizzard-sama poprosił mnie o zakupienie odpowiedniego ekwipunku na misję, którą mi powierzył. Dlatego też przyszedłem po odpowiednie fundusze. - wytłumaczył zwięźle. Miało być prosto i przejrzyście. Nie miał dużo czasu, toteż nie chciał wdawać się w zbędne dyskusje. Z jednej strony ubolewał, że nie przydzielono mu nikogo do pomocy, a z drugiej wydawało się to logicznym rozwiązaniem. Siebie samego RACZEJ próbować zabić nie będzie. Spojrzał przełożonemu głęboko w oczy i czekał na reakcję.

Trening start - 20.03.20 - 15:01
@Mojito
@Mojito
No.1 Mojito's Fanboy
Liczba postów : 160

Koszary    - Page 4 Empty Re: Koszary

Pią Mar 20, 2020 3:36 pm
MG MODE

Zachciało się pieniążków, co? Pewnie na alkohol wszystko wyda! W każdym razie Foku miał prawo prosić o wsparcie finansowe w postaci żołdu. Przełożony zielonookiego wyjął spod lady kopertę, a w niej znajdowało się potrzebne mu fundusze.
- Oh, rozumiem. Bierz i nie pokazuj się dopóki nie skończysz zadania od Blizzarda. -
Położył kopertę z imieniem Foku na ladzie, tuż pod Jego nosem. Dostał to czego potrzebował i czekał aż ten kontynuuje swoją misję nie kłopocząc dłużej samego Przełożonego zielonookiego. Patrol niedługo powinien się pojawić, więc warto się przygotować na rozpoczęcie planu działania według słów Blizzarda.

__________
W kopercie jest 300 Zeni. Dopisz w scouterze do 'ekwipunek'.
Foku
Foku
Liczba postów : 25

Koszary    - Page 4 Empty Re: Koszary

Sob Mar 21, 2020 7:38 pm
- Tak jest! - zasalutował ponownie, po czym sięgnął po kopertę leżącą naprzeciwko niego na mahoniowym biurku zdobionym wieloma ciekawymi wzorami, przedstawiającymi między innymi sceny erotyczne. Gdyby nie fakt, iż stał przed nim jego własny przełożony, to prawdopodobnie zagłębiłby się w te jakże interesujące drzeworyty. Niestety, tym razem musiał zrezygnować i zadowolić się marną, lecz bądź co bądź, jego wypłatą. Całe szczęście, że Blizzard nie zalecił mu faktycznego zaopatrzenia się w jakikolwiek sprzęt, co może i nie było takim złym pomysłem. Problem polegał na tym, że za tą kwotę, która znajdowała się w kopercie, mógłby najwyżej kupić sobie kilkanaście rolek papieru toaletowego na wypadek wszechobecnej pandemii. Zielonooki po chwili zasalutował ponownie, by odwrócić się na pięcie i wymaszerować z pomieszczenia.
[zt]

Koniec treningu - 21.03.20 - 19:38
@Mojito
@Mojito
No.1 Mojito's Fanboy
Liczba postów : 160

Koszary    - Page 4 Empty Re: Koszary

Sob Mar 21, 2020 9:17 pm
MG MODE

Wszystko nie potrwało zbyt długo. Ot, zwykły żołd. Przełożony Foku, przewertował kartkę sprawdzając pozostałych żołnierzy, tych którzy jeszcze nie odbierali pieniążków. W oczy wpadły mu właśnie trzy imiona,bo to właśnie oni jeszcze nie odebrali należnych im funduszy. Mają to zrobić po patrolu, ale jeśli o to chodzi to...
- Patrol wyruszył w końcu. Musimy dorwać łajdaka, który się nami bawi i go zabić. -
Rzekł na głos, kiedy właśnie Foku opuszczał koszary. Pokrótce wiedział co było celem Blizzarda.
To chyba ten moment, na który czekała większość. Zaważą się losy o przyszłości armii Changelingów. Wiadomo, że nie mieli do czynienia z wirusem, bo lali na środki ostrożności podczas epidemii. Przypuszczenie jednak panuje takie, iż to wszystko po prostu czary. Miejmy nadzieję, że Foku zapamiętał polecenia, bo w razie niepowodzenia i On będzie ofiarą tej niezbadanej magii, tudzież choroby.

__________
[zt] > Pobojowisko
Sponsored content

Koszary    - Page 4 Empty Re: Koszary

Powrót do góry
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach